Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дмитро Разумков_Офіційно
Added 14 Jul 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Number of subscribers: 10 287
Photos: 3,100
Videos: 1,200
Links: 204
Description:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Source

Дмитро Разумков_Офіційно | Політика нинішньої влади, на жаль, не має нічого спільного зі справедл...

Telegram community logo - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
2 000 Views/Reach 2024-10-13 09:53 Message №3499
Політика нинішньої влади, на жаль, не має нічого спільного зі справедливістю.Наприклад, питання бронювання. На третьому році повномасштабної війни у владі зібралися проводити аудит підприємств і переглянути бронювання, щоб не раптом не виявилося, що хтось його отримав «незаслужено». Але щось підказує, що навряд чи бронь втратять численні радники Офісу президента, 95 квартал та інші друзі нинішньої влади. А от залишитися без бронювання дійсно можуть спеціалісти галузі критичної інфраструктури. А комусь продовжать бронь – тільки за гроші. І це ще один приклад «справедливості» від влади. Як і з економічним бронюванням, про яке знову заговорили. Не секрет, що я негативно ставлюся до цієї ідеї і вважаю її несправедливою. Але погано її сприймають і самі підприємці. Про це ми з командою «Розумної Політики» дізналися, коли спілкувалися з представниками бізнесу на Черкащині.Тому що моделі економічного бронювання, які пропонує влада, є несправедливими і нечесними. Білий бізнес, який сплачує податки, таких умов просто не витягне, і у більшості випадків не зможе платити 30 тисяч грн податків із зарплати заброньованого працівника. У такому випадку вона має становити близько 84 тис грн, а фонд оплати праці на цю людину має складати 102 тисячі грн на місяць!Інша пропозиція – «плати 20 тис грн на місяць і будь заброньованим» працюватиме так, що заможні будуть відпочивати, а бідніші – воювати. А чим гірші військові, які воюють вже майже три роки і могли б теж заплатити такі гроші, щоб відпочити і побути з родиною?! Усі ж рівні перед законом і Конституцією! На це запитання у влади відповіді немає.