Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Number of subscribers: 47 491
Photos: 14,800
Videos: 4,450
Links: 5,310
Description:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Source

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "День, коли влада в...

Telegram community logo - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
8 100 Views/Reach 2025-02-18 21:08 Message №24738
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "День, коли влада вже програла у війні, але в українців відкрився шанс перемогти в мирі…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=VNjxy38Qw7s===18 лютого важкий день погані спогади. Саме цього дня збираючись на Мюнхенську Безпекову конференцію дехто Зе прорік свою зловіщу фразу: «Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги». Наступного дня він наговорив значно більше й набагато гіршого. Але за 6 днів тими чудово підготованими дорогами вже їхали в глиб України рашистські танки, бронетехніка та машини із убивцями й терористами, щоб катувати українців і знищувати Українську Державу. 18 лютого 2014 року почалася кривава стадія Революції Гідності. Постріли, кров, снайпери, які убивали й мітингувальників і цілили умисно в своїх строковиків вевешників. Страшний і кривавий день. Того дня янукович запровадив надзвичайний стан, мріючи роздавити бунтарський і вільнолюбний дух українців. І того ж самого дня вже остаточно пішов зворотний відлік для самого режиму януковича. Саме про той день один мерзотник десь у москві спохабив про ебонітові палиці, якими мали б поліцаї бити українців і давати йому електрику… Нинішні дні. Забагато загадок і аналогій в’яжуть з тими спогадами. Але ще й сьогодні відбулися дуже погані події. Дуже… У Ер-Ріяді проходили переговори про Україну без Україну. Без Україну в значній мірі саме про війну в Україні говорили і європейські лідери. А дехто отой самий Зе принизливо крутився десь у районі східних монархій, мріючи, чи його не запросять. Коли ж виявилося, що не запросять¸ та й головних гостей не буде, морщив лобик і віщав, що воно йому й не потрібно, що він того всього не визнаватиме. На жаль, уже його самого ніхто й ніде не визнає. А разом з ним і його заручницю – Україну… Сьогодні не були основні переговори, ні, тільки ще одна проміжна стадія, але високого рівня. Але саме сьогодні були узгоджені доленосні рішення. Одне з них, корисне для України, хоча й убивче для нинішнього зеленого режиму. Це про трьохступеневу процедуру переговорів. І ніби москва на це погодилася, хоча раніше путлєр був категорично проти. Це те, про що ми з вами добре знаємо: припинення вогню. Оголошення перемир’я із скасуванням воєнного стану та стартом виборів і самі вибори. І, нарешті, вже нова влада буде вести основні мирні переговори в майбутньому, а ця має щезнути.На жаль, поганих новин значно більше. Це повне відмивання адміністрацією Трампа путінського режиму. Фактично, старт зняття санкцій і навіть перспектива тиску на ЄС і саму Україну з такою ж вимогою. А ще раша більше не звинувачується у агресивній війні. Бо й війни такої для США більше немає! Жахливо те, що в американському прес-релізі за підсумками перемовин офіційно вживається термін “конфлікт в Україні” замість “агресивна війна росії проти України”, як це було раніше. Це перегляд позицій щодо міжнародно-правової відповідальності росії, та припинення її кваліфікації як країни-агресора з усіма відповідними наслідками. Усе зійшло безкарно. А винуватці війни? Та ж, звісно, Байден і сама Україна. Так-так, про все це йшлося сьогодні в Ер-Ріяді. І про це не розкажуть вам провладні бльохери та зомбі-марафони…Ми ще не усвідомлюємо колосальну значимість саме сьогоднішнього дня та погоджених нині рішень. Фактично, навіть відсутня за столом переговорів укрвлада зуміла саме 18 лютого програти війну України. Але саме сьогодні відкрився для українців шанс перемогти у мирі. Аби ж не втратити…