Source
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | ️⬆️⬆️30:56 [Розлогий вступ про те, як фанати Зе агресивно відгороджуют...
7 310 Views/Reach
2025-09-07 13:45
Message №27952
⬆️⬆️⬆️30:56 [Розлогий вступ про те, як фанати Зе агресивно відгороджуються й бояться почути аргументи, що руйнують їхні стереотипи й упередження] «Ви ще вірите в те, що вони (населення) зроблять вибори нормальними? Не розумію, як у пана Порошенка вистачає сил…»40:12 «З ким із колишніх рухівців у Вас склалися найкращі стосунки, і з ким підтримуєте спілкування дотепер?»43:42 «Чи не могли б ви детальніше зупинитися на ВО "Свобода"? Чому вони в 2019 не підтримали в другому турі Порошенка? Чому вони й досі так лояльно ставляться до Зе й так негативно до Порошенка? Чого тільки вартий був отой епітет пані Фаріон "порохоскот". І чи правда про ті амбарні книги Януковича про фінансування Свободи?»51:50 «В окупованих районах Донецької області катастрофа з водою. Ніби є на то природні причини. Однак, закралась думка: чи не погіршує Росія умисно ситуацію? Бонусів, як мінімум, три: витіснення корінного населення з поступовим заміщенням бурятами, яким пофіг на воду; прискорення смерті місцевих пенсіонерів, які уже не можуть бути корисні (воювати, кричати "росія, прийди", а пенсії платити треба); і як аргумент і важіль впливу на світ, щоб той тиснув на Україну, щоб остання вийшла з Донбасу (маніпулятивний репортаж DW, що початок каналу, який постачав воду в Донецьк, у Слов'янську, який під контролем України, і ні слова про те, що відповідальність за окуповані території на окупанті)». 1:01:10 «А в якій пропорції розподілені гілки влади? Чи має одна гілка переважати над іншими, наприклад, судова мати більший вплив? Чи інші, законодавча, чи може виконавча. У різних країнах, по різному і вони ніколи не рівні?»1:08:40 «У мережі багато відео (навіть в роспропагандистів) про гуманітарну катастрофу на Донбасі Немає води, каналізація не працює, взимку не буде тепла. Почались невеликі бунти, заворушення, насєленіє з сумом згадує життя при Україні, пушилін утік. Наскільки висока ймовірність соціального вибуху (не хочу називати це Майданом), внаслідок чого рашка втратить контроль над окупованими територіями? У коментарях під такими відео українці не вельми радіють перспективі повернення Донбасу. Бо хто зрадив раз, зрадить знову, а ватників і так забагато в Україні. Розумію, що до цього дуже далеко, але як ви ставитесь до такої перспективи?»1:20:02 [Уточнення від глядача, що ніби Зе таки поспівчував у зв’язку із убивством Андрія Парубія наприкінці чергового брехливого відосіка. І моє заперечення, чому це не може бути зараховано]1:28:30 «Дивилася стрім Берези і *** і очманіла… Якщо ви дивилися, то зрозумієте, про що я: тобто, сцар хороший, а прислуга ні! Розумію, так ведуться ті, хто не має свого стержня стосовно Віри, Волі, Мови, Армії».=======Щиро дякую вам за перегляди й запитання. Запрошую підписуватися на канал, хто ще цього не зробив. Дякую за поширення, вподобайки, дзвіночки-нагадування, коментарі та інші дії, які сприяють поширенню контенту на ютюбі.