Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дмитро Разумков_Офіційно
Added 14 Jul 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Number of subscribers: 10 308
Photos: 3,100
Videos: 1,200
Links: 204
Description:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Source

Дмитро Разумков_Офіційно | Перш ніж піти, Уряд Шмигаля повинен відзвітувати – це відповідальність...

Telegram community logo - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
2 630 Views/Reach 2025-07-05 14:00 Message №4259
Перш ніж піти, Уряд Шмигаля повинен відзвітувати – це відповідальність Стефанчука Уряд необхідно змінювати. «Розумна політика» ініціювала цей процес і, сподіваюсь, у найближчі тижні його фіналізують. Відставка – це добре, але не панацея. Бо усім відомо, що буде далі. «Відпрацьованих» міністрів тихо звільнять, відпустивши жити їхнє найкраще життя. Жодної відповідальності за неефективність, згаяний час і економічну кризу для них не передбачено. Навпаки комусь дадуть нову посаду, в іншому – розгледять хист до дипломатії. Їхніх наступників призначатимуть пакетом – як на ринку, коли недоброчесний продавець разом зі свіжими овочами впарює гнилі. Уряд Шмигаля пʼять років проїдав кошти платників податків. Українці оплачували їхні зарплати, відрядження, костюми. Міністри зобовʼязані бодай відзвітувати перед громадянами, і «Розумна політика» вимагатиме від них це зробити. Хоча вимагати мав би голова Верховної Ради Стефанчук. Це взагалі-то його робота – викликати урядовців «на ковер», контролювати, щоб вони звітували з трибуни і відповідали на запитання народних депутатів, які представляють в Раді громадян України. І якби спікер виконував свої обовʼязки, українці мали б змогу почути від Шмигаля і його підлеглих відповіді на питання. Одне з них звучить та: ваш бюджет на армію із діркою у 450-500 млрд грн – це наслідок профнепридатності чи диверсії?