Source
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Кортежі на!..." — кричав карикатурний учитель Голобородько, а потім на...
10 700 Views/Reach
2025-06-26 10:16
Message №26830
"Кортежі на!..." — кричав карикатурний учитель Голобородько, а потім на велосипеді їхав на роботу. І за це проголосували мільйони довірливих ... Не буду уточнювати, як називати осіб, що неспроможні відрізнити кіношно-пропагандистський образ від реальності. А реальність така, що в Zе скрізь, куди б він не приїздив, найбільші кортежі (кажуть, що поступаються лише Трампу - це не точно, й путіну та Кім Чен Ину). Ні, це не правило. Я брав участь у візитах до Страсбурга й Брюселя і знаю, як виглядає звичний робочий кортеж лідера іноземної держави. Діліть оцей на десять!Манія величі Бубочки вже виривається за межі його черепної коробки й звітів психіатрів. Він переконаний, що вличиною кортежів, пишністю прийомів, тим, як і скільки часу йому аплодують, вимірюється його значимість у світі... Дехто добавляє оплесків, як цей дядечко. Сподіваюся, що він усе ж аплодує Україні та нашим ЗСУ. А от вдячні виборці zе, на яких розрахована ця дуже дорога бравада, аплодують своєму совку і саме цим зовнішнім ознакам його самоствердження за рахунок України...До речі, за кортежі понад мінімальний стандартний супрповід, якщо це не офіційний державний, а робочий візит, треба платити. Всі ці мотциклісти будуть вам надані задурно по протоколу лише при статусі офіційного візитую В zейла майже всі візити мають статус робочих. І цей у Страсбургу то й поготів.