Source
На районі | То є всьо піздьож - я вам доповідаю, любі мої людиноподібні - з тих, щ...
327 Views/Reach
2026-05-10 15:08
Message №22378
То є всьо піздьож - я вам доповідаю, любі мої людиноподібні - з тих, що вам - як і мені - "пощастило" носити "піксель" чи "мультик" та бути гвинтиком найдієвішого механізму геополітичного впливу під назвою "Сили Оборони України" (Uncle Sam needs you, ага).Тринадцятий рік війни. П'ятий рік повномасштабного. Вже всі все для себе вирішили - хто вони, що вони, для чого вони і з якого вони боку... Ні, я знаю, що є хлоп'ята, які чекають свого повноліття, аби долучитися до лав СОУ, але... По-перше, тих хлоп'ят небагато - у порівнянні з кількістю шматків протоплазми, які не долучаться до війська за жодних умов - незалежно від віку. По-друге, мені, блядь, страшно і гірко через те, що ця вісімнадцятирічна дітлашня взагалі має таку життєву опцію - бути дотичною до благородної справи захисту Батьківщини.Більшість (ах, як же я "люблю" це визначення) вже давно вирішила для себе - покласти хуй на ту благородну справу, на ту Батьківщину і на ті Сили Оборони, що завдяки їм "більшість" ця їбана має змогу спокійно жерти, випорожнюватись і трахатись.Тому я і кажу - що все це "піздьож": про "завдяки тобі", про "дякую за службу", про "ППО - боги"... Більшість вже не сере цеглинами від жаху перед ордою. Більшість вже широко роззявляє єбасос - про права, про поганих ТЦК, про "пускай сначала дєті діпутатав/сначала мєнти/сначала пракурори"!Оця мантра про дітей депутатів/поліцію/суддів/і-ще-хуй-зна-кого - моя улюблена. Тому що шлунок на ніжках, що цю хуйню транслює - за жодних умов не піде воювати - хай навіть до війська долучаться усі без винятку діти депутатів, внуки депутатів, самі депутати, дружини депутатів, коханки депутатів, собаки депутатів, коти депутатів, хом'яки та папуги депутатів, а також Національна поліція повним складом, усі - без винятку - судді, усі - без винятку - прокурори, чиновники і усі без винятку персонажі мантри, що перераховуються після "пускай сначала..." Все одно - конкретно цей шматок протоплазми, що з перекривленим єбалом пиздить "пускай сначала..." - він не піде воювати. Він завжди знайде, про кого сказати "пускай сначала..." Навіть якщо б цих шматків протоплазми залишилося всього лише два - кожен з них би вказував на іншого і волав "пускай сначала..." Але їх - цих уйобків - не два. Їх мільйони. Тому, панове, коли вам говорять про "розкол суспільства" - можете сміливо відповідати фразою-вакциною від токсичних довбойобів, а саме: "Йди нахуй!"Немає ніякого "розколу". Суспільство, нація - бореться. Біомаса - жере, випорожнюється, трахається... фактично, паразитує на суспільстві. Так що, панове, диспозиція наступна: ми обов'язково переможемо... але нам за це не подякують. Втім, на вдячність протоплазми мені абсолютно похуй.📝Vasyl Mulik