Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BlackBears Hearthstone Ukraine
Added 06 Dec 2025

BlackBears Hearthstone Ukraine

@BlackBearsFireside
Number of subscribers: 2 171
Photos: 1,400
Videos: 27
Links: 872
Description:
Канал таверни BlackBears по Hearthstone Чат каналу: t.me/BlackBearsFiresideChat Канал турнірів: https://t.me/HearthStone_Tournaments_Ukraine Головний адмін - @alex_maximenko MonoBase - https://base.monobank.ua/6c5M4PrwpyxJEA

👥 Number of subscribers

2 171
Average/Day:: -2
Average/Week:: +1
Average/Month:: +142

👁️ Average views per message

2 905
Average/Day:: 741
Average/Week:: 700
ERR: 133.81%

📊 Messages per Day

1.9
Last day: 0
Week average: 1.1
Average per day: 1.9

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 605 26-05-16 15:09
🎭 Рубрика: #ВибериГероя🤩Ми зібрали дві думки: від нашого топ 2 українського лідерборду FanJka та соло діда KorBo🫦 Думка FanJka (11124:Я обираю героя зазвичай в два етапи - 1 щоб абілка героя синергувала з мінімум двома трайбами, інших стараюся уникати, 2 щоб мені було приємно грати на герої. Для мене з цієї четвірки абілка працює з трайбами лише у артаніса (звірі+андеди бо імовірніше всього я буду брати або лазер, або мехів на помсту), можна взяти темпу з абілки і перебілдитися в щось інше, але самий герой мені не дуже імпонує.Тому я думаю я б ролив героя 100%, але якщо обирати з цих героїв то:1) Артаніса - зважаючи на те що описав вище2) Кенарій - в цьому лобі було б комфортно швидко стабілізуватися на 3-4 таверні, є елементалі та андеди3-4) Тут Рафам та Арана - у Арани дуже повільна абілка як на мене, незважаючи що в лобі є чим її зарашити вона буде активна мінімум на 6-7 хід. А щодо Рафаама - я сам часто проти нього не ставлю юнітів на стіл, і у мене є така думка що так зроблять і проти мене, не дуже хочу сидіти з монетками в руці 🎙 Думка KorBo (7000):Почнем з очевидного: реролимо Артаніса без жодних сумнівів (складні умови на абілці із нестабільною нагородою). Рафаам може мати гарний ранній темп за рахунок абілки, але ближче до середини гри його абілка часто втрачає сенс(тринькети не найкращий період для Рафаама). Далі якщо ми не отримали більш привабливого героя замість Артаніса, то вибір маємо між Араною та Кенарієм. Частіше я обираю Кенарія за рахунок очевидного стартового вектору у вигляді натискання абілки перші три ходи. Але при такому пулі створінь Араною теж можна грати: бісти та андеди плюс т1 бабл-віндфьюрі елем дають можливість доволі темпово виконати умови абілки і мати змогу купувати створінь при лвлапі. Підсумовуючи пріоритет вибору: Кенарій - Арана - Рафаам - Артаніс. 😀 Маємо схожі думки, але через не самий приємний вибір, є різні погляди. Що би ви тут обрали? Я мабуть, обрав би Рафама, щоб почати впевнено старт, а потім швиденько шукати заміну абілки 😁Пишіть свій вибір та аргументи у коментарях! 🤔Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
👁 711 26-05-10 14:07
🎮 VoidForge Realm — твій WotLK з українським серцем! 🇺🇦Шукаєш україномовний WoW 3.3.5a без зайвої біганини та "духоти"? Тоді тобі до них. Хлопці та дівчата будують сервер для людей, де головне — задоволення від гри, а не нескінченна рутина.🏆 АКЦІЯ ВИХІДНИХ: +100% ДО ДОСВІДУ! 🏆 Прямо зараз — ідеальний час для старту. Створюй героя та забирай подвійний буст XP за монстрів і квести.Чому варто залетіти на VoidForge: Комфорт: Миттєві перельоти, телепорт у Даларан та автовивчення спелів при левелапі. Швидкий старт: Рейти x5 за квести / x2 за мобів + реферальна система з 3 гілками розвитку. Спільнота: Тільки свої, адекватний адмін та постійні оновлення. Атмосфера: Новачків зустрічають Бульк і Шмиг — з ними вриватися у гру набагато веселіше! 🐱 Менше нудної біганини — більше справжнього Варкрафту. Залітай, качайся та насолоджуйся процесом!🌐 Сайт: Доєднуйся📢 Telegram: https://t.me/voidforgerealm 🎮 Discord: https://discord.gg/voidforgeЗустрінемось в Азероті! ⚔️Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
👁 705 26-05-03 14:35
🎭 Рубрика: #ВибериГероя🤩Ми зібрали дві думки: від нашої топ стрімерши таверни lilkatten Та стабільного гравця Ekans🫦 Думка lilkatten (7200):E.T.C - це безумовно топ-варіант по потенціалу. Він дає доступ до бадіків і дозволяє будувати гру навколо цього. Але він насправді складний герой для недосвідчених гравців: якщо неправильно розпорядитись ресурсами, можна просто не реалізувати його силу і вилетіти у топ-8)) Mister Clocksworth - герой про швидкі золоті карти, але він не дає розкопки, коли зараз всі основні кор-карти знаходяться в 5-6 таверні. Тому я б його не обирала..Omu - сильний, якщо заходить економіка і ти швидко апаєш таверну. Але у нього мало броні, і коли старт слабкий, можна дуже швидко просісти по хп і не встигнути розігнатись.Знаю багато, хто його автопікає - це все залежить від особистого геймплею) Buttons - більш простий і стабільний варіант. Має багато броні, дає час знайти свою гру без великого ризику (головне дожити до його абілки)) У висновку: якщо ця гра була б на стрімі - обрала б Buttons, як сейв варіант) якщо б грала сама - то E.T.C.) 🎙 Думка Ekans (6000):Ому я беру дуже рідко — як на мене 6 армора це занадто мало для абілки яка спонукає агресивно левелитись, тому його одразу відкидаю Клоксворт доволі суперечливий герой, зазвичай беру його в лобі з піратами, і то нечасто Фаворит з цього набору — ЕТС, в нього доволі багато армору, що дозволяє не відлетіти рандомно від темповиків десь на восьмий хід, і водночас із цим доволі сильна абілка, оскільки баді є корисні як в ранній грі для темпу, так і в пізній для розкрутки білдівБатонс теж сильний герой, але він більш рандомозалежний, тому в цьому випадку обрав би ЕТС, але він доволі близько на другому місці 😀 Підходи до гри трохи різняться, але фаворит у експертів спільний. А кого б у цій таверні обрали ви?Пишіть свій вибір та аргументи у коментарях! 🤔Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
👁 633 26-04-18 15:04
🎭 Рубрика: #ВибериГероя🤩Ми зібрали дві думки: від нашого діда таверни KsonatosUA та нашого улюбнего генія швидких патчів Романа TantrumUA🎙 Думка Ксонатоса: Перший вибір - це Генн. і не тому що це новий герой і хочеться його спробувати. У нього неймовірно потужна абілка, яку ти щє й можеш регулювати від ситуації в лоббі яку ти вже на цей момент спостерігаєш (він/луз перших файтів і тд). Іншими словами гнучкість. + у нього набагато більше броні ніж у решти, впевнений після першого ж патчу у нього лишиться 7-10 броні, тож поки що для мене він майже завжди автопік.Другий вибір - Морчі. малий таймварп на 5 - це майже завжди щє більше підсилення ніж трінк на 6, щє й безкоштовне. Цей герой був неймовірно потужним в минулому патчі, а в цьому, здається, став щє потужнішим. Галівікс і Сіндрагоса окей в цьому лоббі, бо буде очевидний форс елемів або демонів і вони нормально синергують з обома цими архетипами (хіба що нема піратів під галівікса). Але із-за нестачі броні + наявності кращої альтернативи - нажаль Сіндрагоса вибір 3, Галівікс - 4. 🎙 Думка Романа:Елеми та Мурлоки спонукають до великої кількості прокруток, тому Галлівікс безумовно цікавий, проте відсутність Піратів у лобі не дає це перевести у стати. Враховуючи трайби обрав би Генна просто для армора та можливо знаходження трохи більш пізнього темпу з ХП Snake Eyes, Галлівікса чи подібних, та другої на лейт абілки по-типу Терона чи Вандара які доволі часто випадають. Сіндрагоса цікава але армору мало і герой зачасту з серії попасти або промазати. Морчі тільки якщо дуже захочу знайти Timewarped Skipper'a, але реалістичніше просто зібрати мурлоків у ранній грі і спробувати знайти його трінкет. 😀Маємо схожі думки. Чи погоджуєтесь ви, що пік Генна тут 100% чи можливо ранній таймаврп виглядає краще?Пишіть свій вибір та аргументи у коментарях! 🤔Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
👁 649 26-04-11 06:35
🐉 Перші враження від 13-го сезону: пряма мова після стріму😀 У четверг ми детально роздивилися новий сезон на стрімі з раннім доступом. Думок багато, тому тримайте висновки від наших гравців.💬 Томик (дивився весь стрім):«Економіки у ранній грі стало менше без аномалій і таймварпів. Навіть коли ти береш трінкет на економіку — ти за нього платиш, забрали навіть Nestmatron. За рахунок цього трайби з ресурсами (елеми, мурлоки, пірати) здаються сильнішими. Рання гра стала агресивнішою: люди не купляють економіку, а беруть сильні карти, бо через плату за трінкети змушені лишатись на низьких тавернах. Щодо святої трійці: Бранн досі важливий, Дракарі стала набагато важливішою (додали багато eot-карт), Тітус ніби слабший, але білд під нього ще знайдеться. Сильними здалися мурлоки, квілбор-шаман на Т6 та пірати через баунті з новою Buccaneer. Герої як Марін, Батонс, Торім та ЕТС тепер виглядають сильнішими». 💬 Алекс (стрімер та власник таверни):«Загалом згоден, але є ще комби, які не розкрились. Мурлоки в лейті дуже потужні — мене винесли статами за 3к. Також бачив цікавий білд через Андеда з п'ятої таверни: під Дракарі він розкачує дракончиків, що спамлять, і там стати ростуть суперсильно. Економіка справді страждає. Якщо раніше 7-й хід і 5-та таверна були нормою, то зараз багато хто сидить на 4-ій. А ще механізми в лейті дуже круто себе показали через нову шістку з хрипом. Думаю, вона буде кор-картою для механізмів у цьому сезоні». Висновок один: мета сповільнюється, золото стає дефіцитом, а трінкети вирішують усе. Чекаємо релізу, щоб перевірити це на власному досвіді! 🏆Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
👁 650 26-04-08 08:58
Hearthstone Masters Tour Winter Championship 2026. Офіційна україномовна трансляція! Усе, що вам потрібно знати: 📅Дати?Вже цієї П'ятниці, Суботи та Неділі з 10 по 12 квітня! Початок ефірів — 18:00. 📌Який формат та правила?4 колоди, 1 бан, Bo5, Conquest (Завоювання — колода, що виграла, більше не може обиратись у рамках цього матчу).📺Як проходитиме турнір?Три дні ми спостерігатимемо спочатку за груповою стадією (П'ятниця: A&B та Субота: C&D), а потім стадією play-off (Неділя). 💰Призовий фонд?Призовий фонд турніру складатиме 50,000$ + три слоти на Чемпіонат Світу, де у вересні розіграють 500,000$.🃏Колоди?Додам, щойно вони стануть відомі. Як правило, за день до Чемпіонату. 🎁Подарунки для глядачів? Наша трансляція є офіційною, тому ви отримуватимете по паку останнього доповнення CATACLYSM за кожен день трансляції. Не забудьте прив'язати до Twitch свій Battle.net-акаунт. 🏆Учасники? Група А: 🇧🇾SAVOR🇧🇷Lucas🇷🇸mthd4s🇹🇼ViSi0NГрупа B: 🇨🇦Mesmile🇧🇪Maverick🇰🇷Brainpeace🇨🇦NatureГрупа C: 🇫🇷Gaby59🇧🇷Grimaldi🇰🇷gyu🇰🇿Nick77Група D: 🇦🇺Maxiebon1234🇧🇷Jheick🇫🇮Maur1🇰🇷Kwanwoo🥇Оберіть свого чемпіона? (я клікабельна PogChamp) Можливість для будь-кого обрати собі гравця та отримати до шести паків за його перемоги. Кого раджу розглянути? ➡️Варіант №1 "Досвід"Якщо дивитись на кар'єру і досягнення, то беззаперечними фаворитами є: 🇫🇷Gaby та 🇰🇷gyu. Це гарантовано стане вибором більшості глядачів. Божевільні призові, яскрава кар'єра, ну тут все очевидно. Цікаво, що стартують ці мастодонти Hearthstone в одній групі. ➡️Варіант №2 "Молодість"Зрозуміло, що на Зимовому Чемпіонаті слабких гравців не може бути, але й серед сильних є той, хто виділяється досягненнями саме за останні роки. 🇦🇺Maxiebon1234 — вісімнадцятирічний австралієць як завжди крутий. Тонке відчуття мети, високий скілл та стабільність — дуже переконливо виглядають на будь-якому Чемпіонаті. ➡️Варіант №3 "Екстравагантний"А для тих особливих глядачів, що не хочуть бути, як всі — я маю дивний варіант під кодовою назвою "колективний розум". Хто дивився The Winter Playoffs пам'ятає топову історію — як шестеро бразильських друзів зробили майже однакові лайн-апи і винесли американську квалу. Дуже круте відчуття мети і схоже, що безліч годин колективних тестів, принесли неабиякі плоди — троє з них опинилися на Зимовому Чемпіонаті: 🇧🇷Lucas, 🇧🇷Grimaldi та 🇧🇷Jheick. Власне пропоную обрати одного з них. Яскраво серед друзів виділяється — 🇧🇷Lucas. Який уже мав попередні успіхи на різноманітних чемпіонатах та грав за відому бразильську організацію paiN Gaming.
👁 839 26-04-06 17:42
🐉 СЕЗОН 13: CATACLYSM CALLSПовернення Trinkets та нові механіки! 😀 Blizzard анонсували наступний сезон Battlegrounds, який стартує вже 14 квітня о 20:00 за київським часом. Готуйтеся, бо аномалії та "Timewarped Tavern" йдуть від нас, а на зміну їм приходить справжній катаклізм! 🏆 Головна фішка: Трінкети повертаються!🤩Механіка Трінкетів (Trinkets) знову в грі, але з крутим покращенням: тепер у виборі (і Малих, і Великих) вам гарантовано випадатиме трінкет того типу істот, яких у вас на столі найбільше. Малі трінкети: 33 нових та 75 старих. Великі трінкети: 40 нових та 74 старих.🛠 Нові ключові слова: 😈Fodder (Корм) для Демонів Райзекса: спеціальні істоти додаються у ваш пул. Коли ви роляєте таверну і бачите "Корм", ваш демон автоматично з'їдає його, отримує стати та звільняє слот для нової карти. 🐲Chromadrake (Хромадракон) для Драконів Ксонатоса: кожен такий дракон має унікальний ефект, який посилює ваших драконів та покращує Заклинання таверни.🦸‍♂️ Нові герої та істоти: Genn, Worgen King: дозволяє володіти двома силами героя одночасно! Mister Clocksworth: прискорює прокачку ваших міньйонів до наступного рівня. Balinda Stonehearth: нова мабуть імба, яка подвоює ефекти заклинань, кривавих самоцвітів та Spellcraft-карт. 😄Загалом додадуть 48 нових істот.Детальніше тутНовини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
👁 730 26-04-03 09:39
😀У Hearthstone вийшов балансний патч від 2 квітня, який зачепив стандарт і Battlegrounds.Найбільше постраждав 🐾Друїд. Понерфили Хамула — тепер для активації здібності потрібно не два, а три спели. Ослабили й ранню гру: «ведмедя» змінили з 1/2 на 1/1. Проблема карти була в тому, що якщо у суперника не знаходилося відповіді в перші два ходи, далі її ставало дуже складно прибрати без серйозної втрати ресурсів, що часто призводило до поразки. Також уповільнили ключові комбінації — карта з розколом подорожчала з 3 до 4 мани.Зачепило й 🗡Воїна — понерфили ключову карту в колоді «арена»-Воїна, збільшивши її вартість з 5 до 6 мани.👺Шаману понерфили дві ключові карти — подивимось, як це вплине на вінрейт, враховуючи, що до патча це була одна з найсильніших колод після Друїда.По інших класах:— 🪄Жрець отримав баф двох карт— 🔪Розбійнику трохи посилили одну з ключових карт— 💀Рицар смерті отримав невеликий баф— 🪄Маг отримав невеликий нерфТакож оновлення торкнулися Battlegrounds, детальніше ви можете переглянути їх на нашому сайтіОфіційний патчноут — на сайті Blizzard.А що ви думаєте щодо цих змін? Яка, на вашу думку, тепер буде тир-S колода, і на чому варто апати легенду? Цікаво почути думку тих, хто постійно грає стандарт.Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
👁 598 26-03-28 15:58
🎭 Рубрика: #ВибериГероя5👨‍🦱Посилання на героїв: Sire DenathriusMorchieCaptain EudoraIllidan Stormrage 🌀Аномалія нам каже, що після того як ти апаєш таверну, розкопуєш a Tier 1 Darkmoon Prize(покращується кожні три ходи!)🤩Ми зібрали дві думки: від топ 1 гравця України Gospodar (14800) та короля лоу % на луз GolodaykaUA (6500).🎙 Думка Gospodar: 2 і 4 опція, не дуже герої в цілому. ілідан багато армору трохи темпу на початку гри, але це +- все Юдора в цій аномалії непогано синергує по левел курві, але в досить посередній.Тут на любителя, Денатріус може бути хороший + тікети допоможуть зробити раніше квест, проте об’єктивно Морчі найсильніший герой. Купа темпу з додаткового таймворпа, менше рандому у порівнянні з іншими героями. Тому якщо по силі героїв брати:3;1;2;4 🎙 Думка GolodaykaUA:Денатрій має декілька непоганих квестів, але в більшості випадків тобі треба підлаштовуватися під квест і ти не граєш в те що дає гра, що призводить до вильотуЮдора взагалі не варіант, серед інших героїв ти втрачаєш темп через абілку і ламаєш економіку, а шанс адекватного т3 голден дропа мізерний, в лейті взагалі дохлий номерМорчі, не поганий варіант, заплутати швидкий буст на 5 і виходити в Левл в пошуках економіки і кор карт, в цьому виборі вона топ 2І переможець як на мене іллідан, абілка в лобі зі звірями несе неймовірне велью, 100% активація хрипів під папугою, що для андедів, що для звірів, що для мехів імба, + багато броні і ранні файти не програєш за рахунок тієї ж абілки 😀Маємо кардильну різницю в думках. Щодо моєї думки LakiUA 8к : " дуже важкий вибір, тому що на Денатріусі можна зловити хайрольний квест і виграти легко гру, а можуть дати і фігню, тому краще мабуть обрати стабільний пік Морчі"Пишіть свій вибір та аргументи у коментарях! 🤔Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок
👁 627 26-03-20 11:15
⚔️Плани Таверни на Констрактед (Стандарт/Вайлд)⚔️ Наша таверна найбільше відома турнірами з Battlegrounds, але протягом 2025 року ми також активно розвивали Constructed. Серед головних подій — великий благодійний турнір, який репостнув Лачен, та наша перша тематична подія «Зимова Фієста». З початком нового внутрішньоігрового року в Hearthstone ділимося планами на найближчі місяці.🗓Щотижневі турніриПерше за все, ми повертаємо щотижневі турніри по понеділкам і робимо їх тимчасово безкоштовними.Формат залишаємо таким самим:• 8 гравців• Double EliminationТурніри в стандарті займають багато часу. Цільова аудиторія - це дорослі гравці, у яких цього часу обмаль. Тому ми будемо робити формат регулярних швидких турнірів до 8 гравців, без розширень.♣️Великі турніриПочинаючи з квітня, плануємо проводити 1–2 великі турніри в місяць. Вони будуть платними, на вихідних, у форматі швейцарки і з більшим призовим пулом.💎Рейтинг таверниТакож, починаючи з квітня, адміністрація буде вести систему рейтингу таверни для Constructed, схожу на ту, що ми маємо зараз для Battlegrounds. Тому не радимо пропускати турніри таверни). Більше деталей про ней будуть ближче до першого числа квітня.📢СпільнотаНаша першочергова задача — це розвиток україномовного ком'юніті по Constructed, тому якщо ви стрімите Hearthstone або знімаєте відео, то наша адміністрація з радістю буде репостити ваш контент у групи та чати. Також будемо раді бачити вас як стрімерів на наших турнірах. Не соромтеся заходити у наш чат. 🔮Наступні пару місяців обіцяють бути дуже цікавими для таверни, ми побачити вас на наших турнірах!Двері таверни завжди відкриті для тебе.Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок