Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДХЦ | DCC
Added 14 Jul 2024

ДХЦ | DCC

@DCChurch_ua
Number of subscribers: 478
Photos: 668
Videos: 141
Links: 412
Description:
Новини Дніпровської Християнської Церкви

👥 Number of subscribers

478
Average/Day:: +1
Average/Week:: +2
Average/Month:: +7

👁️ Average views per message

463
Average/Day:: 299
Average/Week:: 496
ERR: 96.86%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 1
Week average: 0.6
Average per day: 0.4

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 659 25-08-17 16:49
Від п Олексія Лопатки - Давайте підтримаємо цю ініціативу. ‼️🔥Шукаю людей, які погодяться зі мною в наступні декілька днів активно і багато молитися духом і розумом за президента України Володимира Зеленського.Завтра президент Зеленський буде у Вашингтоні. 👉Ви можете його не любити і справедливо критикувати за внутрішню політику. Можете ненавидіти чи сліпо обожнювати. Та це саме завтра неважливо. ➡️У Білому Домі він представлятиме нашу країну. І має знати, що народ його підтримає, якщо він твердо стоятиме на позиції національних інтересів. 🤝Йому є на кого спиратися:1. На Господа Ісуса Христа, Всемогутнього Бога;2. На сильну націю у світі. Націю, що бореться і не здається. Націю, яка може витримати багато. Але ганьбу — ніколи. ➡️Я молюсь:- за Божий захист, підтримку і сприяння президенту Зеленському у цих надважливих зустрічах і перемовинах;- за Божу мудрість, благодать і надприродне направлення у всіх рішеннях, розмовах і домовленостях;- Молюсь, щоб Господь розбив всі ганебні змови сильних світу цього і явив Свою милість і диво у спасінні України.👍Ви можете доповнювати у себе цей перелік молитовних напрямів для молитви у цей час за президента Володимира Зеленського.❤️Якщо це ТИ, став + у коментарях і роби перепост цієї публікації 😉
👁 396 25-08-09 13:00
ЄВАНГЕЛЬСЬКИЙ ЗРІСТ, АБО ЯК ЦЕРКВА ПОВЕРНУЛА НЕ ТУДИ…(Буде багато тексту))) У всі часи історії (війна, мир, процвітання, бідність) Церква повинна бути світлом в темряві, голосом істини та руками милосердя. Але навіть це не саме головне. Головне - це Добра звістка про спасіння, Божу милість та викуплення, яке Бог подарував кожному, хто повірить. Цей час не колись прийде, цей час сьогодні, кожного дня. Але зараз трапляється так, що люди часто сприймають Церкву як РЕСТОРАН, або МАГАЗИН БІЛЯ ДОМУ- де купа, споживачів, спостерігачів та критиків. (Це порівняння від мого друга пастора Aleksandr Kovalenko) 🔥ми стали робити служіння для себе, щоб було комфортно нам… Такі так, напевно ми самі, пастори/лідери десь звернули з дороги і почали так організовувати служіння - неділя, щоб я відвідав церкву, послухав проповідь, попив каву, поставив галочку та пішов займатися своїми справами. Але Церква не для цього! Ісус чітко наказав учням що робити - Йдіть, проповідуйте Євангеліє, творіть чудеса, хрестіть, та підіймайте учнів. Ми зараз з командою наших пасторів закінчуємо читати книгу «Лоза та шпалери» і каємось, бо допустили це - комфортне місце перебування. Пробач нас Господи🙏Так ось червоною лінію в цей книзі йде, що таке Євангельський зріст—Кожен! В громаді повинен бути учнем (приймати настанову) і кожен повинен наставляти інших. І це відбувається у двох напрямках - 1) З середини церкві - приймати и давати настанову у вченні Христа. 2)Зовні церкві- наставляти людей проповідуючи Христа. Нажаль багато церков сьогодні мають купу класних програм, класні служіння, але ж саме важливе забули - Хто Головний і для Кого ми як церква існуємо. (Це я проговорюю і собі теж) Христоцентричність церкви має повернутися в Дім Божий! Під час війни виявилося, хто на чому будує…Я особисто приймаю рішення будувати на Вічних цінностях, які не змінюються попри будь які обставини. Я краще втрачу ненавість, ніж Божу любов! Бо Вічне Євангеліє каже- «Знаємо, що тим, які люблять Бога, котрі покликані за Його постановою, все сприяє до добра. Хто нас відлучить від любові Христа? Чи страждання, чи утиски, чи переслідування, чи голод, чи нагота, чи небезпека, чи меч? Але в цьому всьому перемагаємо – завдяки Тому, Хто нас полюбив. Адже я переконаний, що ні смерть, ні життя, ні ангели, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні висота, ні глибина, ні будь‑яке інше творіння не зможе нас відлучити від Божої любові, яка в Ісусі Христі, нашому Господі!»РИМЛЯН 8:28, 35, 37-39 P.S. І на останок хочу поділитися чим являється і не являється церква. ⛪️ Чим церква не являється - Це не клуб по інтересам, в якому є ще декілька клубів по інтересамЦе не місце «відвідування» Це не місце, де всі вирішують мої проблемиЦе не місце, щоб створити мені максимальний комфорт💒Що є справжня церква- Це Дім молитви та заступництва Це місце спасіння грішників Це місце зростання в Євангелії та вченні БібліїЦе місце зцілення та відновлення людини та відносин Це місце спорядження для місії Це місце, де відкривається мій потенціал та дари в БозіЦе місце трансформації та дії Дарів Духа Це місце, де я поклоняюсь і служу Богу Це Тіло, яке функціонує і скріплено любовʼю та здоровими відносинами. Це місце єдності. Ви можете продовжувати цей список… Ви можете продовжувати шукати ідеальну церкву, або вчителів …Ви можете продовжувати служити Богу там, де ви є зараз без виправдань …Ви можете взяти відповідальність за своє зростання і наставляти і служити, ніж сидіти і чекати чогось…Ви можете зробити це сьогодні…(Думки народжені під час читання книги «Шпалери в лоза» Білоусова Юлія)
👁 435 25-08-01 04:43
ПОДІЇ У СЕРПНІ ☀️СЛУЖІННЯ: Недільні служінняЩонеділі 📍ДХЦ🕐 11:004teens (підліткове)НЕДІЛЯ3 та 17 серпня📍129 кімната 🕐 13:30Dckids (дитяче)щонеділі📍ДХЦ🕐 11:20Event - зустрічі для молоді районуРаз на два тижні Деталі згодом 😁НАВЧАЛЬНІ ЗАХОДИ: Квиток в IT (тренінг для підлітків та молоді) вік 14-19 років📍пр. Дмитра Яворницького, 19 (політехнічний університет) 🕐 10:00-19:00Реєстрація тут: https://slovoexpert.com/tiket-it/Навчальний тренінг по кімнатам зцілення 2 серпня📍ДХЦ (основна зала) 🕐 11:00Реєстрація тут: https://forms.gle/kzrGKqA3CP1AWhfF7Групи учнівства Запис за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc372Kz-6bWQEeKOehbtE511Xd3crmZtsaQmEATLSI_ryoyWA/viewformДИТЯЧИЙ ТАБІР DCKIDS5-7 серпня (3 дні) 📍ДХЦ 🕐 10:00-16:00ПІСТ ТА МОЛИТВА:Глобальний день молитви за Україну 24 серпня 📍вул. Старозаводська, 19а (будівля церкви «Нове покоління»)🕐 18:00Повний пістЩочетвергаДеталі: вся церква бере ПОВНИЙ піст відмовляючись на цілий день від їжі!Вечірня молитва в телеграмі:Щочетверга📍Телеграм🕐 20:00-20:30Приєднатися: +380 68 786 10 11Загальноцерковна молитва 31 серпня📍ДХЦ🕐 13:00-14:00Молитва 24/7Щодня📍ОнлайнПриєднатися: +380 50 221 84 81
👁 581 25-05-20 05:13
Церква — це не дім розваг. Це не місце, де варять смачну каву. Це не подіум для демонстрації наших вбрань, дарів і талантів. Пастори — це не мотиваційні спікери. Група прославлення тут не дає концерт, а ви — не глядачі.Усі ми — воїни в Армії Христа, а не безхребетні сніжинки, які тануть під тиском світу.Ми знаємо, що є джерелом нашої сили!Ось чому диявол буде намагатися завадити вам молитися — зробить вас зайнятими, тільки б ви не молилися, підкине вам виправдання, тільки б ви не молилися!Ось чому вранці доводиться боротися з теплим ковдрою — для декого з нас ці теплі пухові ковдри стали справжніми кайданами.І через те, що ми не молимося, ми спотикаємось. Через те, що ми не постимо, нас надовго не вистачає.Натомість ми б’ємося з тінню, розкидаючи порожні проголошення. Найсильніший удар ворогу можна завдати лише у духовному світі! Дияволу треба добряче дати в духовному світі.Нам потрібно молитися доти, доки щось не станеться! Постити доти, доки щось не станеться — і цим самим послаблювати хватку ворога.Ось як потрібно вести свої битви!Пастор Влад Савчук.
👁 394 25-05-09 12:46
Три неділі поспіль до ПК25 ви маєте змогу отримати особисте пророцтво після служіння! Що робити з пророцтвом коли ти його отримаєшь?1. Моліться та розмірковуйте над пророцтвом. 2. Стійте твердо на слові, коли вам буде важко. "Це веління передаю тобі, сину Тимофію, згідно з пророцтвами, які раніше були дані про тебе, аби ти, згідно з ними, боровся доброю боротьбою".   1-Тим.1:183. Робіть те, що Бог сказав вам робити, оскільки особисте пророцтво умовне. Якщо ви будете пасивні або не слухняні, воно може не здійснитися.4. Коли Бог тобі говорить «незабаром», або «зараз», це не означає цієї миті.5. Якщо ви не почули того, що хотіли почути, пам'ятайте, що пророцтво часткове. З одного боку, ви почули те, що Бог хотів сказати вам у той момент, з іншого боку, за кілька хвилин можна отримати лише частину Божих думок.6. Якщо вам щось не зрозуміло в пророцтві або важко прийняти, відкладіть його вбік, але не поспішайте відкинути, бо слово прогресивне і через деякий час те, що було незрозумілим, набуде сенсу.
👁 299 24-07-19 15:30
Нам часто потрібно використовувати принцип «Три сита» У Стародавній Греції Сократ мав велику репутацію за свою мудрість. Одного разу хтось прийшов до великого філософа і сказав йому:"Ти знаєш, що я щойно почув про твого друга?""Хвилиночку, - відповів Сократ. "Перш ніж ти розповіси мені, я хотів би випробувати це за допомогою трьох сит.""Трьох сит?""Так," продовжив Сократ. "Перш ніж говорити про інших, важливо приділити час, щоб відфільтрувати те, що ти збираєшся сказати. Я називаю це тестом трьох сит. Перше сито - це ПРАВДА. Ти перевірив, чи правда те, що ти збираєшся розповісти?""Ні, я просто почув це.""Добре! Значить, ти не знаєш, чи це правда. Перейдемо до другого ситу, ситу ДОБРОТИ. Те, що ти хочеш розповісти мені про мого друга, це щось хороше?""О, ні! Навпаки.""Отже, - поставив запитання Сократ, - ти хочеш розповісти мені щось негативне про нього, і ти навіть не впевнений, що це правда? Можливо, ти все ж пройдеш тест третього сита, сита КОРИСНОСТІ. Це корисно для мене - знати те, що ти збираєшся розповісти?""Ні, не особливо.""Отже, - підсумував Сократ, - те, що ти збирався розповісти мені, не є ні правдою, ні добротою, ні корисним. Навіщо ж ти хотів мені це розповісти?""Плітки - це погано. Спочатку вони можуть здатися приємними і веселими, але в кінцевому підсумку вони наповнюють наші серця гіркотою і отруюють нас."
👁 413 24-07-17 16:06
Потужний вітер зупинив ворожий наступ Ця неймовірна подія сталася на фронті цього року. Свідченням поділився наш брат у Христі.Навкруги все гуркотіло, а від ворогів летіло все, що в них було, та розліталося в усі боки. Летіли уламки. Українські воїни відповідали у відповідь. Медбрат допомагав солдату зупиняти кров. Все гуділо, стогнала земля. Командир увесь час ходив, оглядаючи своїх бійців. Побачив солдата на колінах на сирій землі. Він молився Богу та просив про допомогу. Командир зневірливо усміхнувся, але не чіпав солдата. А про себе подумав: хай молиться.Вороги наступали суцільною стіною – ішли хвиля за хвилею, переступаючи через своїх загиблих і рухаючись уперед. Один солдат сказав: «Ідуть та ідуть, як сарана». Те, що відбулося далі, було незрозумілим для командира і всіх солдатів. Вони побачили, як раптом піднялася величезна стіна вітру, що ніби складалася з багатьох вихорів. Сильний вітер починався від українських окопів і йшов у бік ворога. Він змітав усе, що було на його шляху, кидав та перевертав техніку, як пушинку. Російських солдатів піднімало вгору і несло з величезною силою дуже далеко від наших позицій. А в окопах, де були українські солдати, навіть гілка не колихнулася. «Такого я ще не бачив», – здивовано промовив один солдат. Та й у самого командира від побаченого аж дух захоплювало. Він подивився на солдата, який молився, і був вражений: той стояв на весь зріст з піднятими до неба руками. «Я б оце не повірив, якби хтось розповів», – промовив командир. Він подивився у бік ворога – вітер продовжував вирувати, змітаючи все на своєму шляху. Потім він перевів погляд на солдата-молитовника – той уже опустив руки та впав на коліна, дякуючи Богові.Тоді командир сказав усім бійцям подякувати Богу, та й сам схилив коліна перед величчю Бога і природи. Коли вітер почав стихати, навкруги стала неймовірна тиша. Один солдат сказав: «Цікаво, як там поживають наші вороги після стихії, бо їх здувало, як піринки?» Солдати питали один одного: «Як ти думаєш, що це було?» І не знаходили відповідей. Інші говорили, що це Бог і Всесвіт захищають Україну. Командир підійшов до солдата, який молився, і запитав: «Як ти думаєш, як це сталося?» А солдат відповів: «Це була відповідь на молитву. Молитва – це величезна сила». «Так, – погодився командир. – А ти молодець, що молишся. Та було б непогано навчити й інших». «Це чудово, – зрадів солдат. – Головне, щоб вони захотіли!» «Так, – сказав командир, – це вибір кожного».Хоч би де ми були, Бог і молитва завжди з нами. Тож нехай наш вибір буде – повсякчас молитися – за наших воїнів, за рідну землю. І Господь буде творити неймовірне!Реєструйтеся на www.molytva.org.ua, щоб наша молитва звучала цілодобово.