Source
Берестинська громада | Сьогодні, 28 серпня, у стінах Берестинського ліцею №5 відбулася щорічн...
2 520 Views/Reach
2025-08-28 12:09
Message №6100
Сьогодні, 28 серпня, у стінах Берестинського ліцею №5 відбулася щорічна Серпнева конференція педагогічних працівників – «Серпнева – 2025. Освітні діалоги».🔹 Участь у заході взяли: • Світлана Кривенко, Берестинський міський голова;• Володимир Птишник, начальник Берестинської районної військової адміністрації; • керівництво міської ради, директори закладів освіти та коледжів, представники медичної та освітньої сфери.Педагоги вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України та виконали Державний гімн.🏅На конференції за сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі та підготовку до нового навчального року були відзначені подяками, грамотами та сертифікатами кращі освітяни громади.📖 У ході роботи обговорили ключові питання, зокрема: • зміни та виклики 2025/2026 н.р.; • пріоритети розвитку освіти у громаді; • досвід та напрацювання закладів освіти.🎶 Атмосферу заходу наповнили пісні «Сила роду» та «Мова єднання», що стали символом згуртованості, віри у перемогу та єдності нашої громади.🙌 Щиро дякуємо всім педагогам за їхню невтомну працю, любов до дітей та прагнення розвивати українську освіту навіть у найскладніші часи.Разом творимо майбутнє! 💙💛