Source
ДАША ДОАН | ІНСТА-СТРАТЕГІЇ | Йду у відпустку на місяць. Не буду знімати сторіз, робити пости, публі...
184 Views/Reach
2024-08-01 13:54
Message №1130
Йду у відпустку на місяць. Не буду знімати сторіз, робити пости, публікувати рілз.Що відчуваю? Радість 🥰Я обожнюю свій блог. І займалась би ним навіть якщо не монетизувала б. Але це і моя робота.І від цієї роботи я не мала відпустки вже декілька років.Чи страшно мені?Трохи) переживаю більше за те, як же повертатись. Бо це всім відомий факт: якщо ти не виходиш в блог певний період (тиждень чи навіть 3 дні), потім повернутись до сторіз сьюпер складно.Що я планую робити цей місяць?📍відпочивати)))))📍вести свій закрити тг-канал📍вести дівчат на груповому наставництві📍наступного вівторка в мене зустріч випускників 😨 (побачу частину своїх однокласників через 14 років після закінчення школи)📍маленька подорож зі Златою і Еланою📍буду ходити в зал і рахувати ккал📍буду вести Тік ток і набирати підписників Тільки не кажіть нікому 🌚Це моя перша запланована відпустка від блогу)Цікаво, як вона пройде?🥹Можливо, іноді буду зʼявлятись тут🥰Якщо у вас є запит, можете в коментарях поставити свої запитання ⬇️