Source
Берестинська громада | Сьогодні ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорноб...
4 130 Views/Reach
2026-04-26 07:03
Message №8174
Сьогодні ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.Міський голова Світлана Кривенко разом із жителями міста поклала квіти до пам’ятного знака землякам-чорнобильцям, віддаючи шану тим, хто, не шкодуючи власного життя і здоров’я, став на боротьбу з ядерною стихією. До заходу також долучилися заступник начальника Берестинської районної військової адміністрації Яна Літка, заступник голови Берестинської районної ради Тетяна Дурачевська, начальник Наталинської сільської військової адміністрації Оксана Василенко та голова Берестинської організації «Союз Чорнобиль» Володимир Пікалов.З нагоди 40-х роковин Чорнобильської трагедії ліквідаторів було відзначено пам’ятними медалями на знак глибокої вдячності за їхній героїзм, самопожертву та неоціненний внесок у подолання наслідків катастрофи.«Ми щиро вклоняємося перед мужністю ліквідаторів. Їхній подвиг — це приклад справжнього героїзму та самопожертви для майбутніх поколінь. Наш обов’язок — зберігати пам’ять про цих людей і передавати її далі. Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, родинного затишку, щастя, миру та злагоди. Нехай щира людська вдячність завжди супроводжує вас за ваші добрі справи», — наголосила Світлана Кривенко.