Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Головне управління ДСНС України у Житомирській області
Added 14 Jun 2021

Головне управління ДСНС України у Житомирській області

@DSNS_Zhytomyr
Number of subscribers: 1 546
Photos: 29,800
Videos: 1,660
Links: 2,540
Description:
Інформує про діяльність підрозділів Головного управління ДСНС України у Житомирській області, захист від надзвичайних ситуацій, запобігання та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальну справу, гасіння пожеж, пожежну та техногенну безпеку тощо

👥 Number of subscribers

1 546
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +18

👁️ Average views per message

192
Average/Day:: 155
Average/Week:: 192
ERR: 12.42%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 6
Week average: 0.9
Average per day: 0.7

Logo change history

Status change history

Officially confirmed 2024-10-17
Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Мав честь особисто привітати лауреатів щорічної акції МВС «Діти Герої»Вже четвертий рік поспіль ми відзначаємо дітей, які в найважчі для країни часи проявили мужність, рішучість і небайдужість. За цей час лауреатами акції стали 32 юних українців.Цьогоріч ми вшанували десятьох дітей, чиї вчинки заслуговують на особливу повагу. Вони рятували людей під час пожеж і після російських обстрілів, надавали допомогу постраждалим, допомагали екстреним службам, волонтерили для українського війська, підтримували наших захисників та захисниць.Сьогодні поруч із нашими героями – військовими, прикордонниками, нацгвардійцями, поліцейськими і рятувальниками – є і діти-герої. Попри війну, втрати, евакуації та випробування вони залишаються сильними, сміливими та небайдужими.Кожна історія - це приклад справжньої відваги, відповідальності та любові до України. Вони доводять, що героїзм не має віку.Дякую батькам, наставникам, вчителям і всім, хто виховує таких дітей. Пишаюся кожним із наших юних героїв. Саме заради них ми боремося за майбутнє України.
Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко доповів Президенту України Володимиру Зеленському про перебіг ліквідації наслідків російського удару по Києво-Печерській лаврі.Президент спільно з Прем'єр-міністеркою, Міністром внутрішніх справ та урядовцями оглянули пошкоджену історичну пам’ятку ззовні та зсередини, поспілкувалися з рятувальниками, духовенством храму, а також із предстоятелем Православної Церкви України Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.Ігор Клименко зазначив, що прибув на місце події в перші хвилини після ворожого удару. Разом із поліцейськими, працівниками заповідника та священиками вони насамперед рятували артефакти, які перебували всередині собору.«Ми рятували ікони 17-18 століття, які знаходились в музеї, в цьому ж корпусі. В цей час пожежні розгортали 20 автомобілів для гасіння пожежі. Тяжкість в тому, що, по-перше, дерев’яні перекриття, по-друге, мідне покриття і вогонь був саме під цією міддю і було дуже важко гасити пожежу. Спочатку ми заливали водою, потім піднімали мідь і вже гасили зверху», – повідомив Міністр. Очільник МВС також відзначив мужність рятувальників, які працювали в умовах сильного задимлення та високої концентрації вуглекислого газу. Саме завдяки їхнім професійним і злагодженим діям пожежу вдалося зупинити як усередині будівлі, так і на покрівлі.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
#фото_тижняКонотоп. Чергове місто на Сумщині, яке росіяни методично намагаються випалити та знищити. Вони б’ють по звичайних житлових кварталах, чудово розуміючи, що там немає жодних військових об'єктів – лише мирні люди у своїх оселях.Цього тижня ворожий безпілотник влучив прямо у п'ятиповерхівку. Трьох мешканців рятувальникам вдалося дістати з-під завалів живими, але одна жінка загинула у власній квартирі. Там, де мала почуватися в безпеці. Разом із нею обірвався чийсь цілий всесвіт, а в душі ще однієї української родини оселилася невимовна пустка.На фото перші хвилини після удару. Рятувальники крізь пил та суцільну темряву пробираються у розбитий будинок, обережно, камінчик за камінчиком, розбираючи завали в надії почути чийсь голос. А поруч – величезна рвана діра у стіні, крізь яку видно сонячне світло та зелені дерева на вулиці. Цей страшний контраст ріже по живому. Ця діра — наче точне відображення того, що зараз коїться в серці кожного з нас. Велика болюча рана, яка щодня кровоточить і ніяк не може затягнутися, бо нові удари роздирають її знову і знову.Попри весь цей нестерпний біль, ми тримаємося одне за одного. Нас єднає спільна, непохитна віра в те, що темрява врешті відступить.📸 Автор фото: Деменко Валерія, пресофіцерка ДСНС Сумщини.🆘СайтFbXIGYTTT
❗️Голова ДСНС України Андрій Даник: "Щиро дякую Комітету з питань правоохоронної діяльності, Верховній Раді України та народним депутатам за підтримку законопроєкту, який посилює соціальні гарантії рятувальників. Особливо вдячний Прем’єр-міністру України Юлії Свириденко та Міністру внутрішніх справ України Ігорю Клименку за послідовну підтримку рятувальників і розуміння потреб служби. Щодня наші надзвичайники працюють там, де найнебезпечніше: рятують людей після російських обстрілів, гасять пожежі, евакуюють цивільних, ризикуючи власним життям заради інших.Ухвалений законопроєкт - це не лише про гідне грошове забезпечення. Це про повагу, вдячність і визнання тих, хто щодня стоїть на захисті життя українців. Держава має цінувати своїх рятувальників так само, як вони цінують кожне врятоване життя.І найголовніше - дякую кожному рятувальнику та рятувальниці за відданість службі, мужність і щоденну працю. Україна пишається вами, а ваша робота заслуговує на найвищу повагу та підтримку". 🆘СайтFbXIGYTTT
#фото_тижня💔 Ще зовсім недавно він був у строю. Поспішав на виклик, одягав бойовий одяг. Їхав туди, де люди чекали на допомогу. А тепер — тиша. Більше не повернеться додому. Не обійме рідних. Не заступить на чергову зміну. Не врятує ще одне життя.🕯У ніч на 2 червня росія забрала життя нашого побратима — майора служби цивільного захисту Антона Ярмоленка, заступника начальника загону з ресурсного забезпечення 8-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС Дніпропетровщини.Після ворожої атаки він прибув на місце, щоб рятувати людей. Та ворог підступно завдав повторного удару. Отримані поранення виявилися несумісними з життям. Так виглядає ціна, яку щодня платять надзвичайники. За кожним виїздом на обстріл стоїть ризик не повернутися. За кожною врятованою людиною — готовність віддати власне життя. За кожною втратою — ім’я, родина, друзі, колеги та цілий світ, який для когось зупинився назавжди.Це фото — не про смерть. Воно про мужність. Про відданість службі до останнього подиху. Про людей, завдяки яким інші отримують шанс жити.Від початку повномасштабного вторгнення 117 рятувальників загинули від російських обстрілів, виконуючи свій обов’язок до останнього. Це біль, який не стихає. І пам’ять, яка не згасає.🕯🚒 Вічна пам’ять Героям без зброї.Автор фото: Сергій Ковтонюк, ДСНС Дніпропетровщини.🆘СайтFbXIGYTTT
Сьогодні треті роковини підриву Каховської ГЕС. День, коли російські окупанти здійснили черговий воєнний злочин та акт екоциду проти українського народу, а все навколо, здавалося, йшло на дно.Понад 80 затоплених населених пунктів. Близько 16 тисяч людей, які миттєво опинилися в зоні екологічного лиха. Десятки загиблих, зниклі безвісти... Страшні цифри. Скалічені долі.Але там, посеред затоплених міст і сіл, під канонаду російських обстрілів та в брудній воді, стояли наші рятувальники. Діяли швидко, зосереджено, без жодної метушні чи паніки. Вони просто знали: час грає проти них, а встигнути треба до кожного.Пліч-о-пліч із волонтерами та іншими службами надзвичайники вихоплювали життя з водяної пастки. Тоді вдалося врятувати понад 700 людей та евакуювати майже 3800 осіб. І ще – понад 280 тварин. Бо пройти повз налякані очі, залишені на ланцюгах чи дахах, і покинути їх у цій біді – наші хлопці просто не могли. Рятували кожне живе серце.Вони пішли проти великої води і вистояли там, де впасти міг кожен.Пам’ятаємо цей день.🆘СайтFbXIGYTTT
Зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Лубошем Весели.Чехія нещодавно долучилася до Коаліції укриттів цивільного захисту для України. Вже розпочали підготовку до реалізації першого спільного проєкту - будівництва укриття на Дніпропетровщині. Це важливий внесок у посилення безпеки громад, які щодня живуть під загрозою російських атак.Окрему увагу приділили питанням безпеки повітряного простору та протидії незаконному використанню БПЛА. Україна вже має унікальний практичний досвід у цій сфері, і ми готові посилювати взаємодію з партнерами для реагування на нові безпекові виклики.Важливим результатом зустрічі стала готовність Чеської Республіки реалізувати програми літнього відпочинку та оздоровлення для дітей наших захисників. Йдеться про дітей загиблих Героїв, військовополонених, а також тих, чиї батьки сьогодні виконують бойові завдання у підрозділах системи МВС.Вдячний Чеській Республіці за підтримку України. Особливо цінно, коли партнерство втілюється у конкретних рішеннях - від посилення безпеки громад до підтримки родин наших захисників.
Голова ДСНС України Андрій Даник: «Сьогодні вкотре болить кожному з нас. У ніч на 2 червня росія забрала ще одне життя нашого побратима - заступника начальника загону з ресурсного забезпечення 8-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС Дніпропетровщини, майора служби цивільного захисту Антона Ярмоленка. Після атаки рф по м. Дніпро він приїхав туди, де була потрібна допомога, де під завалами могли чекати на порятунок люди. Але ворог завдав підступного повторного удару. На жаль, Антон отримав смертельні поранення. 💔Важко підібрати слова, коли гинуть такі люди. Люди, які не ховалися від небезпеки, а навпаки - поспішали назустріч біді, щоб врятувати чиєсь життя. Антон присвятив своє життя служінню людям. Він був надійним товаришем, професіоналом своєї справи, людиною великого серця. Для колег він назавжди залишиться усмішкою у важкі хвилини, міцним плечем поруч і тим, хто завжди був готовий допомогти. Сьогодні ДСНС втратила свого рятувальника. Родина - сина, чоловіка, батька. Друзі - побратима. А Україна - ще одного Героя, який віддав життя за інших. Щирі співчуття рідним, близьким і всім, хто його знав! Вічна пам’ять Герою!» 🕯🆘СайтFbXIGYTTT
Стійкість країни починається зі стійкості громад. Саме про це говорили разом із партнерами на IV Міжнародному Саміті міст та регіонів.В умовах повномасштабної війни система цивільного захисту стала одним із ключових факторів безпеки людей. Щоденні обстріли, атаки на критичну інфраструктуру та постійні загрози для цивільного населення вимагають не лише швидкого реагування, а й системних рішень для посилення громад.Стійкість – це насамперед люди. Поліцейські офіцери та офіцери-рятувальники громад, місцева влада та комунальні служби щодня працюють як єдина команда, допомагаючи людям у найскладніші моменти.Минулої зими, попри тисячі атак на критичну інфраструктуру, Україна вистояла, зокрема, завдяки такій координації. Пункти обігріву, генератори, оперативне реагування служб стали для людей точками опори.Паралельно розвиваємо сучасні цифрові інструменти безпеки. «Екосистема безпеки громад» уже об’єднує інформацію про понад 171 тисячу об’єктів безпекової інфраструктури. Ці дані допоможуть громадам швидше оцінювати ризики, планувати ресурси та ухвалювати рішення.Разом із міжнародними партнерами реалізовуємо й «Коаліцію укриттів». Працюємо над тим, щоб збільшити кількість захисних споруд, передусім у прифронтових громадах.Наше завдання - не лише реагувати на загрози, а діяти на випередження.Бо сильна держава починається із сильної громади. І сьогодні українські громади щодня доводять свою згуртованість, витримку та готовність вистояти попри всі виклики.
Сьогодні у закладах вищої освіти системи МВС навчаються 1673 ветерани. Ще 820 - уже отримали дипломи та здобули новий фах.За цією статистикою - люди, які пройшли бойові дії, пережили важкі поранення та місяці реабілітації. Але попри все вони прагнуть рухатися вперед: навчатися, продовжувати службу й будувати нове майбутнє.Реабілітація пораненого захисника не повинна закінчуватися у медичному закладі. Вона є комплексною тоді, коли людина отримує впевненість у подальшому житті, зокрема й професійному. А наш обов'язок - забезпечити ветеранам цей інструмент.Саме тому МВС суттєво розширює програму безкоштовної вищої освіти. Цього року поліцейські, рятувальники, прикордонники та нацгвардійці, які звільнені зі служби за станом здоров’я, можуть вступати на навчання за державним замовленням до 11 закладів освіти системи МВС.Ветерани опановують спеціальності, які критично необхідні країні вже сьогодні: психологію, кібербезпеку, правоохоронну діяльність, цивільний захист, інформаційні технології.На порталі «МВС: Твоя підтримка» є вся інформація про доступні послуги для ветеранів. Там можна і залишити запит на вступ. Продовжуємо працювати в цьому напрямку. Бо освіта, працевлаштування, спорт - це про відновлення, підтримку і нові можливості.