Source
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Не у всіх корупціонерів нині справи погані. Є така слуга-нардепка Ірин...
6 700 Views/Reach
2024-10-24 09:33
Message №22873
Не у всіх корупціонерів нині справи погані. Є така слуга-нардепка Ірина Кормишкіна (от одну букву И на У поміняти й уся суть зразу відобразиться!) Її знають більше під попереднім прізвищем Аллахвердієва. Саме з ним вона увійшла в історію України, як учасниця першого публічного корупційного скандалу в парламенті при слугах - там ключовими корупціонерами були люди Коломойського Дубінський і Васілєвская-Смаглюк (показово, що обоє держзрадники, лише Дубінський сидить на лаві підсудних, а його та Портнова подільниця ще у Верховній Раді). Ще, як Аллахвердієва, вона разом з іншою миколаївською слугинею прославилася під означенням "Баба - да! Баба - да! Корабєльная сосна!" А вже, як Кормишкіна таки попалася на незаконному збагаченні. Вона людина Арахамії, а НАБУ приватизував Єрмак. І в нього з Арахамією свої "тьоркі". Але свою людинку слуги не здадуть. Корупціонерку випустили під поруки двох дуже примітних чоловіків: глави фракції "Слуга народу" Давида Арахамії та Віталія Кіма - улюбленця українчиків та Zеленського й голови Миколаївської ОВА.Отак вам! Вона ж не патріотка якась, а звичайна зелена корупціонерка, навіщо таку корисну людинку гноїти в сізо чи виписувати високі застави. У неї ж два мега-корупціонери поручителями.До речі, я в 2019-му готував аналіз про кандидатів у списку й на округах. Натикнувся на цю Аллахвердієву-Кормушкіну (№116 у списку). Ніколи в жодних суспільних чи політичних діях не помічена. Усі знакові ситуації в країні (Революція, вторгнення, АТО) проігнорила. Навіть у виборчій кампанії Zеленського жодної участі не брала, то яким макаром її всунули на віддалене, але реально прохідне місце? Почав розпитувати. Знаєте, що почув? "Та це їй під день народження подарунок зробили!" Народилася 26 серпня, а перше засідання Ради й присяга відбулися 29 серпня, а планували трошки раніше. Хто подарував? Направду, не знаю. Але були підозри, що один із тих золотих мальчіков, що зараз її взяли на поруки... І я в це чомусь реально вірю. Отакі в нас слуги народу...