Source
CG Frog | Підсумки рокуВиросли з 300 до 2000 підписників — я думав буде 1000 мак...
727 Views/Reach
2025-12-31 19:19
Message №1840
Підсумки рокуВиросли з 300 до 2000 підписників — я думав буде 1000 максимум.Замовили повноцінний авторський логотип для каналу, який зараз красується на аватарці — в планах не було, але співпраця з крутими партнерами підштовхнула до зросту "серйозності".Власне, колаборації з партнерами — MALOPUS, Arthuss, Molfar, DOU, ArtCraft, Varto, Games Gathering, Ivy, Рєфи, CAT та інші. Виявляється, наше слово вже має якусь вагу в CG та IT інфопросторі України.Провели 3 круті конкурси, 2-й етап останнього конкурсу проходить прямо зараз — хотіли по одному в пору року, майже вийшло. Але мабуть краще менше конкурсів, зате масштабніше, аніж багато і з слабкими призами.Опублікували одну велику статтю (Хто такий 2D Artist) — планував мінімум 5. Зате вийшло купа цікавих довгочитів поменше. Про портфоліо, різні арт-теми і базові речі для новачків у рамках тегу #класика.Опублікували багато авторського контенту — раніше я цього не планував. Канал стартував як сховище корисностей для CG художників, але ми все ближче до повноцінного авторського блогу. В нас тепер і огляди цікавих новин, і власні корисності, і власні довгочити та туторіали, і це класно!Розширили редакцію — тепер з контентом мені допомагають дві помічниці, Марія та Вікторія. У якийсь момент одному стало важкувато видавати регулярний якісний контент, і я радий що знайшлись люди, які майже на чистому ентузіазамі пілять корисні речі для CG Frog.Запустили Linkedin — Телеграм звісно дуже зручний, проте рекомендаційні алгоритми тут відсутні. Тож помаленьку будемо дублювати деякі дописи і там.Успішно запустили і підтримували весь рік три регулярні рубрики — щотижневі спідпеїнти, понеділкове натхнення і добірки робіт підписників. Звісно, інколи із пропусками чи запізненнями, але в цілому добре йдемо.Із зовсім дрібного, накопичили прикольний пак емодзі на тему CG арту. Якщо у вас є тг преміум, додавайте собі. І забустіть канал тоді вже, нам буде приємно🙈