Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Source

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Ще в 2021 році, майже за рік до масштабного вторгнення, тодішній прези...

Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
9 540 Views/Reach 2026-01-23 13:21 Message №29644
Ще в 2021 році, майже за рік до масштабного вторгнення, тодішній президент Польщі Анджей Дуда запросив Zеленського на святкування річниці Конституції 3 травня 1791 року. Тодішня Конституція мала зміцнити Польщу проти все загрозливішою рашистської експансії. Крім Zеленського та господарів там були ще лідери трьох балтійських держав, усі, хто натерпілися від раші та совка й навіть згадувати про них не бажали. І це в їхній присутності Zе влаштувало нам чергову ганьбу і неадекватним станом, і тим, що пробелькотало: "А в совєтському союзі також щось хороше було..." Здається це він тоді згадував про "кращий у світі пломбір", добре хоч не про ковбасу про два-двадцять і шмурдяк по рубь-дві...Зараз Zеленський, якого могли попросити з москви не сидіти в Києві, коли раша наготує сили для нового особливо масованого удару, продовжує свої туристичні вояжі. Напросився на 25 січня до Вільнюса, де будуть відзначати 163-тю річницю Січневого повстання. Це найбільше польське постання, яке охопило, крім польських, литовські, білоруські й українські землі. Було жорстоко придушене, а у Вільно відбулася найстрашніша пацифікація населення за підтримку повсталих. Цікаво, що він там зуміє зморозити, щоб нам знову було пекельно соромно? Щось про братські народи, які б щасливо жили й товаришували, якби не путін?Там анонсують чергову зустріч Zеленського з польським президентом Навроцьким. Цікаво, той привезе йому чергову книгу про те, які українці різуни, геноцидники й фашисти? А Zе красно подякує та може вручить йому орден Свободи? Бо після аналогічних заяв під завісу правління Анджея Дуди Zе поспіхом нагородив його цим орденом...Отака якась у нас міжнародна політика на виворіт. Навіть там, де вже такі друзі, що просто неможливо щось зіасувати, конче напартачить... Але то для нас болить, а різні медіахвойди знову відшукають у ньому центр всесвіту...