Source
BeCryptoBee | Linea ignition update. 👍 Додали дешборд, можна дивитись кількість токе...
149 Views/Reach
2025-08-26 08:33
Message №931
👍 Linea ignition update. 👍 Додали дешборд, можна дивитись кількість токенів Linea буде видано у якості винагороди.👍 Апдейтиться дешборд раз на тиждень.👍 За минулий не повний тиждень бачу нарахування, спочатку тримав лікву у Euler, але потім розширили пули на AAVE і я перекинув свої ETH туди, зараз до речі ще раз розширили.👍 DoubleTop також робили анонс цієї події і збирали гаманці, щоб додавати їх у WL, вони раз в декілька днів будуть відправляти гаманці для додавання у WL, але кажуть, що гаманці не мемберів DT не приймають.👍 Дивлячись на реварди за неповний тиждень можна зробити висновок, що буде непогано сипати ще протягом 10 тижнів, але найбільш активно з 2 (цього тижня) до 5, далі нагороди будуть падати, але все ще буде добре.🤨 Здається, що навряд чи буде Linea виходити з токеном наприкінці кампанії, виглядає, що в ідеалі б це був 3-5 тиждень, коли TVL буде максимальний, а не у кінці, коли люди вже будуть по-трошки виводити лікву.➡️ Багато хто каже, що не вірять у вихід у Вересні, начеб-то "інсайдери", але у документі Linea ignition сказано про TGE у вересні.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація