Source
Державне бюро розслідувань | ДБР повідомило підозру двом ексчиновницям Херсонської міськради, які ...
3 600 Views/Reach
2023-09-06 12:00
Message №3805
ДБР повідомило підозру двом ексчиновницям Херсонської міськради, які під час окупації міста незаконно нарахували собі 1,4 млн грн зарплатні🔹 Керівниця Департаменту розвитку об’єктів комунальної власності та її підлегла - начальниця відділу обліку, нараховували собі заробітні плати, які в рази перевищували встановлені.📆 До прикладу, за квітень 2022 року очільниця департаменту замість 17 388 гривень отримала 199 897 гривень, а її підлегла - а 151 тис. гривень, що в 14 разів більше максимально визначеної суми.🔹 Такі «бонуси» фігурантки отримували до серпня 2022 року.У серпні-вересні 2022 року чиновниці були офіційно звільнені.💸 Загалом з січня по серпень 2022 року керівниця департаменту отримала 616 тис. гривень зарплатні, її спільниця – 565,5 тис. гривень. Усі гроші надійшли на їх зарплатні картки.🔹 Так місцевому бюджету Херсонської міської територіальної громади завдано збитків на 1,4 млн гривень.Фігурантки встигли втекти на непідконтрольні території Україні. 🔹 Одна з них навіть публічно робить кар’єру в органах влади окупантів. Ексначальниця відділу тепер очолює "службу зайнятості" та бере участь в агітації фейкових виборів на ТОТ.👉 Детальніше за посиланням ✅ ДБР у соцмережах: Facebook YouTube Twitter LinkedIn