Source
Канал | КіберПаляниця | ТЗ на п'ятничний вечір від одного з наших бійців😉:🚩Джун: Тим, кого щой...
430 Views/Reach
2023-10-06 18:23
Message №549
ТЗ на п'ятничний вечір від одного з наших бійців😉:🚩Джун: Тим, кого щойно прийняли на роботу, рекомендується мати з собою пляшку легкого пива. Після декількох ковтків, можливо, цей пляшковий проект стане для вас менш "важким". Також рекомендовано тонни закусі, ну тому що, да-да, всі розуміють, що навіть відкрити двері до офісу - це нескінченно важка задача.🚩Мідл: Люди на середніх посадах можуть взяти з собою пляшку вина. Вони вже здобули базові навички, але винуватою можуть вважати брак ефективного керування проектами. Вино допоможе їм відчути, як "зріліє" прийняття рішень. Не забувайте думати про Римську імперію.🚩Сеньор: Шановні сеньори, обирайте високоякісну водку або текілу. Ваш досвід дозволяє вам розкривати найскладніші завдання. Але інколи вам треба буде розкрити і власний потенціал - так, як ви розкриваєте горішки під текілу. Також дуже рекомендовано пити з горла, сіль також їсти з пачки.😉🚩Тімлід: Тімліди можуть сміливо вибирати різноманітні інгредієнти для коктейлів, адже вони мають координувати всю команду. Вам потрібні не лише інгредієнти, але і рецепти до успіху в роботі. Ось вам рецепт кращого коктейлю, - кава, пиво, віскі, недопалок, скло і сльози, - ваша задача щоб коктейль був смачний і не боліла голова, інеїбе.🚩Генераліст: Генералісти, ви - ті, хто бачить широку картину. Вам рекомендується взяти з собою більше видів напоїв, щоб подолати будь-які виклики. Пиво, вино, водка, текіла - головне, не забувайте про гармонію в усьому цьому. Тому ви можете сміливо це все змішати в одному пивному бокалі, ми ж знаємо, що дженераліст може все. 😁