Source
🇺🇦D3str0_o: Думки вголос | Отримав доступ до нового файтингу по League of LegendsЩо скажу... Гра ...
139 Views/Reach
2025-09-12 20:16
Message №5516
Отримав доступ до нового файтингу по League of LegendsЩо скажу... Гра з дуже дивними та нетиповими інпутами. Гравцям в умовний МК буде дуже тяжко. Система з двома чемпіонами в 1 грі цікава, але не нова. Хоча і реалізована більш оригінально(треба підбирати команду, яка буде працювати в синергії)Комбо формуються легко, рандомно, але водночас і дуже непередбачувано Балансу немає абсолютно. Мета це просто Джинкс+Танк. Перша не пускає на ближню дистанцію спамом снарядів, другий при наближенні опонента просто зносить по пів-єбала з 1 серії ударів. Деякі(включно з цими) персонажі мають недоджибельні та неблокуємі комбо на 90+хп. Якщо просто трошки вдало підгадати таймінг- можна нокаутувати опонента буквально за 1 подібне комбоБої ЗАНАДТО динамічні. Через велику кількість партіклів на екрані в моменті складно зрозуміти що відбувається. Арена супер мала, все рухається дуже швидко. Видно упор на казуалів, а не на задротів. По факту будь яку бійку при бажанні можна виграти спалячи усі кнопки поспіль, або аб'юзом 1-2 комбо Важливо уточнити, що я не супер експерт у файтингах. Мій досвід до цього починався та закінчувався лише на Мортал Комбаті в який я награв приблизно 100 годин Загалом гра має потенціал, якщо трохи обмежити перегруз подій на екрані та підтягнути баланс. Як для ЗАКРИТОЇ БЕТИ рівень задовільний. Але контенту, очевидно, мало. Вже після 1 вечора по факту весь контент у грі закінчується. Максимум на що гра зараз тягне- посидіти з кентом ввечері пограти під пиво. Не більше