Source
Мамкин Криптан | Знову буде 100/200$ від них ? 😎Хайпожори з MEXC - анонсували вже 3й La...
2 590 Views/Reach
2026-06-10 06:37
Message №7672
Знову буде 100/200$ від них ? 😎Хайпожори з MEXC - анонсували вже 3й Launchpad пов'язаний з акціями з SpeceX 🚀📖Що правда є нюанси, окрім бірж Kraken та Bybit вам більше ніде не продадуть акції $SPCX, натомість практично всі хочуть нам всунути $SPCXX, бачив вже вчора в telegram @wallet, в trading212 і на інших платформах цей розпродажПо суті $SPCXX який ми купуємо на MEXC - це цифровий фантик який лише повторює ціну, тим не менш на попередніх активностях біржі ми теж не купували настоящі акції SpaceX, і змогли на цьому заробитиОкей, як прийняти участь ? 👀⚪️Підписуємось до 12 числа 11:00⚪️Робимо депозит⚪️Робимо оборотДалі з нашої суми йде викуп - минулий раз в мене з 11к$ викупило всього на 500$, тому є сенс або новий акаунт або більша сума для більшого прибутку Також оборот найвигідніше робити в парі USDT/XAUT - піде щось пару центів нам
Трішки деталей: 📝- Виділено 70к акцій - На новий ак отримаєте більше- Ціна 141.7$- Все в форматі Launchpad
- З плюсів що тут немає можливості купити акції на 19% більше від ціни як на інших біржах - також ці токенізовані активи будуть мати прив'язку 1/1 до настоящих акцій, що по логіці може їх ще більше розігнати Попередні launchpad активності від MEXC годували, думаю 3-й івент гіршим не буде 💵МК | ЧАТ | Parser promo