Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Source

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Чому всі дружки Zеленського кінчені виродки й ідіоти??? І Гороховський...

Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
7 390 Views/Reach 2026-03-10 21:44 Message №30266
Чому всі дружки Zеленського кінчені виродки й ідіоти??? І Гороховський, який в свому Монобанку, а до того в Приваті, вже не раз залітав у скандали, туди ж. Тут зразу два факти дикості. Перший - це оприлюднення персональних даних людини. Бо йому здалося... І друге - ніколи цей банкір із команди Коломойського (був під час розкрадання коштів вкладників та клієнтів Привату там першим заступником голови правління) не відзначався особливим патріотизмом, хіба на показ. Але зацькувати людину, не розібравшись? А міг елементарно. Припустимо, якась працівниця запідозрила, що людина, яка верифікується, рашистка-сепарка й десь на раші. Так, ніби звідти не верифікують і навіть пенсії пересилають? Просто - перевірили місце перебування, а це, очевидно, Словенія, бо з чого б там їхній прапор висів? Перепросили, верифікували. Для загального розвитку прапори загуглили... Але передали тому свому керовніку - він же піаритися й хайпувати любить, от і зносять усе. А цей мерзотник, мало того, що показав себе тупим неуком, поспішив скоїти реальний злочин, розганяючи дані нормальної людини та ще й принижуючи й нацьковуючи на неї не завжди врівноважених громадян, які свій патріотизм точно не на фронті проявляють...От чому не буває взагалі винятків із правила: як дружок Zейла, як підручний Бєні, то конче мерзота?!Сьогодні бачив і в себе в чаті чимало перепостів цього паскудства. Народ! Я що банити за тупість уже маю? Ну ви ж бачите там прівзище - Гороховський. Що не ясно? Це ж, як діагноз!