Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Макс читає?!
Added 06 Dec 2025

Макс читає?!

@BooksWithMax
Number of subscribers: 3 068
Photos: 3,160
Videos: 163
Links: 483
Description:
Той самий Хлопець що читає?! З питань реклами та іншої співпраці @bookmax0
Source

Макс читає?! | ​​Кохання не сталося, проте є одне «але»…🫅«Полонений принц» — друга пр...

Telegram community logo - Макс читає?! Макс читає?! @BooksWithMax
1 070 Views/Reach 2026-05-27 09:41 Message №4537
​​Кохання не сталося, проте є одне «але»…🫅«Полонений принц» — друга прочитана книга у авторки К. С. Пакат (перша — «Темне сходження»)• Сюжет розвивається навколо принца Дамена. Його брат захопив владу скинувши батька, а самого Дамена відправив у якості раба-пестуна в інше королівство. Він став дарунком для холодного та жорстокого принца Лорана, який за 10 місяців має посісти престол.Ніхто не знає що він принц. І Дамен мимоволі опиняється втягнутим у політичні ігри та змови. 📖Перечитавши відгук на попередню книгу, зрозумів, що нічого не змінилося. Це просто не моя авторка. Мені не подобається як це написано, як показані герої. 👉Читається дуже швидко та легко. Текст не перевантажений, мені було цікаво дізнаватися про новий світ та його устрій. Тут чоловіки сплять із чоловіками, а жінки із жінками. Мати байстрюка вважається жахливим безчестям. Діти можуть бути лише у шлюбі.Хлопців, які приносять насолоду для господарів називають пестунами. Придворні влаштовують бої де переможець привселюдно після бою займається сексом із переможеним. Ніхто не соромиться відкритих утіх.Але і пестуни не просто хлопчики для задоволення, вони плетуть свої інтриги та створюють союзи 📕Сама історія розвивається якось слабко. Я читав це з «лицем лиця» бо герої абсолютно не чіпляли. В них відбулися мінімальні зміни і перша частина — великий, як я розумію, вступ до того, що буде відбуватися далі.Роблю ставки лише на те, що це перша, мене цікавить гейський світ, який тут унормований😁Другу частину читатиму, бо маю обговорення на книжковому клубі, але от завершення циклу — під питаннямПідписатися | Макс читає?