Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Source

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Кіт, що не ловить ...

Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
7 800 Views/Reach 2025-05-18 19:33 Message №26108
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Кіт, що не ловить мишей? Ефективність Зе-дипломатії: 3 візити, 100 спецефектів, нуль результатів…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=wBysnrkvJpI===Сьогодні розпинаються придворні писаки: який потужний у нас лідер, скільки він візитів уже мав, яку кількість іноземних лідерів зустрічав, скільки рук потиснув, а скільки чужих рук його по голівці погладжували, за плечико потріпали, за щічку ущипнули… Скільки він разів запросив цих лідерів приїхати в Україну, скільки разів подякував, скільки закликав чи розповідав. А ще скільки разів побикував (хоча в них це буде звучати: показав мужність, стійкість, принциповість)… А в мене дуже просте питання: і що ти завдяки цим колосальним шансам для дипломатичних переговорів, які для тебе кров’ю сплатили наші захисники, здобув для України?Сьогодні таки дістала ота маса реляцій, як Зе у Ватикані з папою, прем’єром Канади, з віце-президентом США… Тому вирішив трошки поділитися своїми пізнаннями в практичній дипломатії. Як це працює в нормальних лідерів держав, і як створюють спец-ефекти та статистику в Зе-пропаганді. Бо там усе настільки фальшиво й брехливо, що це просто вражає: невже аж так можна було??? Виявляються, можна, якщо цікавить ефектність, а не ефективність та результати.Я для ілюстрації вирішив коротко розібрати тільки цей його вояж, який ще не завершився. Більш ґрунтовно про Стамбул, бо там уже все ясно. Не про спец-ефекти й показушну принциповість, а про реальні наслідки й результати. Просто розділив на кілька категорій – чого він досягнув цим візитом з московією, з Туреччиною, з європейськими союзниками та з США і Трампом. Підсумки катастрофічні. Найкраще там, де тільки нуль, бо в ряді обставин ще й катастрофічний мінус. Другий, уже значно коротший блок – це його зальот до Албанії на саміт Євроспільноти. Там ще не всі дані засвічені, а деякі факапи (як з Орбаном) не можна поки чітко прив’язати до часу й місця. Там знову купа беззмістовних імітацій бурхливої діяльності й нуль конкретних досягнень. І один, судячи з усього, фатальний провал. Десь сьогодні-завтра європейські лідери ще спробують щось порятувати, але це вже сумнівно. Тож з результативністю геть не добре. А за кількісними показниками у Зе знову ж аншлаг. І сьогодні Ватикан та Рим. Тут поки ще все в процесі, але враження більше про активне роздування щік. Зрештою, наявність результатів дуже легко замірюється за день-два. Хіба би став приписувати собі чужі заслуги. Бо для України сьогодні пробують здобути корисні результати дуже багато авторитетних діячів. Їм би ще реально допомогти, а не заважати…І просте питання на завершення. Якщо у вас заведуться миші, то вас мало цікавитиме, як м’явкає кіт і як у нього розпушується хвіст, головне, щоб він мишей ловив. А коли воно тільки верещить і ще й гадить, а користі не приносить?...