Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Source

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Соціологія суспіль...

Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
8 500 Views/Reach 2025-03-16 21:17 Message №25144
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Соціологія суспільства з біполярними розладами. Або про мир і території, демократію та диктатуру…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=bkSLt1b1ChI===Переглянув пару соціологічних досліджень останнього часу. А я ж люблю приглядатися, порівнювати… Тож, трошки завис від когнітивного дисонансу, побаченого там. І це ще далеко не найгірше з того, що регулярно видає наш соціум. Багато писати в передмові сенсу нема. Сюжет не тривалий, а речі, які розглядали два різні дослідження, мають для нас значення. Сьогодні зосередився на готовності йти на поступки у випадку мирних домовленостей. І тут уже цілковитий хаос. Навіть різні постановки того самого питання дають кардинально відмінні відповіді. Таке враження, що абсолютна більшість опитуваних боїться сама собі дати відповідь на болісні питання. А коли й має вже сформовану відповідь, то часто соромиться її озвучити навіть соціологу. А насправді, чекає, коли хтось впливовий це вирішить за неї. Тоді можна буде пообурюватися, покритикувати й задоволено «змиритися», пояснивши, що «моя ж думка й так нікого не цікавить»… Ідеальне населення для впровадження авторитарного режиму в країні.А, властиво, ще один блок якраз про цей дисонанс, коли українці не лише заблудилися у відповідях на питання про умови перемир’я і втрату територій, але остаточно завалили іспит на демократію. Оце вже дисонанс, так дисонанс, коли 88% хочуть в ЄС, а ще 86% в НАТО. Але тільки 61% прагнуть жити при демократії. Та й то брехня, бо паралельно ті ж самі люди, перекриваючись із 73% прихильників авторитаризму, а 51% узагалі зневажають демократію, як неефективну, й бажають жити при тоталітаризмі. Отоді лафа – не треба самим думати – подумають за тебе! Народ, а ми реально віримо, що з такими настроями й таким підходом до свого вибору українців хтось дуже чекає в Євросоюзі???