Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дмитро Разумков_Офіційно
Added 14 Jul 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Number of subscribers: 10 308
Photos: 3,100
Videos: 1,200
Links: 204
Description:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Source

Дмитро Разумков_Офіційно | Український учитель повинен бути гідно оцінений, а не приречений на ви...

Telegram community logo - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
1 300 Views/Reach 2025-03-18 14:50 Message №3886
Український учитель повинен бути гідно оцінений, а не приречений на виживання!На зустрічі в Романковецькому ліцеї ім. К. Ф. Поповича з учителями, директорами шкіл та працівниками освіти Дністровського району Чернівецької області відверто обговорили проблеми, які влада вперто ігнорує. Насамперед, низькі зарплати вчителів, які не дозволяють їм нормально жити, забезпечувати свої сім’ї та будувати майбутнє в Україні.Влада постійно каже, що в країні війна і важка ситуація, тому підвищення зарплат освітянам "зараз не на часі". Але коли йдеться про власні забаганки – гроші знаходяться. Вони без проблем підвищують оклади для Рахункової палати, витрачають мільярди на Єдиний телемарафон, роздають премії своїм друзям, або на піар президента у вигляді “Вовиної тисячі”. Але коли справа доходить до вчителів – мовчання або відмовки.На жаль, через таку політику ми втрачаємо найцінніше – освітян, які виїжджають за кордон у пошуках гідної зарплати. Хтось змушений змінювати професію, бо у приватному секторі можна отримати в рази більше. Кваліфіковані педагоги стають офіціантами, водіями, працюють на виробництвах, бо не можуть вижити на зарплату вчителя. Це катастрофа, яка вже відбувається просто зараз.Чи може бути майбутнє у країни, де освіта – в пріоритеті лише на словах, але не на ділі? Як можна вимагати якісного навчання, якщо педагоги змушені думати не про роботу, а про те, як закрити свої базові потреби?Підвищення зарплат освітянам – це не розкіш, а необхідність. Якщо у влади є гроші на підняття окладів своїм чиновникам, то нехай знайдуть і для тих, хто насправді заслуговує на гідну оплату праці. Освітяни – це ті, хто формує нашу націю, а не та категорія, якій можна просто "перетерпіти" до кращих часів. Якщо влада цього не зрозуміє зараз, то завтра ми просто втратимо своїх педагогів. І тоді вже буде запізно.