👁 2,750
25-07-18 13:14
5.6%-10% до депозиту за 5 днів🍔Є два варіанти, ризикований але в перспективі вигідніший з $ERA, або є менш ризикований і в перспективі не дуже вигідний з $ES 📈Стейкінг з токеном ERA ✌️Можна на тиждень з фіксованим APR в 500% застейкати токени, це виходить 10% за тиждень до депозиту - але нюанс в тому що фандинг 0.2% і зараз з'їдає весь профіт- З хороших новин, це те що фандинг повільно падає, тому я думаю що в перспективі можна отримати 4/5% з урахуванням фандингу 🔤Що по деталях ? 👀▪️Купили токени ERA▪️Йдемо на gate▪️Йдемо вкладку earn ▪️Стейкаємо токени▪️Йдемо на фьючерси ▪️На таку саму суму беремо шорт ▪️Вибрали плече х1- Вітаю ми хеджуємо нашу позицію Вивести ми можемо в любий момент але APR нам не нарахується, щодо фандингу - для нас -0.23% це Б/У все що вище це мінус, все що нижче це профіт, тому спостерігаємо
Сама ж активність обмежена і має формат FCFS для перших - в 22:00 почнуть начислюватись відсотки, до того часу можна поспостерігати за фандингом 🫥Launchpool з ES 😆Тут виходить 200% на 10 днів, кошти теж можемо вивести в любий момент - самий же фандинг в нашу сторону - Але з нюансів що тут не фіксований APR, відповідно наш прибуток не є конкретний, але якщо не сильно зміниться APR - ми отримаємо 5.6% до депозитуЩо по детадях ?👀 ▪️Купили ES▪️Йдемо на gate > Launchpool ▪️Стейкаємо токени ▪️Йдемо на фьючерси ▪️На таку саму суму беремо шорт ▪️Вибрали плече х1 - Вітаю, ми хеджуємо позиціюХоть тут і фандинг в нашу сторону теж потрібно слідкувати час від часу 🚪💬Висновки - виглядає краще ERA, я до 22:00 поспостерігаю, якщо буде не вище 0.2% фандинг я знову ж таки до 22:00 закину токени в стейкінг, думаю з кожним днем фандинг буде все менше, і в перспективі 5%/7% можна забрати до депозиту