Source
Дмитро Разумков_Офіційно | За рішеннями, які приймає Парламент, стоять долі людей. Але монобільші...
2 000 Views/Reach
2025-01-14 09:21
Message №3762
За рішеннями, які приймає Парламент, стоять долі людей. Але монобільшість про це не думає, сліпо тиснучи «зелену» за вказівкою «згори»!Візьмемо питання кібербезпеки, яка, за словами віцепрем’єра і профільного міністра Федорова в нас «сильно перебільшена». Настільки перебільшена, що роботу державних реєстрів вдалося відновити лише майже через місяць після масштабної кібератаки рашистів! Є ще «Дія», якою сильно пишається президент та інші представники влади. Яку нібито не можна вразити, але чомусь вона не витримала навіть голосування на відборі «Євробачення». А якщо проводити через неї вибори, то за результатами такого «голосування» головне не отримати переможцями путіна чи лукашенка. І при такому рівні кібербезпеки в нас ухвалюють закон про створення електронного реєстру військовослужбовців, в якому буде інформація про всіх захисників та їх відцифровані обличчя! Немає жодних гарантій, що всі ці дані про наших захисників завтра не опиняться в руках рашистів та їх спецслужб! Хіба це не робота на ворога, не диверсія проти ЗСУ та можливість надати додаткові розвідувальні дані для ФСБ і інших ворожих органів?! І тому якщо президент підпише цей закон, то продемонструє, що він не є захисником інтересів військових! Ми з колегами з «Розумної Політики» подавали блокуючі постанови, щоб скасувати цей небезпечний закон. Монобільшість вже звикла у таких випадках покидати засідання, щоб втрачався сенс будь-яких голосувань. Але це не знімає відповідальності за ті ганебні рішення, які вони підтримують!