Source
Демократична Сокира Одеса | D7 NEWS | Якщо хтось ще скаже, що не чекає від наступного року хорошого, у нас п...
183 Views/Reach
2025-12-31 19:31
Message №12005
Якщо хтось ще скаже, що не чекає від наступного року хорошого, у нас почне сіпатися око. Хоча ніхто не зможе дізнатися – око сіпається від цієї фрази чи від подій 2025 року.Цей рік дійсно був важким для українців. Можна, втім, перефразувати і сказати, що цей рік реактивними темпами лікував нашу меншовартість, бо витримати такий рівень складнощів можуть тільки дійсно міцні люди.Або можна сказати, що цього року зимові свята знову набули того сенсу і ваги, яку мали у середньовіччі, серед злої зимової пітьми.Бо навкруги згусла така щільна темна завіса – хоч сокиру вішай, даруйте за такий очевидний виверт від нас. Темрява і цілком фізична, через ураження інфраструктури, і психологічна. Неначе хтось у цій грі підняв рівень до надскладного і застосував закляття "туман війни".Але ви не розгубилися – ви просто дістали світло з себе.Ті, хто мав можливість – протягнули гірлянди, наробили солом'яних павуків, різдвяних звізд, засвітили свічки. Заспівали старовинних святкових пісень. Вбралися у яскраві маски і шати, аби колядувати, а сьогодні й завтра багато хто з вас буде щедрувати й маланкувати.А ще ми знаємо вас – ви, шановні українці, весь рік допомагали одне одному.Ви возили "волонтерку" і часом волонтерів, ганяли машини, ремонтували їх. Ви допомагали розбирати завали і шукали житло людям та їхнім улюбленцям. Ви були за кермом потяга що запізнився через обстріли лише на годину, ремонтували інфраструктуру, вчили дітей у сховищах. Ви донатили на військо, а багато з вас стали його частиною, якщо не були й до того.Ви були на позиціях, на найдальшому опорнику, у підвалі, у пекельно жаркому чи так само пекельно промерзлому полі. У місцях, про які ми дізнаємось лиш через роки. У майстерні над платами, за пультом дрона, у кабінеті, за кермом вантажівки. На стабпункті, у медеваку, у госпіталі – в білому халаті і на ліжку.Ми знаємо, що ви робили усе, що могли. І були невдоволені тим, що не можете більше.І тепер ви усі просто не маєте права сумніватися в собі, бо ви все ще у цій точці часу і простору. Дякуємо вам і сподіваємось, що 2026 не просто буде для всіх нас кращим, а ми його таким зробимо.З прийдешнім Новим роком усіх, хто творить це неймовірне диво – цілу країну, яка відмовляється піддаватися тиску, що зламав би хребет будь-якій іншій.Зі святом вас, найкращі люди в світі!