Source
Умань ✝️ католицька парафія УПДМ РКЦУ | Хочу запросити Вас долучитися до важливої зустрічі щодо оновлення брен...
888 Views/Reach
2025-11-11 10:02
Message №1428
Хочу запросити Вас долучитися до важливої зустрічі щодо оновлення бренду Умані.Коротко, що маємо на увазі під “брендом”:Це не новий герб і не зміна символіки міста.Бренд - це не про картинку чи логотип. Це про сенс. Про впізнавану, сучасну айдентику міста.Про те, щоб Умань бачили й розуміли так, як бачимо і відчуваємо її ми.Щоб місто ставало привабливішим - для гостей, для бізнесу, і для нас самих.Ми хочемо зробити цей бренд разом із громадою, а не «за зачиненими дверима».Тому для нас важливо почути різні погляди - людей, які творять місто щодня.Публічне обговорення відбудеться:📅 13 листопада🕓 16:00📍 Уманська міська рада (сесійна зала, 4-ий поверх)Поговоримо про:• навіщо місту бренд і чим він реально допомагає;• як відбувається процес розробки;• яким ми бачимо Умань сьогодні і якою хочемо її показати іншим.З нами працюватиме команда Brendari, яка має досвід створення брендів громад і культурних проєктів.Але головне слово - за містянами. PS Оновлення бренду проводиться в межах проєкту REHERIT 2.0 і фінансується за кошти Європейського Союзу - без витрат для бюджету громади.Буду вдячна, якщо Ви зможете бути й поділитись своїм баченням.Реєстрація (1 хв): https://forms.gle/QuvHsGsGd5291DdZAЗ повагою і тепломКоманда проєкту REHERIT 2.0