Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДСНС ТЕРНОПІЛЬ
Added 14 Jul 2024

ДСНС ТЕРНОПІЛЬ

@DSNS_TERNOPIL
Number of subscribers: 1 039
Photos: 6,730
Videos: 371
Links: 1,230
Description:
Це телеграм канал, який публікує новини та інформацію про діяльність рятувальників у Тернопільській області. Тут можна знайти новини, поради, фото та відео з рятувальних операцій.

👥 Number of subscribers

1 039
Average/Day:: -2
Average/Week:: -3
Average/Month:: +2

👁️ Average views per message

194
Average/Day:: 226
Average/Week:: 187
ERR: 18.67%

📊 Messages per Day

1.6
Last day: 1
Week average: 2
Average per day: 1.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 240 25-06-23 16:50
Сьогодні виповнюється 2 роки з моменту запуску Єдиного реєстру зброї: сучасного та ефективного інструменту контролю за обігом вогнепальної зброї в Україні.Впровадження ЄРЗ було в переліку наших першочергових завдань, адже ми прагнули не лише покращити контроль, а й спростити процес оформлення зброї для громадян.За цей час до органів поліції надійшло понад 770 тисяч заяв на отримання різних видів дозвільних документів. З цієї кількості поліцейські прийняли більш як 750 тисяч рішень про надання дозвільних документів. Ці цифри свідчать про масштабність і важливість роботи ЄРЗ. У березні цього року ми у співпраці з Мінцифрою модернізували ЄРЗ для повноцінної інтеграції із застосунком Дія. Завдяки цьому ця послуга стала зручнішою і доступнішою. Тепер перевірити статус дозволу або отримати витяг можна у декілька кліків на смартфоні.За чотири місяці користувачі Дії сформували понад 80 тисяч витягів з ЄРЗ.Продовжуємо вдосконалювати систему контролю за обігом зброї, адже кожна зареєстрована одиниця зброї – це високий рівень відповідальності громадян і прозорість роботи державних органів.
👁 244 25-06-18 16:26
Більше 39 годин тривала пошуково-рятувальна операція в Солом’янському районі Києва. Сьогодні о 19:20 рятувальники завершили пошукові роботи. Продовжується розбір конструкцій. На жаль, лише на цій локації з-під завалів дістали тіла 23 загиблих. Загалом у столиці внаслідок російського обстрілу 17 червня загинуло 28 людей, ще більше 140 отримали поранення.Щирі співчуття рідним та близьким загиблих. Це не просто трагедія однієї родини - це біль усієї країни.Рятувальна операція розпочалася одразу після прибуття екстрених служб на місце після повідомлення про удар. До ліквідації наслідків залучили понад 400 рятувальників ДСНС та більше 200 одиниць техніки. Працювала спеціалізована аварійно-рятувальна та інженерна техніка, задіювали безпілотники, пошукових собак. ДСНСники врятували з-під завалів 2 людей, ще близько 50 вдалося деблокувати з квартир та під’їздів. На місці працювали групи психологів – більше 220 людей отримали невідкладну психологічну допомогу. Ми використали всі ресурси, аби врятувати життя.Також цілодобово на локації забезпечували правопорядок понад 300 правоохоронців. І продовжать це робити надалі, допоки буде потреба. Триває прийом заяв від потерпілих – вже отримано майже 500 повідомлень про пошкодження майна. Всі дані фіксуються ретельно. Дякую всім, хто працював і продовжує працювати на місці трагедії. За витримку. За мужність. За врятовані життя. За допомогу тим, хто пережив цю атаку - як фізичну, так і психологічну.Зруйновано будинки, життя, спокій. Але не віру в те, що ми вистоїмо. Атакувати міста, житлові будинки, в яких сплять мирні люди - це відвертий тероризм. І синонім тероризму - росія.
👁 247 25-06-16 12:46
❗️Повернення тіл загиблих - одна з найважчих, але вкрай необхідних місій. Після кожної репатріації розпочинається кропітка робота: розтин, ретельний огляд слідчим, проведення ДНК-експертиз, перевірка кожної деталі.Цей процес і так складний та тривалий. А росія ще й навмисно ускладнює нам процес ідентифікації. Тіла повертаються у вкрай понівеченому стані, частини тіл – в різних мішках. Є випадки, коли рештки однієї людини повертають навіть під час різних етапів репатріації. До того ж, під час останніх репатріацій нам передали й тіла російських військових - змішані з тілами українців. На жаль, це факт. Це могло бути зроблено росіянами навмисно, щоб збільшити кількість переданих тіл та завантажити роботою наших експертів, доповнюючи все це цинічним інформаційним тиском. А може й бути звичним для них недбалим ставленням до власних людей. У будь-якому разі ці тіла ми теж ідентифіковуємо. Наші експерти працюють на межі можливого. Кожна експертиза проводиться ретельно і не один раз. Фахівці підготовлені, лабораторії оснащені, процеси відпрацьовані. Найбільший виклик - час. Ми розуміємо біль і очікування родин. Максимально прискорюємо процес ідентифікації. Та з кожною великою репатріацією робити це стає складніше, і можливо - саме це є метою росії.Ми не маємо права на помилку. Для нас це не статистика. Це - люди, і кожен з них заслуговує на гідне ставлення.
👁 254 25-06-11 16:52
У родині ДСНС знову втрата: на Харківщині загинув сапер-механік Василь Белінський 🕯️Сьогодні в Ізюмському районі Харківщини, під час гуманітарного розмінування сільгоспугідь на територіях, звільнених від російських окупантів, загинув 37-річний сапер-механік Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС Василь Белінський.Під час виконання роботи група саперів потрапила під удар російського ударного безпілотника. Ворожа атака забрала життя Василя, коли він виконував складне та життєво важливе завдання.На службі в ДСНС він був із 2023 року, а на посаді сапера-механіка – з 2024-го. «Це була світла й щира людина. Той, хто без вагань ішов туди, де найнебезпечніше, аби інші могли жити», – згадують його побратими.Без чоловіка та батька залишилися дружина й дев’ятирічна донька.Василь не встиг обійняти рідних востаннє, не встиг сказати: «Я скоро повернусь». Його серце зупинилося під ворожим ударом, але його мужність, сила і відданість житимуть у пам’яті кожного, хто його знав.Сьогодні ми втратили не просто фахівця – ми втратили Людину. Героя. Тата. Чоловіка. Побратима.Вічна памʼять.Низький уклін і безмежна подяка.🆘 Сайт • Fb • Tw • Insta • YouTube • TikTok
👁 275 25-05-02 17:29
Woman 2024: представниці системи МВС здобули премії у номінації «Оборона, мілітарі та безпека»:🪖Христина «Кудрява» Бойчук — офіцерка Національної гвардії. Виконувала бойові завдання в Рубіжному, Севєродонецьку, Лимані, Бахмуті та інших напрямках фронту. Була амбасадоркою Цілей сталого розвитку ООН в Україні та реалізувала на Харківщині менторський проєкт для молоді про гендерну культуру.👮Карина «Спрут» Плотнікова інспектор роти №2 аеророзвідки полку поліції особливого призначення патрульної поліції «Хижак-1» Департаменту патрульної поліції. У поліції вона — з 2023 року. Після загибелі чоловіка на фронті приєдналася до лав правоохоронців. Була поранена, зараз продовжує службу.🪖Марія Магац  фельдшер Державної прикордонної служби України. Рятувала поранених бійців на Донеччині та Харківщині, евакуювала військовослужбовців з поля бою.🚒Анастасія Лисевич психолог служби цивільного захисту ДСНС на Одещині. Допомагає людям у кризових та екстремальних ситуаціях, під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і ворожих обстрілів.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
👁 209 25-04-02 10:38
Три роки тому Сили оборони України визволили Київщину. В операціях та боях за визволення брали участь підрозділи органів системи МВС: Нацгвардія, прикордонники та поліцейські сили.Разом вони показали, що злагоджена взаємодія між структурами – це запорука успіху в боротьбі з ворогом. Після стабілізаційних заходів поліція оперативно відновила свою присутність у деокупованих населених пунктах Київщини. Тоді, будучи Головою Національної поліції, я особисто об’їжджав міста, які постраждали найбільше, щоб переконатися: безпека повертається до людей.Сьогодні, три роки потому, ми продовжуємо зміцнювати нашу спільну силу. Взаємодія Національної поліції, Національної гвардії, прикордонників, рятувальників залишається ключовою у розбудові мережі безпекових об’єктів та посиленні присутності екстрених служб.Під час робочого візиту на Київщину відвідав медичний центр Нацгвардії, поспілкувався із бойовими медиками, які нещодавно повернулися з ротації – вони рятували життя військових та цивільних на східному напрямку фронту. Також побував у майбутньому кінологічному центрі поліції Київщини, який уже на завершальному етапі будівництва. Попередній під час окупації знищили росіяни. Памʼятаємо про кожен злочин ворога. Шануємо звитягу Сил оборони України, які героїчно звільняли Київщину 🇺🇦
👁 256 25-01-16 16:15
Кожна цифра фронтової статистики - це важка, ризикована та героїчна щоденна робота. Перше відрядження у 2025 році - на Донеччину. Відвідав бригади Національної гвардії: 18-ту Словʼянську, «Червону Калину», «Кара-Даг», прикордонників з бригади «Помста», рятувальників та поліцейських зі стрілецьких батальйонів, КОРДу та Хижака, які беруть участь у бойових діях.Провели робочу нараду за участі голови Донецької ОВА Вадима Філашкіна та керівника ДСНС Андрія Даника. Заслухав доповіді командування підрозділів Національної гвардії, керівництва Національної поліції, командирів бригад. У цій складній ситуації на Донеччині важливо чути оперативну інформацію напрямку. Лише за останній тиждень бійці 18-тої Словʼянської бригади знищили та поранили майже 70 окупантів, завдали ураження чи знищили більше 10 одиниць техніки, знищили 57 ворожих безпілотників різного типу.Військовослужбовці бригад Нацгвардії «Червона калина» та «Кара-Даг» відбили понад 30 спроб штурмів. Сумарні втрати противника склали більш як 100 осіб піхоти, а також знищена ворожа техніка й артилерійські системи.Прикордонники «Помсти» за минулий тиждень ліквідували 66 окупантів, ще 61 поранили. Знищено понад 50 одиниць техніки та 114 безпілотників. Уражено 15 складів боєприпасів та пального.Поліцейські на Донеччині не лише воюють, а й забезпечують правопорядок та евакуюють цивільних. З моменту оголошення евакуації з небезпечних районів було вивезено понад 9 тисяч родин. Це, зокрема, 13 350 дітей.Рятувальники Донеччини за минулий рік ліквідували понад 1200 пожеж, евакуювали 1630 людей, доставили більше 19 тисяч кубічних метрів питної води.Дякую кожному, хто несе службу тут, на Донеччині. Ви є захистом не лише для місцевих жителів, ви є захистом для всієї країни.
👁 245 24-07-29 22:07
​​У Заліщиках рятувальники ліквідували масштабну пожежу житлової будівлі29 липня о 21:50 на номер екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку з гаражними приміщеннями на вул. Бандери у місті Заліщики. На виклик направлено черговий караул 15-ї державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю до місця події встановлено, що горить покрівля багатоквартирного житлового будинку та дерев’яні прибудови на загальній площі 500 м.кв. Керівником гасіння пожежі оголошено підвищений номер виклику та одночасно з гасінням організовано рятування мешканців будинку. Додатково до місця пожежі направлено резервний караул 15-ї ДПРЧ (м.Заліщики), черговий караул 6-ї ДПРЧ (м.Чортків), місцеві пожежні команди с. Торське та сел. Товсте Чортківського району, мобільну оперативну групу Чортківського районного управління та співробітників оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Тернопільській області. Всього до гасіння залучено 6 од. техніки та 24 чол. особового складу.29 липня о 22:52 пожежа локалізована на площі 500 м.кв. Ліквідована – 30 липня о 00:16.Завдяки злагодженим та організованим діям вогнеборців під час гасіння врятовано 5 людей які перебували на другому поверсі, 3 сусідні будівлі та 1 легковий автомобіль.Постраждалих внаслідок пожежі немає. Обставини надзвичайної події та суму матеріальних збитків з’ясовують.