Source
Книжкова жаба | Лагідна літературна українізація вуличного спілкування! ))«Бачила в ті...
4 800 Views/Reach
2024-08-29 07:31
Message №530
Лагідна літературна українізація вуличного спілкування! ))«Бачила в тік-тоці жваве обговорення теми, як буде українською "потєряйся". Варіанти різні, збережу на память. Серцем чую - знадобиться). Попередження для чутливих:"Посідайте на диван, я буду співатиХто не любить матюків - вийдіть нафіг з хати)"Отже, українською "потєряйся" буде так:- Бачиш двері? Мацай клямку- Щічки дуєм і пиздуєм- Чухай ногу об дорогу- На раз зібрався, на два - з'їбався- Шапка - двері - калідор- Бери печенько і йди потихеньку- Береш паличку маленьку і пиздуєш потихеньку- Труси надів і полетів- Спердалай! (пишуть - це польською. Але ж красиво!)- Бери сандалі, пиздуй подалі.- Сапай вазони, нюхай дуст- Валькуй городами- Цілуйте тата в коліщата- Пилуй, поки трамваї ходять- Греби загомінками- Там ваша шляпа, а отам - наші двері- Піну сдуй і пиздуй- Вйо, бо дощ- Забіжи у кукурудзу та накрийся лопухом- Шапку знайшов і нахуй пішов- Вишманделюйся!- Топай з пляжу без панамки- Хто із торбой, хто з мішком - всі пиздуєте пішком.- Черевик на патик - і на вихід.- Крути ноги - роби вітер.Хто шо знає - додавайте.😁» (с) Тетяна ЖужаПідписатися на книжкову жабу