Source
Дмитро Разумков_Офіційно | Зброя має працювати, а не простоювати❗️Україні вигідно експортувати ❗️...
2 630 Views/Reach
2025-08-11 07:55
Message №4300
Зброя має працювати, а не простоювати❗️Україні вигідно експортувати ❗️НАДЛИШОК ❗️військової техніки, який не викуповує держава Українські виробники щомісяця виготовляють сотні, а то й тисячі дронів. Якщо держава викуповує весь обсяг — чудово. Але, на жаль, в реальності так не відбувається. Решта техніки лежить без роботи. Логічний вихід — дозволити експорт надлишку озброєння, яке держава не купує. Це дало б Україні: розвиток оборонно-промислового комплексу; нові робочі місця та стабільні зарплати; збільшення податкових надходжень; приплив інвестицій та доступ до дешевших кредитів; більше ресурсів для ЗСУ.Але цього не роблять. Бо зручніше сказати виробнику: «Продаєш за нашою ціною — або взагалі нікому». Іншого ринку збуту немає. Підприємство або погоджується на ці умови, або закривається. Іноді — переносить виробництво за кордон.Військова техніка має бути на фронті, а не припадати пилом на складах! Не може держава викупити все, що зробили виробники – нехай надлишок йде на експорт, а прибуток від її продажу – допомагає фронту і нашому ВПК!