Source
Clare Local Development Company (support of Ukrainians) | Як можна жити спокійно? Прокидатися зранку, робити собі каву з молоком...
1 930 Views/Reach
2026-01-23 12:09
Message №2089
Як можна жити спокійно? Прокидатися зранку, робити собі каву з молоком.Везти дітей до школи.Ходити на роботу, де світло є завжди.Дивитися на зелені газони, які щойно оживають після зими, і на перші весняні квіти — такі мирні, такі звичні.Як усе це сприймати спокійно…коли в той самий час в Україні мільйони людей просто намагаються вижити при –20?Коли люди сплять у наметах, поставлених просто на ліжках, бо інакше не втримати тепло.Коли навіть найпростіші речі стали неймовірними.Коли вода в крані з’являється рідше, ніж північне сяйво.Коли вони не можуть навіть заварити чай чи каву — про щось «нормальне» і мови немає.Ми тут намагаємося жити, працювати, триматися.Але всередині все одно болить.Всередині сидить відчуття провини.І страшне безсилля.Ми не можемо увімкнути світло в кожному домі.Не можемо зігріти кожну квартиру.Але ми можемо зробити щось маленьке — те, що зараз реально рятує.Можемо допомогти зі збором на генератори й інше критично важливе обладнання.Те, що дає людям тепло, воду, можливість зарядити телефон і написати: «Я живий».Ми дуже вдячні всім європейським країнам, які продовжують підтримувати Україну.І особлива подяка Ukrainian Action та Посольству України в Ірландії за те, що запустили цей терміновий збір.Будь ласка, якщо маєте можливість — долучайтеся.Кожна гривня, кожне євро має значення.Кожна допомога стає теплом.А інколи… рятує чиєсь життя.Українська громада у Клерhttps://www.idonate.ie/fundraiser/HelpUkrainesurvivethewinter?fbclid=IwY2xjawPgNiNleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFTNjBEVU9IYUN4MlpnOVh2c3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHiIWOxuHubAlCVzP3wTuOLkw291jhwYLIa_MhcD7moiUgiKG4BkgAR7mBzBA_aem_G6HULswF8I9rBxuB547yXw