Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Source

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Це було завдання о...

Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
8 900 Views/Reach 2024-10-05 19:58 Message №22564
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Це було завдання обвалити фронт? Прийнято до виконання! Досвід Вугледара й пошук «стрілочників»…" З іншого боку глянув на події, які так активно коментують усі , навіть у нашому середовищі,за трендом, який задала журналістка з 1+1 (!!!). Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=I5XErLR68yU===На жаль, драма із здачею Вугледара не завершилася з виходом із міста 72-ої бригади. Нині пошарпана й фатально поріділа героїчна бригада не відведена на відпочинок та відновлення. Ротація, яка могла б зберегти контроль за містом і ефективну оборону, зірвана при допомозі провокаторки Безуглої. Напередодні фінального ворожого штурму Зе прибирає досвідченого командира й залишає бригаду обезголовленою, поповнення й забезпечення зірвано… Але ж уже після виходу з міста, коли, як люблять казати наші пропагандисти: «війська відійшли на більш вигідну лінію оборони», - мала ж та лінія бути підготована й повинні там були виявитися інші підрозділи, яких не завели на ротацію? Мали… Але оборону на ділянці продовжує тримати 72-га, а офірними цапами для українців вимальовують невеликий і майже не озброєний батальйон ТРО, який узагалі неспроможний виконувати такі завдання.Що передбачали після здачі Вугледара? Новий і глибокий прорив фронту? Удар на Курахове, чи на захід до межі Донецької області? Щоб не задумував ворог, йому була потрібна ослаблена ділянка фронту. Чи це неспроможний вистояти навіть до ранку невеликий загін тероборони – легкої піхоти без техніки, прикриття, навіть без кулеметів, чи пошарпана й знесилена героїчна бригада? Але все це вже явно не про війну, а про брудну політику й нечестиві домовленості. Те, як зараз, скориставшись емоційним дописом журналістки з 1+1 (!!!), запустили кампанію, що в усьому винуваті сотня чи дві бійців, які елементарно не могли б стримати ворога, тільки підтверджує припущення, що йдеться про бажання декого повністю віддати ворогу всю Донецьку область. Шукали лише тих, на кого можна зіпхнути вину й відвести звинувачення від головного винуватця. А він тим часом у Сумах нагороджував бійців іншої, 82-ої бригади, яка виконує абсолютно незрозумілу місію в рашистській Курській області, хоча мала б і могла б зупинити ворога на Донеччині. З Курщини наші відійдуть незабаром, мабуть, за пару тижнів. А Донеччину у ворога, коли й як заберемо? Але в цій грі в далеко вже не шахи, а в «Чапаєва» такі аргументи значення не мають…