Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дарницька РДА | Київ
Added 14 Jul 2024

Дарницька РДА | Київ

@Darnytska_RDA
Number of subscribers: 1 233
Photos: 15,700
Videos: 450
Links: 2,009
Description:
Офіційний канал Дарницької РДА Києва. Голова РДА Олександр Ковтунов: @Oleksandr_Kovtunov Наш Facebook: https://www.facebook.com/darn.kievcity.gov.ua

👥 Number of subscribers

1 233
Average/Day:: -1
Average/Week:: 0
Average/Month:: +15

👁️ Average views per message

259
Average/Day:: 225
Average/Week:: 230
ERR: 21.01%

📊 Messages per Day

1.6
Last day: 5
Week average: 1.9
Average per day: 1.6

Name change history

Дарницька РДА | Київ 2025-05-30
Дарницька РДА (офіційний Телеграм-канал) 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Спорт не означає безпамʼятство, а олімпійський рух має допомагати зупиняти війни, а не підігравати агресору. На жаль, рішення Міжнародного олімпійського комітету дискваліфікувати українського скелетоніста Владислава Гераскевича говорить про інше. Це точно не про принципи олімпізму, які засновані на справедливості та підтримці миру.Я дякую нашому атлету за чітку позицію. Його шолом із портретами загиблих українських спортсменів – це про шану і памʼять. Це нагадування всьому світові, що таке російська агресія і яка ціна боротьби за незалежність. І в цьому немає порушення жодного правила.Це Росія постійно порушує олімпійські принципи і використовує час проведення Олімпіади для війни. У 2008-му – війна проти Грузії, у 2014-му – окупація Криму, у 2022-му – повномасштабне вторгнення в Україну. І зараз, у 2026-му, попри численні заклики припинити вогонь на час проведення зимових Олімпійських ігор – повна зневага з боку Росії і збільшення ударів ракетами й дронами по нашій енергетиці та наших людях.660 українських атлетів і тренерів були вбиті Росією за час повномасштабної війни. Сотні наших спортсменів більше ніколи не зможуть взяти участь ні в Олімпійських іграх, ні в будь-яких інших міжнародних змаганнях. Але при цьому 13 росіян зараз в Італії і беруть участь в Олімпіаді. Це на Олімпійських іграх вони під «нейтральними» прапорами, а в житті публічно підтримують російську агресію проти України та окупацію наших територій. І саме вони заслуговують на дискваліфікацію.Пишаємося Владиславом та його вчинком. Мати сміливість – це більше ніж мати медалі.
Продовжую моніторити соціальні мережі для оперативного збору інформації та швидшого опрацювання заявок. Розумію складність ситуації зі зв'язком, тому ваші коментарі зараз є важливим джерелом даних про реальний стан справ у районі.Станом на ранок ми отримали та зафіксували інформацію по наступних адресах. Ці заявки вже передані в роботу та в опрацьовуються аварійними бригадами Керуючої компанії та ДТЕК:вул. Антіпова, 3/5 вул. Анни Ахматової, 6, 8 просп. Бажана, 5-А, 9-Б вул. Бориспільська, 26, 32-В вул. Братства тарасівців, 6-Б, 12/37 вул. Вербицького, 11, 15, 19-В, 22/1, 24, 28-В, 30 вул. Вереснева, 7, 9, 11, 18/20 вул. Вірменська, 3, 5, 5-А вул. Геннадія Афанасьєва, 2, 3, 13-Б вул. Горлівська, 38/40, 42 просп. Григоренка, 22/20, 28, 32, 36 вул. Драгоманова, 2-А, 2-Б, 8-Б, 13/10, 40, 42, 44 вул. Здолбунівська, 3-Б, 5-А, 7, 9-Б, 11 вул. Кам’янська, 127, 128, 130, 132 вул. Качуровського, 1-А вул. Олександра Кошиця, 7, 9, 11 вул. Литвинського, 42/15, 70, 72, 72/3, 74-А вул. Надії Світличної, 1, 2, 2-А, 3-А, 5 вул. Новодарницька, 4, 6, 8, 10, 12 вул. Юрія Пасхаліна, 10/5, 13, 15, 17 вул. Поліська, 3, 4, 4-А, 6, 8 вул. Привокзальна, 10, 10/1, 14, 14-А, 16 вул. Олени Пчілки, 3, 3-Д вул. Ревуцького, 54, 54-А, 54-Б вул. Санаторна, 9 вул. Сімферопольська, 9 вул. Тростянецька, 53 вул. Харченка, 27, 29 Харківське шосе, 9, 21, 21/1, 49, 55, 63-А, 67-А, 146, 152, 154, 156, 160-А, 168, 168-Б, 174, 174-А, 174-Б вул. Ялтинська, 5-Б, 22, 24Не впевнений що все встигнемо за сьогодні, але бачимо кожне повідомлення, що стосується ваших будинків. Відсутність фаз, низька напруга, перегорілі кабелі, відсутність опалення та інше. Аварійні служби працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути світло та тепло у ваші оселі. Дякую всім за зворотний зв'язок.
Провів селектор по ситуації в енергетиці у регіонах України. Передусім вдячний усім ремонтним бригадам, енергетичним компаніям, комунальним службам, ДСНС України, які працюють справді ефективно та вчасно допомагають людям. Детально обговорили звіти із Сумщини, Харківщини й Полтавщини, де зараз найскладніше з електропостачанням. Не в усіх громадах проблеми вирішуються вчасно, і щодо цього мають бути висновки. Також є питання по містах Дніпровщини, зокрема по Кривому Рогу. Реакція влади на місцях на тривалі відключення та повʼязані із цим проблеми часто є запізнілою. Повітряні сили ЗСУ мають діяти теж значно оперативніше, щоб наростити, як це було вже визначено, можливості захисту Харківщини й інших областей, що межують із Росією, від «шахедів» та інших ударних дронів. Україна не має часу чекати, поки окремі елементи Повітряних сил налаштуються. У частині громад Одеської області вживаються додаткові заходи для підтримки людей, чиї будинки на електроопаленні. Важливо, щоб по кожному такому будинку була чітка відповідь місцевої влади щодо реального забезпечення людей. МВС України доповіло по отриманню від партнерів додаткового обладнання, а саме генераторів, які поповнять резерви для оперативного реагування. Вдячний кожній країні, кожному суспільству, які допомагають Україні – нашим містам та громадам. Бути з Україною – це бути захисниками життя. Слава Україні!
🚜 Дороги й тротуари столиці обробляють протиожеледними засобами та розчищають 21 одиниця спецтехніки КП ШЕУ Дарницького районуНасамперед очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, шляхопроводи, спуски і підйоми, підходи до зупинок громадського транспорту та переходи. Також задіяні 37 працівників у складі бригад із ручного прибирання. Дорожники очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, підходи до наземних і підземних переходів та інші пішохідні зони, де не може працювати малогабаритна снігоприбиральна техніка. Прибудинкові території очищають та обробляють 244 працівники КП Керуюча компанія Дарницького району.У парках і скверах сніг прибирають працівники КП УЗН Дарницького району - залучено 68 фахівців та 3 одиниці техніки.За прогнозом Укргідрометцентру, сьогодні, 9 лютого, у столиці хмарно з проясненнями, без опадів, вітер переважно північний, 5-10 м/с, температура 8-10° морозу. На дорогах місцями ожеледиця.Просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах і дотримуватись безпечної дистанції. А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.
Шановні мешканці! Продовжуємо системну роботу з підтримки найбільш незахищених категорій населення району.На обліку в Територіальному центрі перебувають особи, значна частина яких потребує надомного обслуговування. Чітко розуміємо ситуацію по кожному.Ми вживаємо заходів для їх підтримки та безпеки. Частина людей тимчасово переїхала до родичів. Дев’ятьох одиноких громадян, які потребували особливого догляду, ми оперативно відселили до медичних та соціальних закладів.За останні п'ять днів ми отримали та вже розподілили гуманітарну допомогу. 100 маломобільних та лежачих хворих забезпечено спеціальними «Пакунками тепла», про які я інформував раніше. За сприяння благодійної організації Strong With Ukraine 259 осіб отримали набори з туристичних плиток, газових балонів та водяних грілок для приготування їжі та обігріву. Видано 375 теплих спальних мішків.Також налагоджено процес забезпечення їжею. За підтримки Народної депутатки України Лесі Забуранної та керівника філії Пасажирська компанія АТ «Укрзалізниця» Олега Головащенка вже видано 1700 гарячих обідів. Окрему увагу приділяємо дітям. Через Центр Соціальних служб та Центр комплексної реабілітації нашого району 150 дітей з інвалідністю забезпечено спальниками. Гарячим харчуванням охоплено 500 родин: це сім’ї, у яких виховуються діти з інвалідністю, та родини у складних життєвих обставинах. Двох дітей з інвалідністю разом із мамами евакуйовано до санаторію.Дякую благодійникам за постійну та всебічну підтримку! Продовжуємо працювати.
Провів щоденний селектор по ситуації в енергетиці та загалом в областях України. За ніч сьогодні росіяни застосували проти нашої держави 183 ударні дрони, і близько 110 з них – «шахеди». Значну частину вдалося збити. Непогано відпрацювали перехоплювачі. Також було застосування ракет, і зокрема цьому на селекторі була приділена суттєва увага. Перше – по роботі проти російських дронів-розвідників повинно бути додаткове посилення. Друге – треба й надалі застосовувати всі методи захисту від РСЗВ та відповідно завдавати ударів по російських позиціях. Розраховую на результати щодо цього від Міністерства оборони й командування ЗСУ. Міністр енергетики сьогодні в Харкові, щоб максимально активізувати всі робочі процеси, які є в регіоні. Ситуація в Києві залишається теж складною, і більш ніж 1100 будинків – без опалення. Важливо, щоб у людей була вся необхідна допомога, яка потрібна. Хочу подякувати Нафтогазу за роботу над програмою теплих пакунків – уже роздали людям більш ніж 20 тисяч таких пакунків, і загалом обсяг програми має вийти на рівень 100+ тисяч пакунків. Важливо, щоб місцеві влади в громадах, у містах підтримували цю роботу урядових структур і Нафтогазу. Хочу також відзначити ДСНС України та Укргідроенерго за роботу фахівців для ліквідації наслідків російських ударів – люди працюють за будь-яких умов та обставин і дають результат, це надзвичайно відчутно.Звісно, були доповіді з усіх інших областей, де зараз непросто. Київщина, Дніпровщина, Полтавська область, Чернігівщина, Сумщина, міста й громади південних областей, наше Запоріжжя, Донеччина – дякую всім енергетичним компаніям, кожному й кожній у ремонтних та аварійних бригадах, усім підприємцям, які допомагають. Всюди в Україні люди працюють заради того, щоб вистояти зараз і допомогти тим, хто потребує підтримки. Слава Україні!
Друзі, розгортаємо додаткові пункти обігріву! Ворог продовжує випробовувати нас на міцність. Через складні наслідки удару частина будинків району наразі залишається без теплопостачання. Енергетики роблять все можливе для відновлення, але щоб ви могли зігрітися, ми оперативно посилюємо мережу пунктів обігріву.ДСНС розгорнуло додаткові спеціальні комплекси обігріву «Аляска» на 4 локаціях. Також, запустили опорні пункти на базі наших ліцеїв, де ви можете знаходитись вдень і вночі. Тут є генератори, тепло (там де нема центрального опалення, працюють мобільні котельні, гарячий чай та можливість підзарядити гаджети.Дякуємо АТ «Укрзалізниця» за 2 спеціальні вагони для обігріву, які вже сьогодні мають запрацювати на залізничній станції ДарницяОпорні Пункти незламності: вул. Олександра Кошиця, 8 (ліцей №296) вул. Михайла Драгоманова, 27-А (ліцей №315) вул. Ялтинська, 13 (ліцей №127) вул. Тростянецька, 19 (ліцей №291) вул. Ревуцького, 13-А (ліцей №290)Комплекси «АЛЯСКА»: вул. Бориспільська, 26 вул. Тростянецька, 1-А вул. Сімферопольська, 10 вул. Архітектора Вербицького, 23-АНАМЕТОВІ ПУНКТИ ДСНС ТА ПУНКТИ ОБІГРІВУ:вул. Архітектора Вербицького, 15 та 20вул. Привокзальна, 12Харківське шосе: 21/2, 53, 61, 148, 158-Б, 170-Авул. Вишняківська, 11вул. Бориспільська, 3/3 та 36Поліський провулок, 74вул. Олени Пчілки, 5вул. Здолбунівська, 3вул. Вірменська, 5вул. Євгена Харченка, 59 (навпроти)вул. Навздогін, 13вул. Олександра Кошиця, 3-Впросп. Петра Григоренка, 26-Авул. Михайла Драгоманова, 14Парк «Таращанець»вул. Славгородська, 2/10вул. Тростянецька, 7просп. Миколи Бажана, 7вул. Братства Тарасівців, 9-Авул. Михайла Кравчука, 58Також нагадую, що повну мапу всіх «Пунктів Незламності» по місту можна знайти на офіційному порталі: https://nezlamnist.gov.ua/
Друзі! Сьогодні був надзвичайно продуктивний день. До нас прибуло підсилення — 115 фахівців із різних куточків України та зокрема з Київщини. Завдяки цій допомозі нам вдалося вийти на фінішну пряму: наразі в роботі залишаються 6 будинків, тепло в які ми плануємо запустити вже завтра.Окремо хочу відзначити нашу співпрацю з ДТЕК. Спільна бригада фахівців працює другий день, сьогодні оперативно опрацювала 19 будинків. Все ще залишаються питання з подачею електрики як в цілому в будинки так і в окремі підʼізди і в квартири. Відслідковуємо цю інформацію із Ваших звернень і коментарів у ФБ та ТГ. Кожного ранку і протягом дня інформуємо керівництво ДЕТЕКа про невирішені проблеми. Висловлюємо щиру подяку нашим друзям-комунальникам із міста Сарни, Черкасиобленерго та колегам із Київської області. Ваша підтримка у цей критичний момент неоціненна. Також дякую мережі «Євразія» та керівнику ОСН "Будинковий комітет " Вулиця Чубинського, 10" пані Ярославі Самойленко за турботу про наших помічників та смачне харчування для робочих бригад.Щодо ваших звернень у соцмережах: я читаю всі коментарі. На жаль, через насичений робочий графік не маю можливості відповісти кожному особисто, але запевняю — жодна скарга чи повідомлення про аварійну ситуацію не залишається поза увагою. Усі ваші повідомлення про пориви чи відсутність тепла за конкретними адресами миттєво передаються в диспетчерську службу Керуючої компанії та беруться в роботу.Ми працюємо до останнього будинку. Дякую за ваше терпіння та підтримку!
Ударними дронами Росія атакувала сьогодні пасажирський потяг на Харківщині. В будь-якій країні удар дронів по цивільному потягу розглядався б однаково – виключно як тероризм. Це не мало б жодних сумнівів у кваліфікації ані у Європі, ані в Америці, ані в арабському світі, ані в Китаї, ані будь-де ще. Немає і не може бути жодної військової мети в тому, щоб знищити цивільних у вагоні потяга. Зокрема, у тому потягу було більш ніж 200 людей. А у вагоні, у який влучив один із російських дронів, було 18 людей. Загалом від цього удару трьома дронами станом на зараз відомо про чотирьох загиблих. Мої співчуття всім рідним і близьким. Іще чотирьох людей шукають рятувальники, двоє – поранені. Росія повинна відповідати за те, що вона робить. І це означає відповідальність не просто за удари по наших людях, по нашому життю, а за саму можливість завдавати таких ударів. Росіяни значно збільшили можливості вбивати, можливості тероризувати. Вони вкладаються в прогрес терору. І наша справа – і це те, що має об’єднати всіх нормальних людей світу – забезпечити прогрес захисту життя. Це можливо завдяки тиску на Росію. Це можливо завдяки покаранню Росії за те, що вона робить. Це можливо завдяки підтримці України. Дякую всім, хто не мовчить, коли бачить, що роблять російські терористи.
Друзі! Інформую про хід відновлювальних робіт у нашому районі. Після останньої ворожої атаки без опалення залишилося 457 будинків. Завдяки цілодобовій роботі фахівців, станом на цю хвилину їхня кількість скоротилася до 65. Загалом над відновленням тепла та світла зараз працюють 24 аварійні бригади.Для максимально оперативного усунення пошкоджень у мережах нами сформована спільна бригада з працівників Керуючої компанії Дарницького району та фахівців ДТЕК Київські електромережі. Така взаємодія дозволяє значно швидше відновлювати живлення, ремонтувати щитові та опрацьовувати заявки мешканців.Також на допомогу нашому району прибуло підсилення: зараз на об’єктах працюють 5 бригад із міста Сарни — це 20 досвідчених фахівців, які разом із нашими комунальниками відпрацьовують складні ділянки.Звертаюся до вас із важливим проханням: коли у ваших домівках з'являється світло, вмикайте електроприлади вкрай обережно. Пошкоджена енергосистема зараз дуже вразлива. Будь ласка, не вмикайте всі потужні прилади одночасно, щоб не перенавантажувати мережу та не провокувати нові аварії чи загоряння в щитових.Всі служби працюють на межі людських можливостей, люди сплять по кілька годин на добу. Ми все відновимо.Дякую нашим енергетикам, тепловикам та аварійним бригадам, які на межі людських можливостей повертають у домівки світло й тепло. Окрема вдячність вам, жителі району, за залізну витримку та розуміння. Наша єдність — це найкраща відповідь ворогу. Разом вистоїмо!