Source
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Добивати волонтерс...
7 900 Views/Reach
2025-05-03 19:22
Message №25864
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Добивати волонтерство – убивати свої військових… Великий Зе-саботаж у дії та ще й заднім числом". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=ZeI-JFoJl3I===Волонтери б’ють на сполох – влада підступно виставила їм нереальні умови, за якими вони не лише не зможуть більше допомагати ЗСУ, але й виявляться ледь не кримінальними злочинцями та винними щурам-фіскалам колосальні суми. Заднім числом тишком і по підлому введено драконівські норми звітності. Щось подібне зе-влада вже пробувала робити у своїй постійній боротьбі проти волонтерської допомоги для ЗСУ восени 2023 року. Тоді суспільство вибухнуло обуренням і уряд, який запланував ці диверсійно-саботажні заходи, ніби відступив. Але тепер у влади є свій медведчуківський виплодок на посаді голови НБУ й ці орки режиму внутрішньої окупації зайшли несподівано із спини через фінмоніторинг банків. Умови й вимоги умисно такі, щоб абсолютна більшість волонтерських спільнот не змогли їх обійти. Кому ж удасться оминути бюрократичні перепони й відбитися від колосальних штрафів, на дорозі постануть нові перешкоди. Швидка підтримка військових неможлива. Дешеве забезпечення незаконне. Адже це подарунок для підтримуваних владою бариг, у яких те саме можна отримати з документами й звітністю для податкової за подвійну ціну. То хто там розповідав, як наживаються на війні??? Ну й для пригрітих владних «волонтерських» фондів подарунок. Таке враження, що ці норми готувалися з ними й під них. І байдуже, скількома життями заплатять наші бійці за цей бізнес на крові…Сьогоднішній сюжет побудований на моїх нагадуваннях, як формувалося наше армійське волонтерство і як зе-влада зразу після вторгнення починала з ним свою розправу. А ще сьогодні використовую оцінки представників трьох цілком відмінних волонтерських спільнот: Романа Доніка, Тамари Горіха-Зерня та Вікторії Мірошниченко. Те, що вони пишуть – це крик відчаю. А ще підштовхування вже навіть не так суспільства, як військових до підтримки капітуляції у війні. Мовляв, тепер вам ніхто не допоможе, ніхто вас не врятує. Я ще не чув, щоб хоч одна армія світу воювала за умов такої зради, підступу, мародерства й владного саботажу.