Source
Котеки, репости і репости котеків | Помітив що подушка після року використання почала тоншати. Це жахливо....
216 Views/Reach
2026-04-03 21:46
Message №51009
Помітив що подушка після року використання почала тоншати. Це жахливо. І я не можу піти вполювати плюшевого слона, розпороти йому живіт і дозаповнити подушку, вона стане неоднорідною – це неприпустимо. Найважливішими властивостями наповнювача подушки є пружність і однорідність. Можна зробити дуже однорідний наповнювач дуже дрібним, але він від того не буде пружним. Це дуже складна проблема, тому я доручив нашим вченим з діяфрагма.наука вирішити цю проблему і вже за дві години вони презентували мені ідеальне рішення: подушка наповнена виключно електронами. Вони відштовхують один одного електричними полями не втрачаючи заряд і подушка завжди лишається пружною. При цьому вони дуже однорідні. Підозріло однорідні, я боюся що аби досягти такої однорідності вони знову клонували один і той самий електрон. Так, звісно, це дешевше, але нам заборонили клонувати електрони 16 років тому і ми тільки недавно виплатили останню частину штрафу по тій справі. Треба буде доручити переписати на них серійні номери.