Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CG Frog
Added 14 Jul 2024

CG Frog

@Cg_frog
Art
Number of subscribers: 2 485
Photos: 1,840
Videos: 268
Links: 1,030
Description:
2D та 3D. Натхнення, корисності, навчальні матеріали, різні балачки та новини у світі комп'ютерної графіки і діджитал малювання. Зв'язок: @duleonto або напряму пишіть каналу Чат художників: @art_ua_chat
Source

CG Frog | Яку соцмережу обрати як основну?Новачки часто питають, куди вкладати ч...

Telegram community logo - CG Frog CG Frog @Cg_frog
601 Views/Reach 2026-05-30 16:44 Message №2562
Яку соцмережу обрати як основну?Новачки часто питають, куди вкладати час і сили. Пройдемося по основних платформах і спробуємо визначити, що підходить саме тобі. Доооовгочит. 😎 InstagramПереважно для тих, хто хоче будувати собі "ім'я" серед широкої аудиторії. Писати краще на англійській, хіба що ви цілитесь на бізнес-співпрацю із великими укр брендами. Зараз тут цінують відео, без них вже нікуди. Важливо просувати свою особистість, не тільки арти. Заробіток на рекламі арт-брендів або прямій продажі комішок і мерчу.👤X (Twitter)Для любителів активного спілкування (срачів про нейронки і росню😄) і тих, хто часто створює різні фан-арти, ОС(оригінальні персонажі) і дорослий контент. Мову обираємо залежно від цілі: для пошуку замовлень краще англ, для спілкування укр банально зручніше. Тут все ще класно заходять картинки, особливо WIP.🤓 RedditБільш нішева платформа, гіківська чучуть, ну знаєте. Найкраще для тих, хто шукає замовлення у сфері настільних рольових ігор і інді-геймдеву. Пишемо на англійській, обов'язково читаємо правила сабреддітів. Ідеально якщо пост трохи байтить на коментарі, тут таке гарно заходить.🕴 LinkedInНайкраща мережа для нетворкінгу і пошуку роботи у професійному геймдеві.Тут люблять "інсайти" про що завгодно і ниття про те, як все погано на ринку і нікого нікуди не беруть і взагалі компанія "ім'я" повна фігня. Навчальний контент по арту також може заходити, особливо англійською. До речі, якщо ви не живете за кордоном, писати на англ не супер корисно. Хіба що ви прямо дуже орієнтуєтесь на фриланс-контракти.✈️TelegramНе для заробітку, забийте. Класно для закриття особистої потреби у "зацініть який прікол зробив". На англ писати сенсу нема, англомовної аудиторії тут все ще малувато. Тейк про заробіток відміняється, якщо у вас розвинуті інші соцмережі, і ви можете перелити сюди тисяч 5-10 людей. Ну а так, алгоритмів нема, зате підписники зазвичай дуже лояльні і дійсно читають ваші дописи. (Правда ж?😡)👵🏻FacebookЄ тут хто там успішно сидить? Розкажіть як справи чи що, мені здається вас не існує🌟Більше для творців у традішці. Доросла і "казуальна" аудиторія, тут можна шукати покупців для домашнього декору, картин тощо.☁️ ThreadsПо особистих відчуттях, це як дитина Х і ФБ😄. Більш доросла і "широка" аудиторія ніж у X, також любителі побалакати. Що цікаво, є лояльність алгоритмів до картинок, а не тільки тексту і відео. І все ж краще підкріпляти текстом, який може спровокувати на реплаї.🤩TikTokСюди челенджі, розпаковки арт-матеріалів, розмовні процеси. Люблять щирість, думаю навіть більше ніж у інсті. Важливо зачепити глядача за перші 3 секунди. Заробляємо на перенаправленні на зовнішні магазини мерчу, або регаємось не в Україні і пробуємо пряму монетизацію.☕️ YouTubeНа укр аудиторію — тут мабуть ніхто не знає, що треба робити художнику, щоб адекватно заробляти, але подейкують що туторіали норм заходять. На англ аудиторію — удачі в конкуренції, що сказать. Коротше, тут треба прям багато працювати, але в теорії може бути найбільший вихлоп по монетизації у майбутньому.💪 ArtStationСюди чисто малювати багато і якісно, акуратно ділитися у інших соцмережах і надіятися на лайк від крутана. Цінують детальні процеси і повноцінні проєкти "під індустрію", або одна картинка, але мега-супер-крута.Є шанс бути поміченим крутими студіями і бути запрошеним на проєкт.BehanceТе саме що і станція, але орієнтація на зовсім інший стиль. Тут більше по книжковій і векторній ілюстрації, дизайну, співпраці із бізнесами. Люблять довгі "кейси" із купою контенту.😆 DeviantArtЯк Артстанція, але більше цінують авторський(а не професійний) контент і адоптів. Останніх там же і продають. Багато учасників різних фандомів. На даний момент досить специфічна і застаріла платформа, але кому як.😂 Cara, Artgram, Artfol чи що там щеЄ терпіння протестувати і йти проти сісьтєми — вперед. Але на жаль це все напівмертве.Триває Тематичний Тиждень — Ведення СоцмережДжерела: моя суб'єктивщина і трохи тут#класика | CG Frog