Source
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Трамп іноді називає якісь числа, які дивують. Деколи це можуть бути сп...
8 100 Views/Reach
2025-01-26 17:11
Message №24418
Трамп іноді називає якісь числа, які дивують. Деколи це можуть бути спонтанні вигадки або перекручені десь від когось почуті речі, які добряче призабув. А деколи він доволі чітко на них акцентує й посилається на надану йому інформацію від розвідспільнот (доступ до шоденних секретних звітів він отримав доволі скоро після виборів і задовго до інавгурації).Про загиблих у другій світовій війні 60 мільйонів росіян (він сказав саме "росіян") спишемо на його історичне невігластво. А колись, ще торік, він прямо зіслався на розвіддані й сказав, що за минулий місяць (могло йтися про листопад або жовтень) загальні втрати українців були рівні з втратами рашистів. І це був час, коли наші пропагандисти аж захлиналися, виправдовуючи курську аферу, а саме там уперше втрати ЗСУ виявилися більшими за рашистські... Нам же малювали співвідношення один до шести-десяти.Далі він називав астрономічну чисельність наших втрат. І в це не хотілося вірити. Хоча, якщо виправити фактографічну помилку (він назвав убитими показник "убиті й поранені), то це стає ближчим до реальності. Але ж у нас є свій вєрховний, він же повинен комунікувати із суспільством. І тут починається найгірше. Бо коли ваш протермінований бреше завжди, коли тільки відкриває рота, за правдиві сприймаються навіть відверто провокаційні вкиди, як, наприклад, від русні. От я ж з людьми спілкуюся й бачу, як від 2022 року щоквартально кратно зростає кількість тих, хто живуть у ворожому інфополі. А Трампу будуть у таких випадках вірити цілковито. Тим більше, чим тупіше брехатиме наше пожоване непорозуміння в секонд-хенді. Зараз воно зробило черговий вихлоп щодо Маріуполя. Йому в дурмані привиділося, що там загинули 20 тисяч наших громадян. За всіма розрахунками загиблих і померлих через прямі наслідки війни, голоду, блокади, відсутності медицини тощо загинули й померли там не менше 100 тисяч тільки цивільних! Це навіть оті масові поховання доводять. А цей злочинний нікчема й далі пробує виправдати чи хоч зменшити свою спільну з пуйлом провину. Чим це закінчиться для країни? Нічим хорошим. Ця влада сама штовхає українців до ворожих (русня) чи не завжди адекватних (Трамп) джерел...