Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BeCryptoBee
Added 14 Jul 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Number of subscribers: 349
Photos: 660
Videos: 55
Links: 845
Description:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Source

BeCryptoBee | AsterDEX season2. 🤨 Оголосили кінець другого сезону фармінгу 05 жовтня...

Telegram community logo - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
95 Views/Reach 2025-09-22 17:02 Message №947
🕯 AsterDEX season2. 🤨 Оголосили кінець другого сезону фармінгу 05 жовтня який триває з 22 липня. 🔗 Детальна програма і умови фарму поінтів у 02 сезону - https://docs.asterdex.com/stage-2-genesis/trade-smarter-and-earn-better👍 На дроп виділено 4% токенів, при ціні 1.4$ це ~450M$.👍 Поінти нараховуються за:- Об'єм торгів.- Утримання позиції.- Реалізований PNL.👍 Підсумовуючи — об'єми це основний критерій.👍 Об'єми до сьогодні відповідно DefiLama складають 45B$, але фармити залишилось ще 14 днів. Більшість об'ємів за цей сезон буде вифармлено у решту кампанії. 👍 Затрати на 1М об'єму будуть залежати від торгівельної комісії в 0.035% і якщо торгувати лімітками - це буде 350$ + окрім комісії будуть витрати на спреді при відкритті/закритті позицій, тому вийде трошки дорожче, може 400-450$.👍 Якщо уявимо, що торгові об'єми Aster за добу будуть в середньому 8B$ (хоча до цього максимальний тижневий об'єм був 10B$), то об'єм за весь період буде 165B$. При ціні токену 1.4$ за кожні 1М об'єму буде отримано 2.7к$ у токенів Aster.👍 Звісно, що ситуація може бути сильно гіршою. Наприклад, токен буде коштувати на момент дропу 0.5$, а не 1.4$ і об'єм на добу середній буде 15B$, але навіть у такому випадку токенів на мільйон об'єму буде отримано на 600$. Це прям негативний варіант, де об'ємів добових буде дуже багато, токен впаде втричи, у що мало віриться.💬 Фармити можна паралельно об'єми у Lighter, хоча там за об'єми сипить досить мало останні декілька тижнів, але краще ніж фармити об'єми Lighter у парі з Backpack, де невідомо коли буде нагорода.💬 Ордерами по маркету нараховують 2х поінтів, але вартість комісії за відкриття по маркету втричи дорожче, ніж лімітками — 0,1% vs 0.035%. Отже фарм по маркету менш вигідний.💬 При торгівлі у парі до USDF — дають більше поінтів ніж до інших стейблів.💬 В ідеалі ще вгадувати з напрямом ринку і отримувати на Aster-акаунті позитивний PNL, але це рандом.💬 Винагорода не розбивається на тижні, розрахунок буде в кінці сезону, тому фармити можна в любий момент.💬 Зараз тільки оголосили про дедлайн, усі будуть починати по трошки фармити, з кожним днем буде все більш видно штучно накручені фармерами об'єми і з кожним днем більш зрозуміліша нагорода.🔗 Реферальне посилання надає бонус знижки 10% комісій, можете скористатись моєю рефкою або зареєструватись під свою.🤔 Я поки декілька днів поспостерігаю, часу ще вдосталь, заробити можна буде досить легко. Обговорення у чаті.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація