Source
UzhNU student community | Привіт, я Саша, мені 23 роки і в мене знайшли рак (Лімфома Ходжкіна, н...
1 090 Views/Reach
2026-04-02 12:45
Message №261
Привіт, я Саша, мені 23 роки і в мене знайшли рак (Лімфома Ходжкіна, наразі вже IV стадії).В травні минулого року відчув незначні погіршення в здоров'ї - з'явилась задишка, "важке" серцебиття, швидка втомлюваність. Завдяки КТ виявили новоутворення в середостінні. Удача, неінакше, і я виїхав лікуватись в Європу. Біопсія, 4 хіміотерапії, погіршення стану, повторна біопсія і висновок - перший діагноз був НЕВІРНИМ, лікували не те. Розчарування, злість, змирився, зібрався і на початку березня - новий старт. Наразі проходжу 2 цикл хімії. Попередня терапія сильно виснажила мене як фізично так і психологічно.Лікування здійснюється за страховкою, однак забезпечення основних життєвих потреб стає дедалі важчим, оскільки немає можливості працювати.Я впевнений, що настане той день, коли я почую довгоочікуване "У Вас стійка ремісія". Це не легкий шлях, який я не обирав, але я пройду його! Зараз щиро звертаюсь до всіх небайдужих з проханням допомогти фінансово та підтримати морально. Мої соц.мережі: @sanya_rgntg: @ijwkmsfОхочим поширити цей збір, писати сюди:inst\tg: @mike_ua1Реквізити: MONO банка: 4874 1000 2575 7942🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/5pcP4a8uhEПриват24 конверт: 5168752157720320🔗https://www.privat24.ua/send/jddzc