Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Крипто-подорожі з Дмитром
Added 06 Dec 2025

Крипто-подорожі з Дмитром

@CryptoTravelsWithDmytro
Number of subscribers: 406
Photos: 741
Videos: 5
Links: 664
Description:
Привіт. Це канал про ретродропи, тестнети, мультиакаунти, а тепер ще й про вайбкодинг, промпти, скіли, фріланс і про все цікаве зі світу криптовалюти і ШІ. Впевнений, тобі буде цікаво та корисно. Наш чат - https://t.me/+O07RU8qeDoUwZGFi

👥 Number of subscribers

406
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: +6

👁️ Average views per message

327
Average/Day:: 294
Average/Week:: 321
ERR: 80.54%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 1
Week average: 0.6
Average per day: 0.5

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Ви - власник бізнесу? Тут взагалі непочатий край роботи: дослідження конкурентів, формування ЦА, УТП, планування, А/В тестування, аналіз, витрати, контроль підлеглих - тут стільки можна автоматизувати, що 10 років тому навіть мріяти ніхто не міг.Але круче всього бути кодером - тоді ви можете бути і менеджером, і копірайтером, і фрілансером, і бізнесменом, ще й криптаном на додачу 😂. Якщо раніше вайбкодинг - це було щось схоже на зневажливий матюк, який казали і при цьому кривились люди, які знали що таке "python main.py", то зараз я за вечір можу написати якогось бота в ТГ або скрипта для L1, або генератор картинок через АРІ Gemini, а супер програмерам для цього треба тиждень рукати тюкати і то не факт, не факт.Я ось зараз взявся серйозно за свій ІМ: спочатку хотів зробити унікальні описи для товарів з СЕО ключами, але коли почав копати глибше, то не зрозумів за що я в свій час віддав кучу зелених грошей "професіоналам", які писали мені сайт. І тепер я вже тиждень пробую розгребти за допомогою Gemini і Antigravity з Опусом те все, що ті профффесіонали наробили.Ви просто уявіть, що в товарів є характеристики (вага, довжина, колір, бренд, гарантія і ще пару сотень різних для різних категорій). То замість того, щоб їх якось стандартизувати і використовувати постійно ті самі в різних товарах, ці хакери зробили так, що в мене кожна характеристика для кожного товару записувалась окремо в базу. А тепер це все помножте на 80тис товарів: мільйони і десятки мільйонів значень для десятків і сотень тисяч характеристик, які повторюються - нормально буде сайт працювати? І чого він так довго вантажиться, хрен його знає, напевно, треба ще ОЗУ на сервері додати.Не можете взагалі придумати якусь допомого для своєї спеціальності - навчіться чогось нового. Можливо, ви хотіли навчитись створювати сайти або професійно робити фото, або якісь новітні техніки релаксу чи психотерапії (для власного використання)? Та вам будь яка модель таку програму навчання складе, що навіть професійні курси за 1000 баксів стільки знань і практики не дадуть. ОСЬ ТУТ навіть промпт для вас написав, щоб все по феншую було, на собі перевірив, працює афігєнно (почав вивчати RAG, векторні БД, оркестрацію і інші незрозумілі слова), тому користуйтесь, розвивайтесь і використовуйте в житті.Як то кажуть "Якщо ви думаєте, що вас замінить штучний інтелект, то ви помиляєтесь. Вас замінять люди, які знають як правильно використовувати штучний інтелект" 😉На добраніч всім, тихої і спокійної ночі ❤️
#Gonka? ЗаGONKAУра-ура, погнали новий проект шилити по всіх каналах.80 лямів інвесту, йопересете, на Крипторанку пруфи, тема ШІ, нода, короче бігом всі робити 😁Але є пару "АЛЕ", тому, як в метро: будьте уважні та обережні:1. Крипторанк - дійсно 80 лямів, але з них 62 ляма від ноунейм фонду Bitfury. Хрен би з ним, але крім Гонки, в них більше нема інвестицій в інші проекти. Там ще тіма прихована, але то вже таке - тупо відмивання бабла, як на мене. А чому так сталось? Тому що пункт 2:2. Засновники - брати Лібермани (вони не любителі молоденьких хлопчиків, як вже почали всі прикалуватись, вони брати), як ви зрозуміли, наші "сусіди", як би це не перейти на матюки. Тому тут вже незрозуміло що краще: "сусіди" чи чорняві любителі священних корів. Напевно, ні перше, ні друге.Короче, є чат з ШІ, є нода, є ДС і є куча інфлів з постами. Ну то таке, гроші вирішують все, але був один сусідський інфл, якого я реально поважав і той пішов по слизькому шляху, не очікував такого.Посилань не буде, ДумайТЕ...Нема проектів, які роблю, то пишу проекти, які не роблю. Антиканал, короче 😁