Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Головне управління розвідки МО України
Added 30 Jan 2022

Головне управління розвідки МО України

@DIUkraine
Number of subscribers: 228 711
Photos: 5,520
Videos: 2,110
Links: 4,400
Description:
Офіційний Telegram-канал ГУР МО України Головний Бот Розвідки: @gur_official_bot Наші офіційні сторінки: 📌 Сайт: https://gur.gov.ua/ 📌 Facebook: https://bit.ly/3kb5Luo 📌 Youtube: https://bit.ly/3OFkcot

👥 Number of subscribers

228 711
Average/Day:: -59
Average/Week:: -163
Average/Month:: -1437

👁️ Average views per message

103 083
Average/Day:: 31,400
Average/Week:: 66,886
ERR: 45.07%

📊 Messages per Day

3.3
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 3.3

Logo change history

Status change history

Officially confirmed 2024-06-18
Officially not confirmed 2024-06-16
Officially confirmed 2023-11-24
Officially not confirmed 2023-11-22
Officially confirmed 2023-11-18
Officially not confirmed 2023-11-17
Officially confirmed 2023-08-03
Officially not confirmed 2023-07-28
Officially confirmed 2023-03-18
Officially not confirmed 2023-02-28
Officially confirmed 2023-02-27
Officially not confirmed 2023-02-26
Officially confirmed 2022-12-21
Officially not confirmed 2022-12-13
Officially confirmed 2022-08-20
Officially not confirmed 2022-08-18
Officially confirmed 2022-08-16
Officially not confirmed 2022-08-15
Officially confirmed 2022-08-14
Officially not confirmed 2022-08-12
Officially confirmed 2022-08-05
Officially not confirmed 2022-08-04
Officially confirmed 2022-06-05
Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

💥 Знищені артсистеми, транспорт та окупанти ― тижневі результати бойової роботи воїнів ГУР 🫡 Підрозділи активних дій ГУР МО України провели черговий продуктивний тиждень фронтового мисливства на російських загарбників та їхню техніку. ✔️ Завдані бійцями української воєнної розвідки у відповідь на атаки російських окупаційних військ втрати ворога склали 128 загарбників: 33 вбитими, 95 пораненими. Ще двох окупантів взято в полон. У переліку знищеного та пошкодженого вогнем спецпризначенців ГУР ― ворожі: ● транспорт ― 22 шт;● міномети ― 6 шт;● артилерійські системи ― 13 шт;● БпЛА (розвідувальні та ударні) ― 9 шт;● антени зв’язку БпЛА ― 9 шт;● системи зв’язку ― 16 шт;● засоби РЕБ/РЕР/РЛС ― 7 шт. Також розвідники прицільно били по інженерно-фортифікаційних спорудах московитів ― більше сотні уражено та знищено. ⚔️ Збройна боротьба триває! Приєднатись до підрозділів активних дій ГУР МО України можна, заповнивши анкету за лінком. 🇺🇦 Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
‼️ Україна визволила з російського полону 277 захисників напередодні Великодня Сьогодні, напередодні світлого свята Великодня, відбувся один з найбільших обмінів полоненими. У результаті перемовного процесу Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України, з російської неволі звільнено 277 українських Захисників та Захисниць. 246 воїнів повернено в рамках обміну полоненими, ще 31 людину вдалося визволити поза обміном. ➡️ Серед звільнених сьогодні Захисники з гарнізону Маріуполя, нацгвардійці, військові моряки, воїни ТрО, Державної спеціальної служби транспорту, Десантно-штурмових військ, Сил безпілотних систем. Більшість з тих, кого вдалося повернути – це молодь після 2000 року народження. Своїх рідних побачить сьогодні жінка-військовослужбовиця, яка перебувала в неволі з травня 2022 року. До рядового та сержантського складу належать 268 звільнених, повернуто також дев’ятьох офіцерів. Наші хлопці та дівчата боронили від ворога Донецьку, Луганську, Запорізьку, Херсонську області та місто Маріуполь.Нинішній обмін є четвертим у цьому році та 63-м від початку повномасштабного вторгнення. Тільки цього року з російської неволі вдалося повернути додому 596 українців в рамках обмінів та 53 Захисника визволені поза обмінами. Загалом в рамках перемовного процесу та обмінів з березня 2022 року Координаційним штабом визволено 4552 українських громадян. Поза обмінами додатково звільнено з російської неволі 529 осіб. 🤝Висловлюємо вдячність Об'єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну.Дякуємо також всім залученим державним структурам за допомогу та спільну роботу. Визволені оборонці отримають усю необхідну медичну допомогу. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, будуть забезпечені всім необхідним на перший час, а також отримають всі виплати грошового забезпечення за весь час перебування в полоні та одноразову матеріальну допомогу. Україна забезпечує для звільнених реабілітацію та реінтеграцію до суспільства після тривалої ізоляції у російській неволі. Координаційний штаб продовжує працювати над пошуком та поверненням всіх наших людей.Слава Україні!
🫡 Головне управління розвідки — це передусім висококваліфіковані та вмотивовані військовослужбовці. У середньому, із сотні кандидатів лише один отримує право служити в лавах воєнної розвідки. Ретельний добір та ставка на якість — цілеспрямована стратегія, що дозволила сформувати елітне військове середовище.Результат такого підходу — дев’ять затонулих кораблів та катерів чорноморського флоту рф, успішні рейди у ворожий тил та тисячі ліквідованих окупантів.Здатність адаптуватись, готовність до ризику та роботи на межі — риси, які шукає ГУР серед кандидатів.Ми постійно в пошуку людей, які своїм досвідом та навичками можуть посилити воєнну розвідку.У Києві відкрився Центр рекрутингу ГУР — перший публічний майданчик для відбору майбутніх розвідників. Тут кандидати проходитимуть співбесіди, базове тестування та отримуватимуть консультації щодо служби. Центр — ще один крок до прозорої взаємодії із суспільством і залучення найкращих до справи захисту національної безпеки.Переконаний, що завдяки роботі Центру зростатиме кількість охочих долучитися до служби в Головному управлінні розвідки — насамперед, у підрозділах спеціального призначення.@ChiefUkrDIU
#ГУРінформує‼️ На росії збільшують кількість спецпідрозділів ІПСО  ― що планує держава-агресор?  ✔️ Держава-агресор росія розширює кількість підрозділів ІПСО у складі збройних сил. Спецпідрозділи інформаційного впливу з’явились, зокрема, у складі 3-ї та 51-ї загальновійськових армій зс рф.  👉 Для комплектування новостворених підрозділів ще у квітні 2024 року уряд держави-агресора запровадив окрему групу військових спеціальностей ― “Інформаційне протиборство”. 📍 Підготовка фахівців з ІПСО відбувається у військовій академії генштабу зс рф та військово-космічній академії ім. можайського. Переміщення таких спеціалістів між військовими частинами без погодження зі штабами військових округів ― заборонене. 👥 Розширення кількості підрозділів інформаційного впливу в структурі армії держави-агресора росії свідчить про намір ворога збільшити масштаб інформаційно-психологічних атак проти України, наших Сил безпеки та оборони та українського суспільства.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
🫡 Честь воїнам-добровольцям!  14 березня в Україні ― День добровольця.  Завдяки ним ― людям доброї волі, які готові залишити все і битися зі злом ― Україна стоїть міцно.  Колишні педагоги, будівельники, спортсмени, науковці та програмісти опанували військові професії і стали основою багатьох підрозділів, які героїчно боронять державу вже 12 рік російсько-української війни.  Все почалось з Майдану, коли перші сотні Самооборони вирушили на східний фронт. Добровольчі батальйони підсилили українське військо, і зрештою стали одним цілим з армією, яка безжально й майстерно нищить ворога та дивує світ ― довжелезні черги у 2022 році охочих битися за Україну мужніх і сильних духом людей ще раз це підтвердили.  Піхотинці, артилеристи, танкісти, розвідники, бойові медики, оператори дронів ― мотивовані патріоти стають найкращими в обраних військових сферах і демонструють найвищі результати, стають командирами і ведуть за собою.  Добровольці — феномен української нації, наш символ героїзму й готовності не спостерігати за історією крізь пальці чи з-за рогу, а творити її на полях визначальних битв заради вільного українського майбутнього.  Вшановуємо усіх добровольців, полеглих за Україну в бою.  Честь, вдячність і слава усім, хто продовжує боротьбу з російським злом.  🇺🇦 Слава Україні!@ChiefUkrDIU
Щойно була доповідь нашої делегації про зустріч з американською командою в Саудівській Аравії. Нашою українською пропозицією на цю зустріч з американцями було три речі: це тиша в небі – ракети, бомби, далекобійні дрони, і тиша на морі, і реальні заходи встановлення довіри до всієї цієї ситуації, у якій триває дипломатія, передусім – це звільнення полонених. Американська сторона розуміє наші аргументи, сприймає наші пропозиції, я хочу подякувати Президенту Трампу за конструктивність розмови наших команд. І сьогодні в розмові була пропозиція американської сторони зробити перший крок одразу далі і на 30 днів спробувати встановити повне припинення вогню, не тільки щодо ракет, дронів і бомб, не тільки в Чорному морі, а також по всій лінії фронту. Україна сприймає цю пропозицію, ми вважаємо це позитивним, ми готові зробити такий крок. Сполучені Штати Америки мають переконати Росію зробити це. Тобто ми погоджуємось, і якщо «рускіє» погодяться – у той момент тиша запрацює. Важливим елементом розмови сьогодні є готовність Америки відновити оборонну допомогу Україні, також допомогу розвідданими. Україна готова до миру. Свою готовність припинити війну чи продовжувати війну повинні показати в Росії. Настав час для повної правди. Я дякую всім, хто допомагає Україні.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Українські та молдовські правоохоронці встановили особу 85 найманців "Вагнера" та інших російських ПВК, які воювали проти України. Перших найманців затримано у Молдові — Нацполіція.Трьох найманців затримали у рамках міжнародної поліцейської операції "Месники", за сприяння ГУР Міноборони України та проєкту Європолу з розслідування воєнних злочинів "AP CIC".Вони — громадяни Молдови. З 2014 по 2023 рік брали участь в битві за Донецький аеропорт, захопленні Бахмуту, створенні "Дебальцевського котла" у складі ПВК "Вагнер", батальйону "Сомалі" та інших підконтрольних росії збройних формувань.Прокурори Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу генпрокурора України, відправили Молдові інформацію про загалом 20 громадян, які воювали проти України у лавах ПВК "Вагнер", "Лєгіон", "Вєтєрани", "Рєдут", "Русіч"та інших.Справу проти затриманих та підозрюваних громадян Молдови відкрили за статтею 141 п. 1 КК Молдови — участь найманця у збройному конфлікті, у воєнних діях або в інших насильницьких діях, спрямованих на повалення чи підрив конституційного ладу або на порушення територіальної цілісності держави.Наразі суд обирає затриманим найманцям запобіжний захід. Фігурантам загрожує до десяти років позбавлення волі.🚀Підтримати🤝__🤝🚀Приєднатися до ZN.UA
Окупанти зірвали ротацію представників МАГАТЕ на захопленій Запорізькій АЕС 💥 12 лютого 2025 року штурмові групи російської окупаційної армії в районі села Кам’янське Запорізької області у кількості 13 загарбників вранці атакували позиції Сил безпеки та оборони України.  ❗️ Спроба штурму з боку російських окупантів фактично зірвала міжнародні домовленості про ротацію технічних експертів МАГАТЕ на тимчасово захопленій Запорізькій АЕС ― їхній запланований маршрут пролягав у вказаному районі.  👥 Штурмові дії московитів з числа 135 мотострілецького штурмового полку 19 мотострілецької дивізії 58 армії південного військового округу зс рф, які зірвали ротацію представників МАГАТЕ, свідчать про чергове навмисне і показове нехтування державою-агресором росією досягнутих домовленостей.  ‼️ Втрат бойових позицій внаслідок ворожих штурмових дій Сили безпеки і оборони України не допустили.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
‼️ Зміцнення співпраці України та США ― в інтересах обох країн  Україна майбутнього ― надійний партнер і союзник для США, адже у нас одна з найсильніших армій на континенті, унікальний воєнний досвід, зокрема у використанні новітніх технологій, а також привабливі перспективи для бізнесу у сфері військово-промислового комплексу.  Наголосив на цьому під час вітального слова до учасників Американсько-Українського бізнес-форуму, який відбувся 5 лютого 2025 року в межах “Українського Тижня” у Вашингтоні.  Цей захід, який організувала Американсько-Українська Ділова Рада спільно з Атлантичною Радою,  зібрав представників бізнесу, урядовців та профільних експертів. Нагадав, що одна з головних причин війни росії проти України ― захопити нашу країну, наші природні ресурси та військово-промисловий комплекс, щоб у майбутньому використати їх проти західних країн.  Наголосив, що Україна дуже цінує значну підтримку від американського народу в боротьбі з росією.  За понад 10 років російської агресії та три роки повномасштабної війни наша країна зазнала багато втрат, але наші героїчні Збройні Сили України і загалом Сили безпеки й оборони держави продовжують битву з російським агресором, бо ми обрали свій шлях ― шлях свободи, демократії, інтеграції у світові ринки.  Акцентував, що тісна співпраця України та США у сфері військової промисловості та розвитку сектору новітніх оборонних технологій має широкі взаємовигідні перспективи. Зараз саме час зміцнювати її між нашими урядами та бізнесом.  Повоєнна Україна як держава з однією з найсильніших армій на континенті, потужним ВПК та унікальним воєнним досвідом може стати головним союзником США в регіоні, надійним партнером у новій світовій реальності, де свобода і безпека ― непохитні цінності.  🤝 Дякую організаторам та учасникам бізнес-форуму за їхню важливу справу ― зміцнення партнерства США та України заради вільного і справедливого майбутнього. 🇺🇦 Слава Україні! @ChiefUkrDIU
‼️ Новий обмін, здійснений Координаційним штабом, – 150 українських військових повертаються додомуСеред тих, хто звільнений з полону, багато важкохворих, важкопоранених та тих, хто перебуває в російській неволі понад два з половиною роки. Це 61-й за ліком обмін військовополоненими, організований Коордштабом, з початку повномасштабного російського вторгнення. Загалом з російської неволі завдяки роботі штабу за дорученням Президента України вдалося повернути вже 4131 особу: це як військовослужбовці, так і цивільні, а також іноземні громадяни.➡️ Цього разу додому повертаються 108 воїнів ЗСУ (зокрема, з ТрО - семеро, ВМС - 26, і троє з Повітряних сил). Звільнені з полону також 22 нацгвардійці, 19 прикордонників, один представник Нацполіції.Вони захищали українську землю від ворога у Харківській, Запорізький, Донецькій, Луганській областях, на Херсонщині, Сумщині, Київщині. Зокрема, звільнені нацгвардійці, які охороняли Чорнобильську АЕС, а також захисники Маріуполя та Азовсталі. Побачать невдовзі рідних також українські військовослужбовці, які брали участь в операції на Курщині.Серед звільнених – 47 сержантів, 69 солдатів, 16 матросів та 18 офіцерів.☝️Українські військовослужбовці отримають належне лікування, допомогу з реабілітації та реінтеграції в суспільство, а також виплати грошового забезпечення, яке вони мали отримувати упродовж перебування в полоні, та одноразову матеріальну допомогу. 🤝 Координаційний штаб висловлює подяку Об’єднаним Арабським Еміратам за сприяння в реалізації обміну.🇺🇦Слава Україні!