Source
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "До виборів без виб...
8 600 Views/Reach
2025-03-23 21:02
Message №25253
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "До виборів без вибору за сценарієм 1999-го? Усунення конкурента, заручники чи акт відчаю зе-команди?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=Em6FCc1_ABg===Учора ми тут розбирали деякі обставини того, як Зе і його каманда, якій або довічно у владі, або на довічно в тюрмі, готується до ймовірних і не таких уже й далеких виборів. Зі слів американських представників, Єрмак їм пообіцяв виконати вимогу Трампа й провести після оголошення перемир’я невідкладні вибори. От лише в Трампа були очікування на те, що його трьохступеневий мирний план завершуватиме вже нова українська влада. А у Зеленського та московських «партньоров» вірять, що ота «нова» буде протягнута через репресії, фальсифікації маніпуляції нинішня. Але ми ж пам’ятаємо, що роблять українці, коли в них крадуть їх вибір та надії на майбутнє – організовують Майдан і революцію. Учора ми розбирали той закон, яким Зе і його слуги планують забезпечити криваву розправу проти будь-яких протестів. Тільки схоже, що вони й самі не дуже вірять у те, що це не обернеться, навпаки, проти них самих.Тому паралельно з тим усе помітніше, як Банкова та її расєйські технологи пробують організувати більш звичний, але не менш цинічний і жорстокий варіант виборів без вибору за сценарієм Кучми в 1999 році. Тоді владі зійшло безкарно все, навіть убивство свого головного ідейного противника та конкурента Вячеслава Чорновола. Головне зуміти вчасно протиставити себе якомусь уміло підібраному спаринг-партнеру з образом «більшого зла». І ті, хто мали б виступати з протестами, першими побігли підтримувати свого Данілича, аби не переміг комуніст Симоненко… Я тут наводжу й інші аналогії нинішньої підготовки до цього цинічного акту з тим, що відбулося понад чверть століття тому. Сподіваюся, що повторити кривавий варіант, як тоді, нинішнім не вдасться. Ні, я не маю щодо них ілюзій. Але й Порошенко навчений історичним досвідом.Тому технологи Банкової та їхні слухняні злочинці-виконавці кинули всі сили на… на все, що лише могло зродитися в їхніх неспотворених інтелектом головах. Тут і шельмування нон-стоп, і незаконні санкції, і спроби реанімувати мертвонароджену «вугільну справу» й новий подарунок від «московскіх партньоров» - ігровий ролик про 39 мільйонів євро. Нічого тупішого, мабуть, придумати було неможливо. Але хапаються за кожну соломинку. І нині вже перейшли до тактики зловісних часів із арсеналу ЧК-НКВС та Гестапо – взяття заручників і вибивання з них доносів навіть на людей, яких вони могли в своєму житті ніколи не бачити. Звично зелені злочинці перестаралися – астрономічні суми застави колишнім працівникам УДО остаточно підтвердили злочинне зловживання продажних слідчих, суддів та замовників на Банковій…