Source
Drohobych Half Marathon | На третьому Дрогобицькому півмарафоні 600 учасників та учасниць набіга...
773 Views/Reach
2025-04-17 13:50
Message №243
На третьому Дрогобицькому півмарафоні 600 учасників та учасниць набігали 4700 кмна всіх дистанціях та зібрали для бригади "Чорний ліс" 226 270 грн 🔥Наймолодша учасниця пробігла 100 м у свої 3 роки та 1 день, а от найстарший – 21 кму 64 роки 😎Дякуємо кожному та кожній за ваш внесок. Дякуємо всім партнерам та волонтерам,усім,хто долучився до організації. Це була не тільки благодійна акція для військових, ай справжнє свято для всього Дрогобича.Разом ми робимо велику справу! Коли ми кажемо “ми”, то маємо на увазі:🟠 650 зареєстрованих учасників, з яких 600 вийшли на свої дистанції.🟠 50 волонтерів.🟠 40 партнерів.Більшість учасників приїхали на захід з інших міст із друзями та сім’ями, разомвідвідали екскурсії у Дрогобичі, що були включені у програму, місцеві заклади,досліджували пам’ятки. 15 учасників зареєструвалися на “онлайн-забіг” та бігли своїдистанції, як на Сході України, так і за кордоном. А це уже глобальний рівень 😜З живого спілкування та переглядаючи ваші враження онлайн, ми можемо зробитивисновок, що нам вдалося зробити все, щоб ви мали неймовірний вікенд. Радіємо, щонашими зусиллями несемо користь і для Дрогобича, який з кожним півмарафоном має більше справжніх друзів міста.Понад 50 учасників забігу – ветерани та військовослужбовці, яким ми вдячні заможливість провести цей захід та за особистий внесок в нашу майбутню перемогу!Було за честь вийти з вами на усі дистанції 💪А тепер про збір. Наразі у бригади є важлива потреба – повнопривідний бус MercedesSprinter long range 4×4 для підрозділу аеророзвідки.Орієнтовна його вартість – 1 000000 грн.Внесок Дрогобицького півмарафону уже передано на цю потребу. Банку залишаємовідкритою, адже збір триває! Долучайтеся:https://send.monobank.ua/jar/8XjR17H1a7