Source
Служба розшуку юристів | Дуже рідко, але інколи буває, мене просять писати тут якусь мотиваці...
6 330 Views/Reach
2025-11-30 10:01
Message №2977
Дуже рідко, але інколи буває, мене просять писати тут якусь мотиваційну корпоративну пургу. Я багато років пручався, бо бізнес література, а особливо її мотиваційний підвид, майже ніколи не мають прикладного сенсу. Я спробую поексперементувати із форматами, може із цього щось колись вийде цікаве, бо, на правду, інколи зустрічаються і корисні статті/книги. От тільки у тому, які із них корисні, ви розбирайтеся якось самі, а поки -- "5 Нашо" подаватися на наші вакансії? Мій особистий досвід свідчить, що питання "нашо?", спрямоване до старшого за званням колеги, майже ніколи не призводить ні до чого хорошого. Повторення цього питання після отримання відповіді збільшує ймовірність отримати концентроване роздратування відсотків на 50%. Втретє -- ще на 50%. І так далі, поки ти не станеш персоною нон грата у його/її кабінет.У книзі "The Technological Republic -- Hard Power, Soft Belief, and the Future" Алекс Карп -- СЕО компанії Palantir -- пише, що є палким прихильником методики не один-два рази запитати, а навовтузити менеджера аж цілими пʼятьма нашо. Що за методика?Ця нехитра методика працює рівно так, як звучить її назва. Вона потрібна для того, аби зʼясувати суть будь якого питання. Вигадав її у 70-х роках минулого сторіччя СЕО Toyota -- Taiichi Ohno. Випробуймо методологіюНижче кілька відкритих вакансій. Поставте собі 5 запитань про те, чому варто на якусь із них податися прямо вже:Молодші юристи та юристки-- практика контрактів у Dexis Partners (Львів)-- практика нерухомості в Asters-- корпоративне право у Legarithm-- інтелектуальна власність у Universal GroupМідли-- податковий напрямок в ІТ-компанію Amo-- кілька вакансій у юридичному управлінні ВАКС-- інтелектуалка у Frontline Robotics-- комплайєнс у BetterMeСіньори та сіньорити-- практика вирішення спорів в AGA Partners-- напрямок контрактів у Bunge, таНеюридичні вакансії-- кілька вакансій від наших друзів, які набирають людей до себе в елітний розвідувальний підрозділ.Наприклад1) Нашо подаватися? -- Аби аби знайти нову роботу.2) Нашо мені нова робота? -- Аби не бісила стара.3) Нашо мені небісяча робота? -- Аби не бути постійно роздратованим гандоном/гандоншею, що кидається на людей. 4) Нашо мені не бути роздратованим? -- Щоби відчувати вайб і жити у моменті.5) Нашо мені відчувати вайб і жити у моменті? -- Бо я зумер(ка). Напишіть у чат, будь ласка, які питання поставили і через скільки питань здалися і пішли варити пєльмєні. До речі, а буває у вас таке, що побачив десь огляд нової бізнес-книги і думаєш такий: "непогано, варто купити", а тоді згадуєш, що ось же вона лежить, під купою таких самих куплених і досі жодного разу не відкритих? @gadiukКанал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб