Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✙DeepState✙🇺🇦
Added 14 Jul 2024

✙DeepState✙🇺🇦

@DeepStateUA
Number of subscribers: 766 492
Photos: 10,700
Videos: 7,750
Links: 13,800
Description:
Канал ґрунтовної аналітики. Влучно та змістовно про події в Україні та світі. Політики змінюються - DeepState залишається! base.monobank.ua/deepstateua Мерч - deepstateua.shop Донат - buymeacoffee.com/deepstateua Зв'язок - @newsDeepStatebot

👥 Number of subscribers

766 492
Average/Day:: -73
Average/Week:: -1001
Average/Month:: -5255

👁️ Average views per message

241 500
Average/Day:: 165,000
Average/Week:: 246,143
ERR: 31.51%

📊 Messages per Day

2.1
Last day: 1
Week average: 1.6
Average per day: 2.1

Logo change history

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 198,000 25-07-07 16:48
🇷🇺 Нарощування присутності московських військ у Вірменії🟡Кацапи продовжують ескалацію у подіях з Азербайджаном не тільки в інформаційному просторі та затриманням громадян Азербайджану, а й у військовій сфері, збільшуючи контингент у Вірменії. 🦉 Головне управління розвідки опублікувало наказ командувача військами південного військового округу зс рф про “доукомплектування” військової бази московії у Вірменії. У телеграмі зазначено перелік заходів із термінового “доукомплектування” підрозділів російської частини за рахунок відбору особового складу з-поміж військовослужбовців 8-ї, 18-ї, 49-ї та 58-ї загальновійськових армій південного військового округу зс рф.🛑Спровокувати свої військові задуми москва спокійно може через свого прямого союзника в тому регіоні — Вірменію. У кацапів дуже добре виходить здійснювати ескалацію через третю сторону і перетворювати ці процеси у війну. Зміцнення Азербайджану не дуже радує москву, а також кацапи просто гнилий народ, який живе за рахунок воєн.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 233,300 25-07-01 13:35
🏹 У червні ворог окупував 556 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 році📋 Динаміка травня, на жаль, збереглася у червні. Нагадаємо, що у найкритичніший для нас листопад, кацапи просунулися на 730 кв км. 📊 Найбільше просувань припало на Новопавлівський та Покровський відтинок — 29% та 27%, відповідно. Серед лідерів і Сумщина з показником у 18%. Тобто, три четвертих усіх просувань були у трьох місцях. Остання четверть припадає на інші ділянки фронту ледве не у рівних пропорціях (по 4-6% на відтинок).📋 Просування ворога зумовлено проблемами з людьми, які критичні зараз для обох сторін. Але у кацапа, як очевидно, ще є запаси особового складу. Падіння механізації атак — це чергове підтвердження проблем ворога із технікою, яку вони намагаються замінити мотоциклами та багі. А штурмові дії ворога силами 1 чи 3 піхотинців вже не стало дивиною. В той же час, кількість цих груп залишається значною.✈️ Підтримайте збір для підрозділу SIGNUM — https://send.monobank.ua/jar/7fJ9Q7yx6k. Поки зібрано всього 7️⃣2️⃣% від суми.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 223,100 25-06-30 16:27
🟡Ситуація на Новопавлівському відтинку🇷🇺 Ворог продовжує активно здійснювати тиск по лінії населених пунктів аж від Новополя до Новосергіївки. Ділянка, де відбулося багато змін на мапі за останній час і нанесено найбільше сірої зони за площею в одному місці. Зокрема, зараз на уточненні перебуває район Олексіївки, Багатиря та Зеленого Кута, де відбулося просування в останньому оновленні. Скоріше за все, ці населені пункти в скорому часі перейдуть в червону зону.🏹 Неочікуваним для нас виявився відтинок Ялта-Зірка-Піддубне, де кацапи знайшли місце для просування повз населені пункти та позиції СОУ і фіксувалися в Піддубному. Тому й збільшилася сіра зона в напрямку цього села, але просування русні там поки без закріплення, де нашим бійцям вдається їх знищувати в процесі просування. Також здійснюються активні штурмові дії в районі Шевченка, яке противник майже повністю окупував і в районі Вільного Поля, де дуже часто фіксується кацапня. В найближчий час можна очікувати часті оновлення на даних ділянках.ℹ️ Окремо про населений пункт Дачне на Дніпропетровщині, де з'явилася сіра зона, яка стала приводом для кричущих та спекулятивних заголовків деяких телеграм каналів, а також притягнула увагу українських медіа. Ні для кого не секрет, що ворог має за ціль зайти на територію Дніпропетровської області і використати, в першу чергу, ці просування медійно. І український інформаційний простір дуже активно допомагає московитам у цьому. 🔘 Щодо сірої зони — відбувається фіксація противника в даному районі, який намагається лізти туди без перестану аби закріпитися хоча б в посадці. Але бійці Сил Оборони докладають зусиль, щоб одразу знищувати московську заразу і не дати цій заразі закріплятися і накопичуватися. Ці одноразові забіги не несуть ні тактичної ні стратегічно вигоди, але є неприємним дзвіночком у погіршенні обстановки. Подібну ситуацію ми спостерігали в районі Котлярівки та Горіхового, де було багато розмов про захід ворога на Дніпропетровщину. Але українським бійцям вдається стримувати натиск ворога і наразі вже ніхто не кричить про великі просування на тій ділянці. Раптово вона перестала бути цікавою для більшості. Найкращим медійним ажіотажем цих подій має бути активізація суспільства у волонтерській допомозі нашим бійцям, щоб стримувати московську орду, яку можна зупинити лише знищенням.⛳️ Ми слідкуємо уважно за ситуацією на фронті, намагаємося об'єктивно та виважено ставитися до деталей з місць і обов'язково будемо наносити зміни на мапу, в разі їх появи, де б вони не були.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 222,400 25-06-17 16:22
🚩 Інженерно-фортифікаційні споруди на Сумщині — є чи немає? [частина 2]🧱 В продовження теми про ІФС на Сумщині, ще одним важливим питанням є — вибудова оборони в прикордонній зоні області. Особливо актуальним є питання, чи можна було будувати оборону під час контролю території Курщини Силами Оборони.📍 Під час демонстрації ІФС на території, яка перебуває під контролем ворога, у нас виникла проблема — як продемонструвати те, чого немає? Тому ми вирішили показати супутниковий знімок за 25 квітня 2025 року, на якому можна побачити, що фортифікації на відтинку Журавка-Новеньке-Басівка повністю відсутні. І відсутні вони аж до лінії Хотінь-Писарівка-Кияниця-Храпівщина-Юнаківка, і кацапи про це прекрасно знають, тому і здійснюється відповідний тиск на цю ділянку великою кількістю піхоти.👤 У спілкуванні з військовими всі ці спостереження повністю підтвердилися. З усього набудованого були присутні лише позиції, які облаштовували для себе безпосередньо бійці, і які придатні для проживання та утримування своєї зони відповідальності. Це можна було також і бачити в публічних кадрах під час просувань противника біля кордону. На жаль, не було побудовано навіть інженерних загороджень у вигляді протитанкових ровів, тетраедрів (вони ж "зуби дракона"), єгози тощо. Так само відсутні і вибухові інженерні загородження у вигляді замінувань, які б мали стати перешкодою для противника. Мінуванням ділянок займалися вже безпосередньо бригади на місцях і це дало певні результати, які також можна було бачити в публічних кадрах, як мотоциклісти кацапів злітали у космос після наїзду на міни. ⚠️ Але ми вирішили врахувати ще один фактор, який міг завадити такій побудові вздовж прикордонної зони — постійні ураження дронами з боку ворога. Під час нашої поїздки на Курщину, кацапи активно застосовували "Ланцети" та інші засоби для ураження при пересуванні різноманітної техніки. Тому навіть на в'їзді ця ділянка була небезпечною. І постає питання — чи можна було будувати ІФС під час утримання території на Курщині. У спілкуванні з бійцями, вони дали відповідь, що можна, адже активність противника не була більшою ніж, умовно, зараз на межі Дніпропетровської та Донецької областей, а також увага кацапів була зосереджена на іншому в той момент, зокрема, на роботі по віськовій техніці, піхоті і відбитті наступу. Тому хоч якісь інженерні загородження, які б могли стати перешкодою для ворога, щоб затримати його, мали змогу будуватися.🟡У висновку можемо сказати, що обурення суспільства щодо побудови ІФС на Сумщині цілком виправдані і логічні. Ці проблеми кидають тінь на успішні результати побудови оборони на інших ділянках, а також продовжують вселяти недовіру суспільства до цих процесів. Отже, на Сумщину варто звернути увагу, бо зараз це є одним з прямих наслідків того, що сталося. Але також обов'язково хочемо зауважити, що це не основна і не єдина проблема, адже також є труднощі з людьми і про це ми неодноразово писали та із засобами ураження, зокрема, з FPV-дронами на оптоволокні.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 279,300 25-06-12 13:47
🏹 Просування ворога на правому березі річки Оскіл 🟡Варто зазначити, що дані позначення на мапі є більш уточнюючими після підтвердження просувань кацапів. Противник дуже давно здійснював тиск на Дворічну, просочувався постійно піхотою в глибину і з часом оволодів населеним пунктом, на який вони націлилися з самого початку утворення плацдармів, так як в Дворічній можна зробити опорник з можливістю накопичення піхоти та інших ресурсів для подальших просувань. Противнику вдалося підібратися впритул до села Довгеньке, але успіхів у подальших просуваннях у кацапів немає, так само і в напрямку Фиголівки, яку вони неодноразово намагалися захопити. 🇷🇺 Основний ресурс ворога — піхота і дрони. Не полишають вони також спроби перетягувати через Оскіл техніку, але поки не дуже успішно. Хоча з часом збільшення дистанції може датися в знаки і вони ж все таки зможуть її затягувати на інший берег. Продовжується також тиск в районі Кіндрашівки, але про ситуацію в тому районі ми писали окремий пост. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 245,800 25-06-10 14:56
🇺🇦 Додому повертається перша група Захисників в категорії “важкопоранені та тяжкохворі”👤 Сьогодні в рамках домовленостей у Стамбулі, Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими з московитської неволі визволено групу Захисників, які зазнали важких поранень та мають серйозні проблеми зі здоров’ям. 🗒 Серед звільнених сьогодні — військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, СБС, Прикордонної служби, Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту.📷 У нинішньому обміні повертаються оборонці Маріуполя, які провели у неволі більше 3-х років. Крім представників солдатського та сержантського складу вдалося звільнити і офіцерів. 👥 Усі звільнені сьогодні Оборонці мають важкі поранення та тяжкі хвороби: ампутовані кінцівки, проблеми із зором, абсцеси, інфекції, травми, осколкові поранення та хронічні хвороби. У частини визволених діагностований гепатит та туберкульоз. Повернуті Захисники будуть доправлені до медичних центрів для проходження всіх необхідних обстежень та направлені на подальше лікування і медичну реабілітацію. Усі звільнені будуть забезпечені необхідною допомогою, їм відновлять документи та виплатять належне грошове забезпечення за перебування у неволі. Великий обмін полоненими триває. З міркувань безпеки операції точна кількість звільнених осіб буде оголошена після завершення процесу обміну.. Україна послідовно працює над реалізацією формули обміну "всіх на всіх" в усіх категоріях.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 250,200 25-06-09 12:56
🇺🇦 Додому повертається перша група звільнених військовослужбовців віком до 25 років👤 Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України з московитської неволі визволено першу групу військовослужбовців віком до 25 років.🗒 Серед звільнених сьогодні — представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, Сил ТрО, Повітряних Сил, Десантно-штурмових військ, Прикордонної служби, Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту. Усі визволені — представники рядового та сержантського складу.📷 У нинішньому обміні повертаються оборонці Маріуполя, які провели у неволі більше 3-х років. 🫂 Це лише перша частина масштабного обміну, який триватиме в межах досягнутих домовленостей.Цей обмін стосується окремих категорій військовополонених, зокрема віком до 25 років, важкопоранених та тяжкохворих бранців. Також триває робота над репатріацією тіл загиблих під час захисту Батьківщини українських військових.👥 Повернуті з полону оборонці будуть забезпечені всім необхідним. Їм відновлять документи, виплатять належне грошове забезпечення за весь час у неволі, одноразову допомогу. Також вони пройдуть курс медичної реабілітації. 66-й обмін полоненими триває. З міркувань безпеки операції остаточні цифри звільнених будуть оприлюднені після завершення обмінного процесу. Україна послідовно працює над реалізацією формули обміну "всіх на всіх" в усіх категоріях.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 121,400 25-01-12 13:53
🦁 Це кадри знищеного Часового Яру, які опублікували бійці 24 ОМБр декілька днів назад🇷🇺 Окупаційні війська московії продовжують перетворювати місто на руїну, а ситуація там доволі складна і насиченна щоденними боями. Противник намагався весь час зайняти повністю вогнетривкий комбінат і йому, на жаль, вдалося це зробити. Також здійснюючи постійний тиск на мікрорайони "Новий" та "Жовтневий" кацапам вдалося досягнути успіху й там. Важка ситуація також і в районі "Північний", де противник намагається закріпитися з метою подальшого просування на західні околиці міста. Постійні спроби штурму і нескінченна кількість кацапської піхоти дається в знаки і кожного підрозділі Сил Оборони докладають зусиль, щоб не дати противнику просунутися і, відповідно, повністю окупувати місто. 🟡 Не легко зараз і південніше від міста, де московити пробують продавити позиції СОУ в районі Ступочок. Там поки більш-менш вдається стримувати ворога. Це важлива ділянка фронту, адже це пряма дорога на місто Костянтинівка, яка відіграє важливу роль як і логістики так і оборони району. Для кацапні це важлива ціль, на яку вони вже давно спрямували свою увагу. 🔄 В Часовому Ярі варто очікувати оновлень⚡️ Нагадуємо про наш збір на Мавіки 3Т для 22 ОМБр, які ведуть боротьбу на Курщині — https://send.monobank.ua/jar/89opbtqGZD.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 258,300 25-01-09 17:03
🟡Дворічна та збільшення сірої зони в останніх оновленнях⚔️ Вже досить довгий час точаться бої в районі Дворічної, де кацапи мають плацдарм. Противник постійно перекидає туди піхоту, насичуючи місцевість своїми силами для закріплення і розвитку свого успіху. В селищі кацапська піхота постійно здійснює спроби туди забігати, намагається сховатися серед будинків, щоб хоча б пережити полювання на них дронами Сил Оборони. Але, на жаль, наявних ресурсів не вистачає, щоб не давати ворогу просочуватися в населений пункт, а тим більше витіснити їх з утвореного плацдарму. Одночасно заважає цьому й хаотична обстановка з відсутністю нормального організаційного процесу аби врегулювати ситуацію, яка склалася... і кращою вона не стає.🇷🇺 В декількох районах Дворічної, де утворилася сіра зона є практичне просування ворога з подальшим його знищенням. Але він постійно пробує там закріплятися і це відбувається без перестану. Поряд з цим ворог здійснює тиск на Западне, з метою його зайняття. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 264,400 25-01-07 08:29
❗️ГОЛОСУЙ ЗА ГРОМАДСЬКУ АНТИКОРУПЦІЙНУ РАДУ ПРИ МІНОБОРОНИ🫡 Війна забирає найкращих, але навіть у тилу є ті, хто бореться за зміни та справедливість. Ці люди — ті, кому довіряють військові, волонтери та громадські діячі. Вони знають справжню ціну кожної гривні на фронт і готові вигризати правду, а не обіцяти реформи.👉🏻 Важливо обрати тих, хто готовий боротися проти корупції та змушувати систему працювати на оборону країни.🔥 Надійні кандидати:🛑№13 Олександр “Поляк” Олівінський — доброволець, націоналіст, борець за справедливіст.🛑№14 Олексій “Сталкер” Свинаренко — громадський діяч, ветеран Іловайська, який власним життям знає ціну кожної гривні на фронті.🛑№19 Ганна Плоска — волонтерка, рекрутерка, аналітик. Знає, як вдосконалювати військові процеси.🛑№20 Давид Пшеничний — юрист, громадський діяч, експерт із розслідувань та викриття злочинів.🛑№21 Єлизавета Яциняк — правник, реформаторка, незламний борець за зміни в системі. Як проголосувати:1️⃣ Перейди на сайт: rgk.vote.mod.gov.ua2️⃣ Авторизуйся через Дію чи BankID.3️⃣ Проголосуй за номери: №13, №14, №19, №20, №21.❗️Голосування триває до сьогодні, 21:00.