Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Black.Water.Division
Added 14 Jul 2024

Black.Water.Division

@Black_water_division
Number of subscribers: 1 061
Photos: 462
Videos: 193
Links: 628
Source

Black.Water.Division | ​​11 рік війни, 3 рік повномасштабного вторгнення країни 404, а консер...

Telegram community logo - Black.Water.Division Black.Water.Division @Black_water_division
1 000 Views/Reach 2025-01-10 18:42 Message №1428
​​11 рік війни, 3 рік повномасштабного вторгнення країни 404, а консерви все вилазять і вилазять… Вовки, а точніше шакали у шкурах овець, гарно маскувались весь цей час, і поступово проявляють себе. Деякі з них і не приховували свого справжнього обличчя. Найстрашніше у цій всій ситуації що самі одіозні «консерви» досі вільно можуть переміщуватись по нашій землі, мають навіть якісь керівні посади, і гарно себе почувають… А наші люди в словесних сутичках зганяють злобу один на одному. Історія циклічна… ми знову стикнулись зі злом вселенського масштабу, але замість того щоб обʼєднатись і стати злагодженою силою добра, ми витрачаємо свій ресурс на сварки з такими самими людьми, з тими хто теж так само ненавидить чуму яка прийшла з країни 404, але за неможливості направити всю свою злобу на них, обираємо найбільш легкий варіант, і починаємо сваритись між собою. Зупиніться, глибоко вдихніть, подивіться навкруги, ворог у нас один, спрямуйте всю свою силу на боротьбу з ним. Так, ваш сусід по будинку можливо мудак, що неправильно паркується, так перехожий який наступив вам на ногу і пройшов повз, неправий, і невихований. Але це все дрібниці, які тільки вас відволікають. Гуртуймося, спочатку здолаємо зло вселенського масштабу, а там вже зустрінетесь з сусідом і будете разом вирішувати питання неправильного паркування…. Залишайтесь людьми, підтримуйте один одного, ПІДТРИМУЙТЕ ЗСУ, у нас одна країна на всіх, це наш дім. Працюємо! Бережіть себе, бережіть своїх близьких, бережіть Україну, вона у нас одна!P.S. памʼятайте що будь який розбрат усередині нашої країни грає на руку тільки нашому ворогу…. Ваш злісний коментар не вирішить проблеми, краще задонатьте на якийсь збір для війська, волонтерам яким ви довіряєте.Конвертуйте злобу в гривні на підтримку ЗСУ.