Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Big Bro Bamb1ni 🦍🇺🇦
Added 06 Dec 2025

Big Bro Bamb1ni 🦍🇺🇦

@BigBroBamb1ni
Number of subscribers: 2 134
Photos: 14,400
Videos: 1,880
Links: 5,510
Description:
Coach National Team 🇺🇦, GEG🏆, IESF🥈 Coach BOARS Gaming 🇺🇦 CS, R6 Caster, Maincast 🇺🇦 PUBGM Caster, GAMESTARS 🇺🇦 PMGC Caster, VSPN 🇭🇰 PUBGM Analytics, Pinger KZ 🇰🇿 ESEA, ESL partner 🇪🇺 ex-coach Money Makers 🇪🇺 Зв'язок з Базою - @BigBazaBot
Source

Big Bro Bamb1ni 🦍🇺🇦 | Жужу повертають😭😭😭Сказати, що я у відчаї — нічого не сказати. За цей м...

Telegram community logo - Big Bro Bamb1ni 🦍🇺🇦 Big Bro Bamb1ni 🦍🇺🇦 @BigBroBamb1ni
261 Views/Reach 2025-12-21 21:28 Message №27037
Жужу повертають😭😭😭Сказати, що я у відчаї — нічого не сказати. За цей місяць від Жужи тричі відвернулися: залишили біля магазину на дорозі, потім в першій родині у жінки почалася алергія, плями на обличчі та свербіж і вона її повернула. А в наступній родині — дівчина емоційно виявилася не готовою залишати собаку вдома саму. Допоки вона на роботі, їй занадто сильно шкода Жужу, бо та сумує цілий день і плаче. Від цього дівчина в ще більшому стресі. Вона сама зізнається, що проблема не в собаці, а в її нестабільному психологічному стані.Нагадую, що Жужа — ідеальна собака. Я це знаю, бо вона у нас прожила півтора тижні! Проблема в людях, які виявилися не готові до цуценяти. Жужа не шкодить! Ходить на пелюшку, не промазує! Абсолютно здорова. Має вже чіп, міжнародний паспорт та перші вакцини, оброблена, викупана. Дуже грайлива. Їсть добре. Невеличка. Важить 5 кг, а буде не більше 10 кг як виросте. Дуже орієнтована на людину. Коли залишають вдома саму — може плакати, але це питання вирішується часом та тренуваннями. Давайте знайдемо нарешті відповідальну родину Жужі, яка готова до життя з собакою. Яка готова виховувати маленьке цуценя і вкладати в це свій час. Не зрадить, готова буде любити і піклуватися про цю дитину. Якщо це про вас і ви хочете забрати її, то пишіть мені в особисті в тг — @difedchenko.Буду вдячна всім за репост. Вірю в різдвяне диво!🥺