Source
Служба розшуку юристів | Любі друзі, дуже раджу вписатися у онлайн курс, навіть якщо ви вже "...
4 700 Views/Reach
2024-07-14 08:00
Message №2254
Любі друзі, дуже раджу вписатися у онлайн курс, навіть якщо ви вже "своє відвчилися", "чому мене там можуть навчити" і класичне "нема ремʼя" -- International Crisis Management авторства професора Дена ВітменаЦей курс роблять чотири організації, серед яких Університе Джорджа Вашингтона (DW University) і Foreign Policy Research Institute (FPRI). Ідея курсу полягає у тому, щоб:-- врубатися у природу міжнародної політики причини виникнення конфліктів,-- зрозуміти засновки формулювання терії і практики міжнародної політики,-- дізнатися про практики мирного врегулювання, але не лише у теорії, а -- на практиці, шляхом розрулювання багатостороннього конфлікту між Буданом, Гілбією та іншими. Я проходив цей курс минулої осені, тож можу сказати навіть більше, ніж у силабусі: курс інтерактивний, тож у режимі майже реального часу можна було запитати у якоїсь обізнаної людини про загострення конфлікту у Нагірному Карабасі, і напаж Хамасу на Ізраїль, не кажучи вже про те, що на курсі було багато референсів до України, бо курс цей, взагалі-то, переважно для вкраїнчиків (слово тестове, подивлюся на вашу реакцію). А серед лекторів плануються наступні топові люди:-- Ден Вітман (Dan Whitman) -- найприємніший професор із тих, кого мені доводилося зустрічати. Він же мозок і енергія цього курсу,-- Експерт зі стратегії King’s College London,-- Колишній директор Central Intelligence Agency,-- Різноманітні експерти з міжнародної дипломатії, колишні американські посадовці...Курс стартує 1 вересня та закінчується у грудні: дві Zoom-лекції на тиждень, понеділок і четвер о 10-00 по Вашингтонському часу (17-00 по Києві).На курсі будуть пейпери, тож тре виділити трохи часу. Але можна записатися як аудитор, тобто лише слухати і нічо не робити. Правда, тоді не дадуть красівий диплом із логотипами, який можна поставити у деревʼяну рамку і показувати менш свідомим колегам.Податися на курс нескладно: потрібно направити напряму Дену Вітману (1) резюме і (2) супровідний лист пр оте, навіщо вам це. Його мил ось: [email protected] Направити все це потрібно до 1 серпня (в анонсі дедлайн інший, але його продовжили).Розумію, що ця деталь швидше відлякне вас, ніж заохотить, але я вписався волонтерити на курсі, тож буду ментором однієї із груп. @gadiuk Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб